2019 En Favori (Yabancı) Film | Final | Parasite vs Joker

2019'un En Favori Yabancı Film'i hangisi olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Daha filmi izleme şerefine erişemedim ama

9b67617727dd8a6812705ad7de08ccbe.gif

• Olmamış
Reactions: Aserat

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Joker'e popüler kültür denmiş ya hem de bunu diyen @bazinga :D
Film tamamen sistem eleştirisi filmi ve belli bir kesimden de baya tepki görmüş bir film :D Popüler kültür işleri bana göre gereğinden fazla abartılan işlere denilmeli ama Joker sadece hak ettiği değeri gördü o kadar.
Kötü adam denilip geçilen Joker'in nasıl Joker olduğunu kendimizi onun yerine koyarak gördük ve film boyunca ben kendimi Joker'in yerine koyabildim bu büyük bir başarıdır.
Şarkısı yeterssssss

Kazanacağısssssssssss
2019'da en çok izlenen filmler sıralaması aşağıda. Bil bakalım bir numarada hangi film var? :D Sade bu da değil Joker her zaman aşırı popüler olmuş bir karakterdir. Burada filmi izlemeyip sırf adı Joker diye oy veren kişiler bile vardır. Popüler kültür abartılan işlere denmez ayrıca popüler işlere denir. :D Benim de sevdiğim bir filmdir ayrıca da @Tolstoyevski genelde popüler işlere antipati beslediği için o şekilde ifade ettim. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2019'da en çok izlenen filmler sıralaması aşağıda. Bil bakalım bir numarada hangi film var? :D Sade bu da değil Joker her zaman aşırı popüler olmuş bir karakterdir. Burada filmi izlemeyip sırf adı Joker diye oy veren kişiler bile vardır. Popüler kültür abartılan işlere denmez ayrıca popüler işlere denir. :D Benim de sevdiğim bir filmdir ayrıca da @Tolstoyevski genelde popüler işlere antipati beslediği için o şekilde ifade ettim. :D

Breaking Bad falan da popüler işler o zaman onu çok seviyor mesela Tolsto :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Final oylaması için 1 gün çok az bir süre. Diğer anketlerde günlerce sürmüştü. Neden şimdi 1 gün :eek:

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Final oylaması için 1 gün çok az bir süre. Diğer anketlerde günlerce sürmüştü. Neden şimdi 1 gün :eek:
Evet ama başladı ve bitmek üzere, artık geçti yani tıpkı OSM anketi gibi süresi ilk başta neyse öyle devam edilmeli eğer uzatılıp da kazanan değişirse haksızlık olur :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet ama başladı ve bitmek üzere, artık geçti yani tıpkı OSM anketi gibi süresi ilk başta neyse öyle devam edilmeli eğer uzatılıp da kazanan değişirse haksızlık olur :A
Uzasın demedim zaten. Dünde belirtrim az diye. Hem beraberlik olursa ozaman uzatılır :A
İki diziyede nerdeyse eşit mesafedeyim yani birini sevip birine antipatik değilim.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Uzasın demedim zaten. Dünde belirtrim az diye. Hem beraberlik olursa ozaman uzatılır :A
İki diziyede nerdeyse eşit mesafedeyim yani birini sevip birine antipatik değilim.
Çok hızlı başlayıp hızlı bitti sahiden haklısın. Bende ikisine karşı da antipati vardı ama birininki daha baskın çıkınca öteki sempatikleşti diğerine göre. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Joker öne geçmiş. :eek: Evet kötü bir film değil ama Parasite'ın yanında lafı bile olamaz çabuk biri oy verip kurtarsın. :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Joker öne geçmiş. :eek: Evet kötü bir film değil ama Parasite'ın yanında lafı bile olamaz çabuk biri oy verip kurtarsın. :(
Sherlock var ama bakalım kime oy verecek :A sende ifşa etme :A
Ve 1 gün çok az bir süre.
44 kişi oylamış güzelleri. Burada nerdeyse yarı

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock tan beklenen gol geldi.... bi kere de şaşırt be adam... :A 9.5 nasıl 9’dan üstündür....

Parasite'a yaptığınız kötü muamele ve Oscar üzerinden yaptığınız çeşitli algı oyunları kabul edilemezdi, gereğini yaptım ÇEKİK kardeşlerim için. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...