Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
04c736ab12c4ae057df4921633c3dcd4.jpg
842f61dadb1333a8f837094556e63722.jpg

İlk tanıtımı büyük beğeni toplayan 'Kırmızı Oda'ya sürpriz konuklar!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Cem Karcı'nın, senaristliğini Banu Kiremitçi Bozkurt'un üstlendiği; başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral, Burak Sevinç, Ecem Uzun, Halit Özgür Sarı ve Gülçin Kültür Şahin'in paylaştığı yapımın ilk bölümlerine Evrim Alasya ve Salih Bademci konuk olacak.

'Kırmızı Oda', yeni sezonda TV8'de !

Kaynak: Birsen Altuntaş

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Menajerimi Ara gibi ünlü konuklar gelecekse süper valla. :Z
Salih'ciğimi tekrar Gülseren hanımcığımın dizisinde izlemek zevkli olacak. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Salih'ciğimi tekrar Gülseren hanımcığımın dizisinde izlemek zevkli olacak. :bhr:
Menajerimi Ara kadar star isimler olmaz (olmasına gerek yok çünkü başrolde star var) ama böyle iyi oyuncular geleceği kesin. :Z Ben diyorum zaten Menajerimi Ara hastane versiyonu gibi olacak. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Umarım sadece ilk bölümler için olmaz bu konuk işi. Acaba konuklar kendilerini mi oynayacak, yoksa hasta bir karakteri mi? Merak ediyorum. :A

Şu Doğduğun Ev Kaderindir ile de bir 'crossover' bölümü çekseler efsane olur. :Z

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Menajerimi Ara kadar star isimler olmaz (olmasına gerek yok çünkü başrolde star var) ama böyle iyi oyuncular geleceği kesin. :Z Ben diyorum zaten Menajerimi Ara hastane versiyonu gibi olacak. :A
Ünlü konuk işte, star isime gerek yok ki. Kadrosu gayet iyi zaten. :Z
Her bölüm böyle olacaksa süper olur. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Umarım sadece ilk bölümler için olmaz bu konuk işi. Acaba konuklar kendilerini mi oynayacak, yoksa hasta bir karakteri mi? Merak ediyorum. :A

Şu Doğduğun Ev Kaderindir ile de bir 'crossover' bölümü çekseler efsane olur. :Z
Bence hasta karakterlere hayat verecekler. Gülseren hanımın kliniğe gerçekten uğramış hastalar.

Crossover bölüm ben de çok isterim aslında, bence denenebilir. :Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Ünlü konuk işte, star isime gerek yok ki. Kadrosu gayet iyi zaten. :Z
Her bölüm böyle olacaksa süper olur. :Z
Zaten ben de star olsun demedim sadece Menajerimi Ara'nın aksine Tuba, Çağatay gibi çok ünlü isimlerin konuk olacağı bir dizi değil diyorum. :A

Niye her bölüm olmasın ki konu zaten kliniğe gelen hastalarla alakalı Mucize Doktor ve Hekimoğlu gibi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence hasta karakterlere hayat verecekler. Gülseren hanımın kliniğe gerçekten uğramış hastalar.

Crossover bölüm ben de çok isterim aslında, bence denenebilir. :Z

Menajerimi Ara'dan sonra bu dizi için de heyecan dorukta. :A Umarım bu kadar heves, kursağımızda kalmaz. :F Karakterler iyi yazılırsa güzel bir iş çıkar ortaya kesinlikle. :Z

Crossover konusunda yapıma ısrar etmek lazım. :A Ama benim için de yapacaklar hissi var. :F

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Zaten ben de star olsun demedim sadece Menajerimi Ara'nın aksine Tuba, Çağatay gibi çok ünlü isimlerin konuk olacağı bir dizi değil diyorum. :A

Niye her bölüm olmasın ki konu zaten kliniğe gelen hastalarla alakalı Mucize Doktor ve Hekimoğlu gibi. :A
Ben Gülseren hanıma güveniyorum, yine güzel bir iş yapacaktır. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Menajerimi Ara'dan sonra bu dizi için de heyecan dorukta. :A Umarım bu kadar heves, kursağımızda kalmaz. :F Karakterler iyi yazılırsa güzel bir iş çıkar ortaya kesinlikle. :Z

Crossover konusunda yapıma ısrar etmek lazım. :A Ama benim için de yapacaklar hissi var. :F
Güzel bir iş olacak bence, Binnur'a ve Gülseren hanıma güvenim tam. :Z

Zeynep'in konuştuğu psikiyatris Binnur olabilir belki.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy