Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kuruluş: Osman | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Benim Adım Melek | TRT 1

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    23

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fazla sürmesin ya süresi çok iyi asla sıkmıyor. :Z
10-15 dakika fazla sürebilir, bir de reklamlı yayına geçince daha da yükselir gibi. Demek istediğim bölüm süresinden ziyade ekran süresi uzasın. 22.45'te bitmek yerine 23.15 gibi bitebilir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
SEN ÇAL KAPIMI adlı canım dizim 4.75
happy GIF

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Sana mesajı yazdıktan sonra girdim ilk sayfaya sonradan fark ettim. :A Silinmiş resim. :F
Aslında duruyordu da şu büyütme kısmını tıklamamışsın, yada tıklanınca küçült seçeneğine yanlışlıkla basmışsın ve ekleme olarak durmuştu :A
Ben herzaman kontrol ediyorum editledikten sonra konularını. Sanada tavsiye ederim.
Böylede açığını yakalamaya çalışıyorum gibi oluyor :A (detaycılık işte) :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aslında duruyordu da şu büyütme kısmını tıklamamışsın, yada tıklanınca küçült seçeneğine yanlışlıkla basmışsın ve ekleme olarak durmuştu :A
Ben herzaman kontrol ediyorum editledikten sonra konularını. Sanada tavsiye ederim.
Böylede açığını yakalamaya çalışıyorum gibi oluyor :A (detaycılık işte) :A
Evet duruyordu yüklü dosyalar kısmında sadece tabloyu eklerken yanlışlıkla bastım herhalde. :A

Yok ya ne açık araması aksine senin böyle detayları yakalaman çok iyi yoksa ben asla fark edemezdim. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Evet duruyordu yüklü dosyalar kısmında sadece tabloyu eklerken yanlışlıkla bastım herhalde. :A

Yok ya ne açık araması aksine senin böyle detayları yakalaman çok iyi yoksa ben asla fark edemezdim. :A
Bundan sonra acımamaya devam :A
Yalnız söyleme tarzı baya etkili bu durumda.
Misal:
'Konunu doğru düzgün yap, hata yapmışsın :)'

Bu tarz yazsam daha kötü algılanır :A ama sonuna :) yerine :A ' yazsam yine normal şaka algısı :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bundan sonra acımamaya devam :A
Yalnız söyleme tarzı baya etkili bu durumda.
Misal:
'Konunu doğru düzgün yap, hata yapmışsın :)'

Bu tarz yazsam daha kötü algılanır :A ama sonuna :) yerine :A ' yazsam yine normal şaka algısı :A
Öyle mesajlara ben sinir olurun şahsen. :F

:A “ emojisi yumuşatıyor cidden. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Canım dizim Sen Çal Kapımı yükselişe geçmiş dünkü bölüm çok güzeldi, daha çok PR ve tekrarlar ile 5 bandını yakalarız

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,048
Puanı
1,061
Demek ki iyi reyting almak için dizileri 180 dakikaya kadar çıkarmaya gerek yokmuş. Umarım diğer kanallar ve yapımcılar Sadakatsiz'in başarısından ders alır ama zor gibi görünüyor. Normalde ne Medyapım'ı ne de Kanal D'yi severim ama bu süre politikasında ısrarcı oldukları için tebrik ediyorum.

Diğer diziler düşünce demediğini bırakmayan bazı 'malum' TV sayfaları SÇK ve DEK için o kadar umutlu konuşuyor ki gözlerim yaşarıyor. Belki kalabalık günde iyi gibi görünebilir ama FOX da TV8 de normalde 3-4 reytinge tamah edecek kanallar değil ve daha fazlasını hedeflediklerine eminim.

Şeref Sözü yükselmiş ama bu sonuçların o yüksek maliyeti karşıladığını zannetmiyorum. Sonraki hafta da kıpırdanamazsa en geç 6. bölümde biter. En azından bu tarz işlerden birinin ilgi görmemiş olması güzel. :Z Gerçi bu dizi daha boş günde ATV'de başlasa tutabilirdi yanlış kanal ve gün kurbanı oldu galiba. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,206
Puanı
1,060
Sadakatsiz çok iyi iş çıkarıyor üstelik süresi de kısa kocaman tebrikler.

Kuruluş için söz söylemeye gerek yok her ne kadar sonuçları çok iyi olsa da Diriliş'in yanında fiyasko oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir yakında biter Acun asla bu oranlara sabretmez.

Benim Adım Melek iyi direniyor oranları gayet yeterli.

Sen Çal Kapımı yıl sonunda final.

Şeref Sözü Total dışında varlık gösterememiş her an yayından kaldırılabilir.

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Zor yakalarsiniz artık siz Sadakatsiz dizisi yıktı geçti dizinizi 😅😅😅😅
Hiçbir dizi babamızın malı değil. Sen Çal Kapımı severek ve eğlenerek izlediğim bir dizi ama ezilip geçilmesi sonucunda benim bir kaybım yok. Yine aynı şekilde reytinginin artmasının da bana kazancı yok. Birisinde üzülürüm birisinde sevinirim o da dizinin ömrünün uzun olup olmayacağıyla alakalı bir durumdan dolayı. Reyting araştırmacısı değilim, seyirci psikolojisi konusunda da hiçbir bilgim yok sadece temennilerimi aktarmak istedim. Gerçekleşip ya da gerçekleşmeyeceğini hep birlikte görürüz ilerleyen haftalarda. Bu yüzden yorumunuzu pek yapıcı bulmadım açıkçası ama yine de teşekkür ederim.