TVen İtiraf Ediyoruz 90.Bölüm - Konuk: Yiğitt

Bu itirafta ne gibi bir hakaret, 3.kişiyi rahatsız edecek durum var lütfen belirtin..

"Dosi ile arası iyi değildi? Şimdi konuşuyorlar ve araları iyi. Zamanında yaşananlar hakkında ne düşünüyor ve şu an nasıllar? (Aralarının iyi olması çok güzel sadece merak ettim yeni isimlerden biri olmam sebebiyle) (ANONİM) "

Ya yüzüne söyleyip söylememen değil mesela. Ben de gördüm 2-3 yerde dediğini. Aynı konuları ısıtıp ısıtıp defalarca kez dile getirmen yanlış karşı tarafı tahrik ediyor bu davranışların.
Tahrik olsun isteyen, soru sorulmuş cevaplayacağım tabi ki. Programın amacı soruları cevaplamak zaten. :D

Dediğim gibi itirafta 3.kişi olan rahatsız olduysa direkt olarak siliniyor, lütfen polemik yaratmayınız...

• Olmamış
Reactions: DarkLegenD
Tahrik olsun isteyen, soru sorulmuş cevaplayacağım tabi ki. Programın amacı soruları cevaplamak zaten. :D
Bu program boşuna mı iptal oldu da yeni formata geçtik dediniz. Yani bir şeyi 1-2 kez dediniz kavga da çıktı ne yani bu sürekli kavga çıkarma isteği?

Ben geçen hafta belirtim, bu forum üyeleri arasında olan bir program haliyle 3.kişiler de olur. O yüzden rahatsız olan var ise bana bildirdikleri durumda anında kaldırılacak dedim. Ayrıca 2,3,4'de ne gibi bir "fitne" "kaos" durumu var? Gerçekten merak ediyorum.
Son itiraflardaki olaylar olmasa tamamen haklısın diyeceğim ama son itiraflardan sonra ve yeni formata dair beklentiler de olunca ben doğruca açık açık fikrimi belirtmiş oldum bu konudan direkt sana, üçüncü kişilerin olumsuz anlamda adının geçmesi benim için de rahatsız edici çünkü.

Bu itirafta ne gibi bir hakaret, 3.kişiyi rahatsız edecek durum var lütfen belirtin..

"Dosi ile arası iyi değildi? Şimdi konuşuyorlar ve araları iyi. Zamanında yaşananlar hakkında ne düşünüyor ve şu an nasıllar? (Aralarının iyi olması çok güzel sadece merak ettim yeni isimlerden biri olmam sebebiyle) (ANONİM) "
Bence bu soruyu soran şahıs ortalık karıştırmak amaçlamıştı. Olmayan şeyleri var gibi gösterip kışkırtmaya çalışmış ama. Cevap vermedim ama yayınlayalım:

''Dosi ile bir dönem çok kavga ettin, ağıza alınmayacak hatta bir bayana söylenmeyecek sözlerde bulundun, pişman mısın? veya şuan aranız nasıl?''

• Beğendim
Reactions: mrt-06
Bu program boşuna mı iptal oldu da yeni formata geçtik dediniz. Yani bir şeyi 1-2 kez dediniz kavga da çıktı ne yani bu sürekli kavga çıkarma isteği?
İtiraflarımda kim için kavga çıkarma var? Kim kışkırabilir? SGAT dışında hiçbir ismin kışkırması gerekmiyor, SGAT'ın yüzüne de on kere söylemişimdir zaten. Hem seni ne ilgilendiriyor onu anlamadım, yarası olan gelip konuşsun burada?

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.