OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 29 Haziran - 5 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aykut hocam resmen kendisi kaşınıyor ya, sonra da sövüp duruyor gerçekten. :A Çatır çatır al-sat yapılacak dönemde hiçbir şey yapmadı yine. :A @xdragxx
Ya normalde şuanki satma işlerinide yapmayacaktı zorladım. Sonra kaleci al dedim neyseki mevcut kalecisinden çok daha iyi birini almıştı ama tabiki yetersiz :A eminim kasasında baya para birikmiştir :A
Kadrosunda bir sürü kaleci var :F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ya normalde şuanki satma işlerinide yapmayacaktı zorladım. Sonra kaleci al dedim neyseki mevcut kalecisinden çok daha iyi birini almıştı ama tabiki yetersiz :A eminim kasasında baya para birikmiştir :A
Kadrosunda bir sürü kaleci var :F

Sonra da sövüp duruyor, kümede kalma mücadelesi veriyor. Ah Aykut hocam ah, harca artık şu paraları mezara mı götüreceksin... :A @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Dadaşlar Transfer Sezonunu Cağ Kebabı Yiyerek Geçirdi.

Takımının %75'ini gönderen Erzurumspor oyunculardan sağladığı yüksek bonservis bedelleriyle kadrosunu genç ve kaliteli oyuncularla doldurdu.

GSFatihTerim05, transferlerin henüz bitmediğini daha yapılacak çok transfer alınacak çok kupa olduğunu taraftarlarına söyledi.

Teknik direktör ufak tebessümle, aldıkları oyuncuların çiğ etten başka bişey yemediklerini, cağ kebabını çiğ çiğ yediklerini ayrıca kızılcık şerbetinden başka sıvı almadıklarını esprili bir dille dile getirdi.

Erzurumspor'un sezon öncesi transferleri:

Ansu Fati: 17 yaşında Barcelona'nın genç kanat oyuncusu

images

Rayan Cherki: Lyon takımının genç 10 numarası

images

Eduardo Camavinga: Gelecek vaad eden orta saha oyuncusu 7M Euro gibi bir rakama transfer edildi.

images

Alphonso Davies: Genç sol bek. Makul bir ücrete transfer edildi.

Ekli dosyayı görüntüle 89086

Boubacar Kamara: 20 yaşında ki genç stoperi GSFatihTerim05 en başından beri çok istediğini dile getirmişti. Cağ kebabıyla ikna edildi.

images

Bafode Diakite: Scout ekiplerince bulunan oyuncu GSFatihTerim05 hocanın Boubacar Kamara ile uyumlu olabileceklerini düşündüğü için transfer edildi.

images
Southampton ozentiliginde bir işe yaramadı hocam fati camavinga sıradaki kim AA pardon diğerlerini aldım değil mi 👍😂

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
IMG_20200705_185308.jpg

@Polat Şaşmaz ezeli rakibimizi 2-1 geçiyor ve ligde iyi bir başlangıç yapıyoruz eski oyuncumuz fati ve camavinga ile başarılar dilerim hocam

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sezona galibiyetle başlamak güzel oldu. Daha fazla da atabilirdii. Monstcien diye bir oyuncu var. 5 6 tane pozisyon yakaladı birini bile atamadı.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Eğlenemeyeceğim. :A Geçen sefer kupa için devam ettik fakat bu sezon orada da tutunamayız. :A Şans her zaman bizden yana olmaz. :A

Geçen gün @Tolstoyevski de bahsetmiş, transfer dönemleri yapabiliriz aslında. Örneğin kısa bir süre sonra transfer dönemi bitecek, daha sonra belirlediğimiz başka bir dönem açılacak gibi. Böylece al-sat çılgınlığı biraz olsun durdurulabilir.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Geçen gün @Tolstoyevski de bahsetmiş, transfer dönemleri yapabiliriz aslında. Örneğin kısa bir süre sonra transfer dönemi bitecek, daha sonra belirlediğimiz başka bir dönem açılacak gibi. Böylece al-sat çılgınlığı biraz olsun durdurulabilir.
Benim takımım güçsüz kaldı yoldaydım ben@Sherlock

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535

Katılıyorum. Ama biraz daha açık kalsın, rotasyona adam alalım :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
#yasakçızihniyetehayır
#transferederimsanane
#velevkizenginim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...