Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kuruluş: Osman | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Benim Adım Melek | TRT 1

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    23
Başka diziye gelse tutmayacağını bildiği için mecburen tutan diziye girmiş yazık. :A
Aynen o yüzden 3 sezon boyunca 10 küsür reyting alan dizide kilit karakter rölünü çok iyi sırtladı ve senin MD gibi balon çıkıp hemen sönmedi. :A

TV izlemeyeceğim.

Reyting kaygısı olmadığı için sabah geri sarıp Sadakatsiz'i izlerim.

Şu diziyi YouTube'ye koysalar bakacaktım ama yok. Yurtdışına kapalı galiba. Beni kaybettiler :A

Hekimoğlu neyseki ekleniyor
Hekimoğlu da iki bölümdür ekliyor daha doğrusu bize kapalıydı bir hafta sonra açıyorlardı. Ama şimdi reyting düşünce açmaya başladılar direkt. Belki sana hep açıktır :A

• İlginç
Reactions: Dosi
Hekimoğlu da iki bölümdür ekliyor daha doğrusu bize kapalıydı bir hafta sonra açıyorlardı. Ama şimdi reyting düşünce açmaya başladılar direkt. Belki sana hep açıktır :A
Evet bize hep açıktı :Z
Diğeri kısmet değilmiş. Az az sahneler onlarada razıydım ama hiç biri yok :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24
Sadakatsiz Total’de 8.04 reytingle 2.olurken AB’de 10.12 ABC1’de ise 10.06 reytingle iki grupta da gün 1.oldu.

• Harika
Reactions: Carpe Diem
SenÇalKapımı Total’de 4.35 reytingle 8. AB’de 4.28 reytingle 6. ABC1’de ise 4.75 reytingle 6.oldu.

• Güldürdün
KuruluşOsman Total’de 9.39 reytingle 1. AB’de 7.75 reytingle 2. ABC1’de ise 9.59 reytingle 2.oldu.

• Beğendim
Sadakatsiziimmm canım diziiim harika gitmiş 2 haneleri görmüş bebeğiiiim :Z:love1:

• Beğendim
Reactions: STAR
'Sadakatsiz' özetli ve uzun yayına geçince TOTAL'de +8, AB/ABC1 +10 reytinge ulaşmış. Sonunda özet girebildi, lakin dün yine bölüm kısa sürdü. 15-20 dakika fazla sürdüğü zaman oranları daha da artacaktır eminim. AB/ABC1'de +12 reytingi görmesi sürpriz olmayacak. :Z

• Harika