-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Orijinalindeki atmosferi yakalayabilirlerse oldukça keyifli bir dizi olur bence. Kadro cuk olmuş.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kesinlikle öyle. İlk başrolünde başarılı olur umarım. Efsane sahnelerden paylaşayım bir tane...

Bunu neden yaptın... Gideyim de dozumu alayım bari, yapacak bir şey yok...

Bu arada bu dizinin başrolü net bir şekilde Barış Falay’dır, geriye kalanlar getir götürünü yapabilirler kendisinin. :A

• Harika
  • Sinir Bozucu
Reactions: Bully and Aserat

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bu arada bu dizinin başrolü net bir şekilde Barış Falay’dır, geriye kalanlar getir götürünü yapabilirler kendisinin. :A
Al Enes'im al, haftalık doz şart...

Yani, aklın yolu bir :A İlaven çok yerinde oldu :A Kadroya bakıldığında durum apaçık ortada zaten...

Elbet bir gün başrol olacaktı ama inşallah doğru seçimi yapmıştır kendisi. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Al Enes'im al, haftalık doz şart...

Yani, aklın yolu bir :A İlaven çok yerinde oldu :A Kadroya bakıldığında durum apaçık ortada zaten...

Elbet bir gün başrol olacaktı ama inşallah doğru seçimi yapmıştır kendisi. :A

Net Kaan’ım net... Anlık Kerpeten Ali, Ömer’i harcayan gardiyanı yok ediyor... Gaza geldim...

Çok net, çok bariz, çok doğru... Kadronun geri kalanında da sevdiğim isimler mevcut ancak Barış Falay bir yana, onlar bir yana. :A

Diziden ve karakterinden Medcezir esintileri aldım Kaan’ım, sanki AB’de deli gibi izlenecek ancak Total’de çok izlenmeyecekmiş gibi. :A

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Net Kaan’ım net... Anlık Kerpeten Ali, Ömer’i harcayan gardiyanı yok ediyor... Gaza geldim...

Çok net, çok bariz, çok doğru... Kadronun geri kalanında da sevdiğim isimler mevcut ancak Barış Falay bir yana, onlar bir yana. :A

Diziden ve karakterinden Medcezir esintileri aldım Kaan’ım, sanki AB’de deli gibi izlenecek ancak Total’de çok izlenmeyecekmiş gibi. :A
29.bölüm: Biliyorum lan biliyorum...
30.bölüm: Ezel'in Ömer olduğunu öğrenmesi, sonra onu düşmanlardan korurken vurulması. Göz yaşları...

Kesinlikle öyle. :A

Bana da biraz öyle geldi Enes'im. TOTAL'i yakalayamazsa sıkıntı. Dizinin kaliteli olacağından hiçbir kuşkumuz yok ama reyting sistemi aynı şekilde işleyemeyebiliyor ne yazık ki...

• Harika
Reactions: Sherlock

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel afiş, kalite kokusu geldi bile. Sezonun işlerinden biri olacak çok belli. :Z

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700

Ayşenil hanımcığım ve Canan’cığım dışındakiler konusunda haklısın. :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sonu benzemez umarım, aynı tatta yürüyüp ilerlesin. :Z
Şu dizi bir tutsun da bozması 2. sezona kalsın. :A Yayın tarihi kesin açıklanır diye düşünmüştüm Star yine gıcıklık yaptı.ss

Keşke Ali Bilgin gitmese fragmanlardan bile anlaşılıyor ne kadar iyi dünya kurulduğu. :Z
Ayşenil hanımcığım ve Canan’cığım dışındakiler konusunda haklısın. :A
3. sınıf Brezilya pembe dizileri gibi her sezon oyuncu değiştiren dizinin fanı söylemesin bunu. :A

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şu dizi bir tutsun da bozması 2. sezona kalsın. :A Yayın tarihi kesin açıklanır diye düşünmüştüm Star yine gıcıklık yaptı.ss

Keşke Ali Bilgin gitmese fragmanlardan bile anlaşılıyor ne kadar iyi dünya kurulduğu. :Z

3. sınıf Brezilya pembe dizileri gibi her sezon oyuncu değiştiren dizinin fanı söylemesin bunu. :A
18 Ağustos Salı'ya yayında olur tahminen. :D

• Harika
Reactions: Aserat