Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'ne Veda Etti! | Rangers 2-1 Galatasaray

Hangi Takım Tur Atlar?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Rangers-Gs-2.jpg

UEFA Avrupa Ligi play-off turunda deplasmanda Rangers'a 2-1 mağlup olan Galatasaray, turnuvaya veda etti.

Rangers'ın gollerini Scott Arfield ve James Tavernier kaydederken, Galatasaray'ın tek golü Marcao'dan geldi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu maç gerçekten milli maç havasında olacak. Hem kulüp puanları nedeniyle Galatasaray'ın kazanması Türkiye'nin avantajına neden olacak, hem de sosyal medyada çokça Türk bayrağına yönelik saygısızlık içeren paylaşımlarda bulunan Rangers taraftarına karşı önemli bir cevap olacak eğer kazanabilirsek.

Turun net favorisi Rangers ve kazanmamız mucizelere kalmış, umarım bu gece o mucizeyi yaşamış oluruz. Bu arada milli takım gibi bu konu da inşallah uğurlu gelir senin açman vesilesiyle :Z :A @Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu maç gerçekten milli maç havasında olacak. Hem kulüp puanları nedeniyle Galatasaray'ın kazanması Türkiye'nin avantajına neden olacak, hem de sosyal medyada çokça Türk bayrağına yönelik saygısızlık içeren paylaşımlarda bulunan Rangers taraftarına karşı önemli bir cevap olacak eğer kazanabilirsek.

Turun net favorisi Rangers ve kazanmamız mucizelere kalmış, umarım bu gece o mucizeyi yaşamış oluruz. Bu arada milli takım gibi bu konu da inşallah uğurlu gelir senin açman vesilesiyle :Z :A @Dosi
Milli takım ruhu ile tek yüreksek kazanmalıyız :A bu akşam evdekilere maç bakılacak, oyüzden full izleyeceğim bir maçın konusunu açmakta sakınca görmedim :A
Yine benzer şeye deyinmişiz :eek: :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
emeğine sağlık @Dosi konuyu senin hazırlaman çok daha anlamlı her rakip takım taraftarına duyurulur :bhr:😍🤗
umarım maçı kazanırız 🤗

• Harika
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok turu Gs geçsin istiyorum :A
Yarı finale kadar Gs tutacam çeyrek final yaparlar inşallah Avrupada :D
Ne kadar fazla maç yaparlarsa kadro defoları o kadar ortaya çıkacak :A
Şaşırdım ama mantıklı :A
Derbi haftasında da başarılar dinlemiştim şimdi de bu maçın konusunu hazırlaman çok anlamlı 🤗😍
Umarım kazanırız 🤗
Derbi kısmında dediklerimde çok samimi olmamış olabilirim :A ama bu maç tabiki GS olsun istiyorum. Türk takımları başarı alsın :Z