OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 29 Haziran - 5 Temmuz Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 2. Sezon.jpg

Fav10 Ligi'nde 2. sezon başlıyor!

Katilimcilar.png

Bilmeyenler için kısaca oyundan bahsedeyim:
  • Dört günlük hazırlık süreci olacak.​
  • Bu süreçte takımınızın genç ve aynı zamanda güçlü oyuncularına antrenman yaptırmanız iyi olur.​
  • Taktik ve dizilişi direkt ayarlarsanız iyi olur.​
  • Takımın zayıf halka olarak gözüken oyuncularını, oyun devam ettikçe satıp, elde edilen gelirle transfer listesinden daha güçlü oyuncular almanız takımın yararına olacaktır. Onun dışında "kaşif" aracılığı ile de transfer listesinde göremediğiniz ama almak istediğiniz oyuncuları bulmanız mümkün. Fiyatları da bir tık daha düşük oluyor genellikle.​
  • Oyunda stadyum var ve bu stadyumu geliştirmeniz kulübün yararına oluyor. Ben en başta antrenman için geliştirme yapıyorum, siz tercihinize göre karar verebilirsiniz. Üç farklı geliştirme yöntemi var ve bunu yapmak oldukça kolay. Bu inşaatlar 18 saat sürüyor, sürekli ilgilenmenizi gerektirmiyor.​
  • Doktor, avukat gibi kısımlar gerekli oldukça kullanılıyor. Şimdilik onlarla bir işimiz yok.​
  • "Antrenman Kampı" sekmesinden önemli maçlardan önce takımı kampa alabilirsiniz. Kazanma şansını ciddi ölçüde arttırıyor. Ancak sezonluk sınırı mevcut, rekabeti yok etmemesi adına.​
  • Oyunun belirleyeceği saatte her gün maçlarımız olacak bu dört günlük hazırlık sürecinin sonunda, 24 saatte bir bu maçlar oynanacak. Saatinde izleyebilirsiniz maçınızı, hatta sonuçları buradan da paylaşabilirsiniz. Ben toplu sonuçları paylaşmaya çalışacağım.​
  • Bu bahsettiklerim uzun gibi dursa da günde beş dakikanızı ayırmanız tümü için yeterli olacaktır. Mobilden oynayacaksanız, bildirimleri açmanızı öneririm oyuncu sattığınız zaman ve maçınız oynanacağı zaman anlık olarak haberi gelir.​

Lige ait transfer duyuruları, haberler, fikstür ve puan durumu paylaşımlarının tamamı şimdilik bu başlığın altından yapılacaktır. Böylece puan durumunu, fikstürü ve maç sonuçlarını rahatlıkla görebileceksiniz. Yazılan mesaj sayısına ve yoğunluğa göre haftalık konu sistemine dönüş yapabiliriz Pazar gününün ardından.

İyi oyunlar...​

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Diğer konudaki anketin matematiksel olarak değişme şansı kalmadı, bu yüzden ligi kuruyorum. Antrenman kampı ve bilgi analisti özelliklerini eğer mümkünse kapatacağım. Lig kodunu az sonra atıyorum. Oyunda ekli olanları oradan davet ederim direkt, ligin ismi yüksek ihtimalle "Fav10 Ligi" olacak.

@Araf @batuhankaralar @DarkLegenD @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks ve katılmak isteyenler...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Diğer konudaki anketin matematiksel olarak değişme şansı kalmadı, bu yüzden ligi kuruyorum. Antrenman kampı ve bilgi analisti özelliklerini eğer mümkünse kapatacağım. Lig kodunu az sonra atıyorum. Oyunda ekli olanları oradan davet ederim direkt, ligin ismi yüksek ihtimalle "Fav10 Ligi" olacak.

@Araf @batuhankaralar @DarkLegenD @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks ve katılmak isteyenler...
Ben ekliyim zaten

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

@Araf @batuhankaralar @DarkLegenD [USER@mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @Gerekli24 @12.Adam @UgrArks ve katılmak isteyenler...
Mümkün

UgrArks

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
4

bende ekliyim

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560

Ekliyiz biz zaten çok zorlanmayacagiz beklemedeyiz gece antremani güzel oluyor diye bekliyorum :)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Antrenman kampını kapattım ama bilgi analisti devre dışı bırakılamıyor maalesef. Bu şekilde kuruyorum.

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: Araf and Felon

UgrArks

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
4

Izin istiyor attım kabul edilirse seçeceğim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bilgi analisti de devre dışı bırakılabilseydi keşke.

Keşke ama maalesef kaldırılabilecek şeyler arasında yoktu, gizli antrenman hakkı duruyor. Önemli maçlar öncesi onunla taktiklerimizi gizleyeceğiz artık. :(

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Benim kadromun değeri çok düşük, oyuncular da çok kötü. Zor toparlanacağız anlaşılan. Şu anda en düşük kadro değerine sahip olan takım, benim takımım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...