slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ben dikkat etmeye çalışıyorum. Takıntım da var. :( Yanlış yazınca sinirleniyorum kendi kendime. :A
Benim yok da karşıdaki rahatsız olmasın diye dikkat etmeye çalışıyorum yoksa bir bakıyorum şiveli falan yazmışım ya da harfleri yutup değiştirip falan hemen düzeltiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Benim yok da karşıdaki rahatsız olmasın diye dikkat etmeye çalışıyorum yoksa bir bakıyorum şiveli falan yazmışım ya da harfleri yutup değiştirip falan hemen düzeltiyorum. :A

Olur öyle şeyler ya. :A Karşımda ki kısaltmalı yazınca, büyük küçük harflere dikkat etmeyince ben de rahatsız oluyorum bazen. :F Kötü bir takıntı.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Allah'ın delisi seni. :A
20200724_015553.jpg

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Öyle olsa bile Binnur DEK'e konuk olacak, hemen ne sinirleniyon. :A

Hiç bir yerde YOK YOK YOK. :(:(
Beyaz Show'a konuk geldiğinde bile izlememiştim sevmediğim bir şeyde görmek istemiyorum. :A

BKM'nin neredeyse tüm filmleri Netflix'te varken onun olmaması çok ilginç. Oysa Show da defalarca yayınlamıştı. Neyse yakında belki çıkar bir yerden. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Beyaz Show'a konuk geldiğinde bile izlememiştim sevmediğim bir şeyde görmek istemiyorum. :A

BKM'nin neredeyse tüm filmleri Netflix'te varken onun olmaması çok ilginç. Oysa Show da defalarca yayınlamıştı. Neyse yakında belki çıkar bir yerden. :A
TV'de sansürlüyorlar, kesiyorlar falan hiç uğraşamam valla.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Mucize Doktor ve Doğduğun Ev Kaderindir'in ardından bu diziye de bakmayı düşünüyor musun abi. :A @The_Erinch
Hiç izlemediğim kadar yerli dizi izleyeceğim galiba... ama unutur giderim... ama merak ettim... birde şu startın dizisini merak etmiyor değilim.
MD ve DEK kesinde... bu ikisi bakalım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hiç izlemediğim kadar yerli dizi izleyeceğim galiba... ama unutur giderim... ama merak ettim... birde şu startın dizisini merak etmiyor değilim.
MD ve DEK kesinde... bu ikisi bakalım.

Geçen sezon izlediğim 8 - 9 dizi vardı, yeni başlayacak dizilerin de hepsini izlemeyi düşünüyorum. :A Nasıl becereceğim merak ediyorum. :F

DEK gibi bir şey çıkacaktır ortaya abi, ama yine de merak ettiriyor şimdiden. Menajerimi Ara'ya da göz at bence. :Z O da baya iyi olacak gibi.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch