Zey TV Diss Savaşları 10. Bölüm Yaz Özel - Büyük Rekabet

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Seni ve @Aserat ı tebrik ederim :A

Fena gitmemişim. Aktif olduğum dönemde diss listesinde en üst sıralardaydım. Bakalım Ocak'a kadar napacaz :D
Diğerleri seni örnek alsınlar. Teşekkürler :bhr:
@Tolstoyevski ve sen hariç kimse beni tebrik etmedi :ppp:
Hele o @MasacRE zirveyi bana kaptırdı diye kıskanmış anlaşılan :T:
Diğerlerinide kınıyorum
@Aserat @Sherlock @xdragxx @Turkuazz @denizz19 @Gerekli24 @Emre Ozansoy @Angelica (tebrik için diyorum yoksa bazılarınız eline sağlık falan dedi :A )

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
  • Sinir Bozucu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Diğerleri seni örnek alsınlar. Teşekkürler :bhr:
@Tolstoyevski ve sen hariç kimse beni tebrik etmedi :ppp:
Hele o @MasacRE zirveyi bana kaptırdı diye kıskanmış anlaşılan :T:
Diğerlerinide kınıyorum
@Aserat @Sherlock @xdragxx @Turkuazz @denizz19 @Gerekli24 @Emre Ozansoy @Angelica (tebrik için diyorum yoksa bazılarınız eline sağlık falan dedi :A )
9063723db16c7b7a35b05ca712216844.gif

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Aseratı demedim senin diss dedim zeynepcim :)bana aseratın diss sayısını gösteriyosun
Alıntılara iyi bak, konuya bak diyorum, sende tamam deyip aseratın sonucunu yazdın yani konuya bakmışsın ama o konuda benim Diss sayım var üstelik SS ile ve benimki ilk açıklanmış. Benim anlatmaya çalıştığım konuya yarım yamalak bakmışsın.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Alıntılara iyi bak, konuya bak diyorum, sende tamam deyip aseratın sonucunu yazdın yani konuya bakmışsın ama o konuda benim Diss sayım var üstelik SS ile ve benimki ilk açıklanmış. Benim anlatmaya çalıştığım konuya yarım yamalak bakmışsın.

Yarım yamalak bakmadım o gün tek tek tüm sayfalara baktım ama senin diss sayını görmedim ben her zaman tek tek bakarım sayfalara yarım yamalak baksam aseratin sayısını nasıl yazacağım :D

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bunu sen yazdın, niye nasıl yazacağım diyorsun :eek:
Ben mesajlarda değil konuda yazdım onun ve benim Diss sayımı. İkimizi en sona bırakıp konuda açıkladım. Sen konuya tekrar bakıp onun dissini yazdın
Yarım yamalak bakmadım o gün tek tek tüm sayfalara baktım ama senin diss sayını görmedim ben her zaman tek tek bakarım sayfalara yarım yamalak baksam aseratin sayısını nasıl yazacağım :D

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Bunu sen yazdın, niye nasıl yazacağım diyorsun :eek:
Ben mesajlarda değil konuda yazdım onun ve benim Diss sayımı. İkimizi en sona bırakıp konuda açıkladım. Sen konuya tekrar bakıp onun dissini yazdın

Evet ama seninkini görmedim görsem yazardım zeynep :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Evet ama seninkini görmedim görsem yazardım zeynep :D
Ee ben de farklı bir şey demedim. Sen konuya tam bakmamışsın diyorum deminden beri ama kabul etmiyorsun. Tam baksaydın benimkinide yorumlardın ama tek aseratı yorumladın. ikisi aynı anda yazıldı konuda.
Bak sana ilk cevabım demek ki tam bakmamışsın oldu ama sen herzaman ki gibi başka şeyler yazdın
Ben senin diss sayını görmedim ki tebrik ediyorum :A
Demek ki tam bakmamışsın :)

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Ee ben de farklı bir şey demedim. Sen konuya tam bakmamışsın diyorum deminden beri ama kabul etmiyorsun. Tam baksaydın benimkinide yorumlardın ama tek aseratı yorumladın. ikisi aynı anda yazıldı konuda.
Bak sana ilk cevabım demek ki tam bakmamışsın oldu ama sen herzaman ki gibi başka şeyler yazdın

Baktım ama görmemişim yarım bakmakla görmemek aynımı zeynep neyse uzatmayalım kusura bakma daha dikkatli olmalıymışım tebrik ediyorum tekrardan :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Baktım ama görmemişim yarım bakmakla görmemek aynımı zeynep neyse uzatmayalım kusura bakma daha dikkatli olmalıymışım tebrik ediyorum tekrardan :D
Bakıp görememişsen tam bakmamışsın oluyor tabiki.
Hem kırmızı renk ile belirgin bir şekilde yazılmış hem de ayrıyetten diss listesi var artı spoi kutusunda Dosi'nin diss sayısi SS diye belirtilmiş. Yani 3 yerde diss sayımdan söz etmişim.
Ben farklı bir şey demedim. Tam bakmamışsın dedim ilk başta.

Rica ederim :)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün