Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock Taare Zameen Par filmini tabloya eklemeyi unutmuşsun.
Listede evet 14 film var ve etiketli 14 film de film yorumlarında var. Acaba nerde sorun var? (b) kontrol edersin
Sorun yok. Tabloda İngilizce ismi yazıyor sadece, değişecek ama. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Daha önce forumda başyapıt 1 2 diye filmler gördüm onlar daha önce bu anketi kazanan filmler mi?
Sanırım @bazinga zaten açıklamış ama evet. Şuradan etkinlik geçmişine göz atabilirsin, ayrıca yeni sezonumuzda yer alabilirsin üç film izleyebilirim diyorsan. :D

Tamam, taş değil kaya çarptı bana :(
Sadece şaka yapmak istemiştim...

Ne bahtsızmışız ya bir günle kaçırmışım. :A

İnşallah geçici bir durumdur ve sözleşmeyi derhal yenileyeceklerdir. :A
Gerekli mercilere önemli bir festivalin söz konusu olduğunu, gereğinin yapılması gerektiğini belirten bir bildiri gönderdim... 1-2 güne tüm dijital platformlara eklenir muhtemelen film. :A

"Film Yorumu" bölümünde bulunan ve "Başyapıt - 5" etiketine sahip olan filmlerden en az üç tane izlemen, kısa da olsa yorumlaman ve puan vermen gerekiyor. Merak etme, en azından bir aylık bir süre mevcut tüm bunları yapabilmen için. :D

HERKES KATILABİLİR... (Ayrıyeten MEnes etiketlenmemiş konuya.) Güzel hikaye...
Artık sana yorum yaptırabilmek adına yeni teknikler denemem gerektiğini düşündüm adaşım, işe de yaradı... Aldığım çok kaliteli bir duyuma göre şu an "American Beauty" izliyorsun...

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Sanırım @bazinga zaten açıklamış ama evet. Şuradan etkinlik geçmişine göz atabilirsin, ayrıca yeni sezonumuzda yer alabilirsin üç film izleyebilirim diyorsan. :D

Gerekli mercilere önemli bir festivalin söz konusu olduğunu, gereğinin yapılması gerektiğini belirten bir bildiri gönderdim... 1-2 güne tüm dijital platformlara eklenir muhtemelen film. :A

"Film Yorumu" bölümünde bulunan ve "Başyapıt - 5" etiketine sahip olan filmlerden en az üç tane izlemen, kısa da olsa yorumlaman ve puan vermen gerekiyor. Merak etme, en azından bir aylık bir süre mevcut tüm bunları yapabilmen için. :D

Artık sana yorum yaptırabilmek adına yeni teknikler denemem gerektiğini düşündüm adaşım, işe de yaradı... Aldığım çok kaliteli bir duyuma göre şu an "American Beauty" izliyorsun...
Anladım acelesi yok

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
GP bak...Filmi 21,99 kiralıyor 🤦‍♂️
Apple'dan 3.99'a kiraladım sabah Prime şokundan sonra, Türkçe veya İngilizce altyazısı yokmuş. İngilizce bodoslama dalayım dedim ama daha ikinciyi cümleyi tek seferde anlayamayınca bıraktım. :(

Bir film için 21.99 vereceksem sinemada dev ekranda izlemem gerekir veya Türkiye'de ilk izleyeceklerden olmam gerekir. :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Apple'dan 3.99'a kiraladım sabah Prime şokundan sonra, Türkçe veya İngilizce altyazısı yokmuş. İngilizce bodoslama dalayım dedim ama daha ikinciyi cümleyi tek seferde anlayamayınca bıraktım. :(

Bir film için 21.99 vereceksem sinemada dev ekranda izlemem gerekir veya Türkiye'de ilk izleyeceklerden olmam gerekir. :D
Akıl vermek gibi olmasın neticede bilişimde üstatsın.
Kirala yönteminde dışarıdan altyazı entegre olmuyor değil mi?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Tekrardan hayırlı olsun çok güzel filmler seçilmiş inşAllah hepsini izlemeye çalışacağım :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
4 filmi izlemiştim zaten. :D

Yine güzel filmler seçilmiş. Tablodaki platform eklemesi de ayrı bir hava katmış. Teşekkürler emeklerin için. @Sherlock

• Harika
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sürpriz yapacaktım niye ortalığa verdin ki bu bilgiyi şimdi... Fakat ne filmdi be...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Hayat Kanada'da yaşayana güzel, bir kez daha Kanada'da yaşama isteğim doruk yaptı.. Kanada Netflix'te Kill Bill, Amazon Prime'da ise Lost dizisi yer alıyor...

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hayat Kanada'da yaşayana güzel, bir kez daha Kanada'da yaşama isteğim doruk yaptı.. Kanada Netflix'te Kill Bill, Amazon Prime'da ise Lost dizisi yer alıyor...
Yani orada yaşayana elbet güzel de şu an onlarda olmayan bazı filmlerin, dizilerin de bizde olması muhtemel. :D

Lost cidden keşke bizde de gelse kaliteli bir platforma, artık yeniden başlama zamanı geldi. :Z

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski