'Yasak Elma'da Başroller Diziden mi Ayrılıyor? | FOX

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Sezonun ilk iki bölümünü zor izledim, sonra da izlemeyi bıraktım. Ama bu hafta geri dönüyorum. :Z Bu sezon yayınlanan bölümlerin hepsi, geçen sezon yayınlanan bir bölümün sahnesi etmez. Niye böyle oldu anlamadım ama eski halinden çok fazla uzaklaştırdı ve bunda Gökhan Alkan'ın karakterinin büyük etkisi var bence. Resmen entrika türünden çıktı, romantik komedi - aşk dizisine evrildi.

Yönetmen değişikliğinden dolayı mı, yoksa senaristin aynı anda iki iş yazmasından mı ben bu sezonu pek sevmedim.
Bu sezon benim de beklentimin altında şu an ama izlenmeyecek durumda değil yine de. Karakterleri çok pasifleştirdiler. Senaryo olarak da kötü başladı tabii ama yavaştan düzelicek gibi. Yeni yönetmen de Neslihan Yeşilyurt kadar iyi değil bu da ayrı bir konu.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Talat olayı şu anlık doğru değil, Gökhan yüzde 90 evet ayrılacak diziden.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu sezon benim de beklentimin altında şu an ama izlenmeyecek durumda değil yine de. Karakterleri çok pasifleştirdiler. Senaryo olarak da kötü başladı tabii ama yavaştan düzelicek gibi. Yeni yönetmen de Neslihan Yeşilyurt kadar iyi değil bu da ayrı bir konu.
Nasıl bitirdiler, nasıl başladılar...

Hele sezonun ilk bölümünde Ender'in her şeye "Şahika yaptı" demesi yok muydu... Acayip sinir oldum... Yeni karakterlere ihtiyaç var kesinlikle, eğer gelirse renk katacakları yüzde yüz belli. :

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İstediğin yine olmayacak ve bu dizi sezon sonuna kadar gümbür gümbür devam edecek. Sana da her zaman ki gibi çatlamak düşecek.
Tamam aşko öyle olsun nasılsa 85. bölümden sonra reytinglerle kalp krizi geçireceğin için yüklenmek istemem. :A
Öğretmen gibi saçmalıklar silsilesi bir diziyi kabul ettiyse Yasak Elma'dan teklif gitse havada kapar.
Kadın reytinge değil kaliteye önem veriyor ama sen bilirsin cnm. :A

• Beğendim
Reactions: soo

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Tamam aşko öyle olsun nasılsa 85. bölümden sonra reytinglerle kalp krizi geçireceğin için yüklenmek istemem. :A

Kadın reytinge değil kaliteye önem veriyor ama sen bilirsin cnm. :A
Kaliteye önem verseydi OHB 1'lerde sürünürken rol almaya devam etmezdi. :A

Göreceğiz hodrimeydan. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Dediğim gibi bu haberin şokuyla ne dediğini bilmiyorsun o yüzden anlayışla karşılıyorum. :A
Şokta değilim çünkü bu iki karakter de çıksa dizimiz yoluna devam edecek bunu biliyorum. Sen her zaman ne dediğini bilmediğin için başkalarını da kendin gibi sanıyorsun. :A