Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0

Yayınlandığı dönem ilgiyle takip edilen 'Sihirli Annem' dizisi tekrarlarıyla uzun bir aradan sonra geri dönüyor!

İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Gül Onat, Suat Sungur, Zuhal Topal, Gizem Güven, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya ve Süeda Çil gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi 7 Eylül Pazartesi'den itibaren hafta içi her sabah 07.00'da Kanal D izleyicisi ile buluşacak

Dizi, Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını konu alıyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir kere tekrarları iyi Reyting aldı
Akasya durağı
Sihirli annem
Arka sokaklar
2010 nun yayın akışı
Tekrarları elbette iyi reyting alır. İzleyici eski dizilerde buluyor istediklerini, izliyorlar. O saatte ne kadar iyi reyting alır bilmem ama share oranları yüksek gelir. Ama saati bence haber öncesi olamlıydı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Tekrarları elbette iyi reyting alır. İzleyici eski dizilerde buluyor istediklerini, izliyorlar. O saatte ne kadar iyi reyting alır bilmem ama share oranları yüksek gelir. Ama saati bence haber öncesi olamlıydı.
Haber öncesinde Arka sokaklar vardı
Arka sokaklar öncesinde Sihirli annem vardı
Ben 2011 de Bodrum’da dolmuşçular sihirli annem seyrediyordu

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haber öncesinde Arka sokaklar vardı
Arka sokaklar öncesinde Sihirli annem vardı
Ben 2011 de Bodrum’da dolmuşçular sihirli annem seyrediyordu
Herkes izliyor diziyi. Hatta geçen hafta 2011'de yayınlanan bölümlere başladım ben. Haber öncesi Arka Sokaklar var ama senelerdir sıktı. Değişiklik şart. Sihirli Annem belki o saatte daha iyi reytingler alır.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com