Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Harika filmler yine bizi bekliyor. :Z

Yalnız etkinliğe çok tatsız bir başlangıç yaptım. İlk film olarak Kill Bill'i seçtim, zaten uzun süredir ikinci kez izlemek istiyordum. Fakat Prime Video'dan kalktığını görünce şoka uğradım. Oysa sürekli önüme çıkarıyordu Prime Video, keşke ertelemeseymişim. :(:( İnşallah en kısa sürede diğer platformlardan birine gelir, yoksa başımızın çaresine bakacağız. :D
Bu arada prime video'da kill bill için türkçe altyazı seçeceği yoktu. Ben de film sitesinden izlemiştim geçen hafta. Daha önce izlemek isteseydin de bir şey değişmeyecekti yani :A

• İlginç
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu arada prime video'da kill bill için türkçe altyazı seçeceği yoktu. Ben de film sitesinden izlemiştim geçen hafta. Daha önce izlemek isteseydin de bir şey değişmeyecekti yani :A
İngilizce altyazı olsa o da kurtarırdı. :D

O zaman Türkçe altyazı eklemek için kaldırdılar demek ki 1-2 güne gelir. :Z :A

• Üzücü
Reactions: phoebebuffay

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sanmam çünkü zaten kalkacağı tarih yazıyordu ve Kill Bill ile beraber Türkçe altyazılı Pulp Fiction'da kalktı. :(
Hadi ya bu son vurucu darbe oldu. Keşke ben de görseymişim kalkacağı tarihi, bugüne dek hiç denk gelmedi orada herhangi bir yapımın kalkacağı tarihle ilgili bir şey. :(

• Üzücü
Reactions: phoebebuffay

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bitiş tarihi şimdilik 15 Kasım olarak belirlendi, herkese de duyurmuş olalım.

@xdragxx @Dosi @Tolstoyevski @phoebebuffay @The_Erinch @bazinga @MEnes @Sherlock @Angelica @dreamy @mesmeso61 @Özgür ve katılmak isteyen herkes...
Şuana kadar Kill Bill 2 ile 10 film izledim. İzlemeyi düşündüğüm ve ilgimi çeken geriye 1 film kaldı, onu da yarın izlerim (günde 1 film olarak ilerledim son 1 hafta).
4 tanesi yakın zamanda izlemiştim ve taze yorumu anında yazmıştım. 2 tanesi çok eskiden izlemiştim ama tekrar izledim iyi yorumlayabilmek için. Geri kalanlar ilk kez izlediklerim.
Forumada girmeyerek iyi odaklandım filmlere :D

• Harika
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Madem haftaya etkinlik bitiyor o zaman yavaştan izlemeye başlayalım.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon | Güncel Tablo (14.11.2020):

Basyapit-Sezon5-Guncel-Tablo-14.11.2020.png

• Hatalı veya eksik bir kısım varsa lütfen belirtiniz.
  • Bu tablo paylaşıldıktan sonra puan değişimi yaptıysanız/yapacaksanız bildirmeniz önemle rica olunur.
  • Etkinlik sonu en az üç film izlemiş olanların puanları ortalamaya alınacaktır.

@bazinga @Dosi @mesmeso61 @phoebebuffay @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock @MEnes @The_Erinch @Angelica @dreamy @Maskeli Fedai @Özgür ve katılmak isteyen herkes...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kill Bill 2 anlaşılan etkinlikte yer almayacak.

10 oldukça yüksek bir rakam. Bu sezon katılmam herhalde demiştim ama izlediğim filmler çok olunca eksik kalmadım :A
Diğer filmler ilgimi çekmemişti. Artık dizilere yoğunlaştım bu ara. İzlenilecek yapımlar listem baya kabarık.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon | Güncel Tablo (14.11.2020):

Ekli dosyayı görüntüle 95122

• Hatalı veya eksik bir kısım varsa lütfen belirtiniz.
  • Bu tablo paylaşıldıktan sonra puan değişimi yaptıysanız/yapacaksanız bildirmeniz önemle rica olunur.
  • Etkinlik sonu en az üç film izlemiş olanların puanları ortalamaya alınacaktır.

@bazinga @Dosi @mesmeso61 @phoebebuffay @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock @MEnes @The_Erinch @Angelica @dreamy @Maskeli Fedai @Özgür ve katılmak isteyen herkes...
Ben bu etkinliği hepten unutmuşum. :( Son tarih ne zamandı? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and Özgür