TVen İtiraf Ediyoruz 90.Bölüm - Konuk: Yiğitt

Program adına eline sağlık. @mrt-06 Öncelikle lütfen şahsi algılama, yeni formatta sadece konuk olan üyelere dair itiraflar geleceği söylenmişti ve çok da güzel duruyordu. Ama bahsedilen formata tam olarak uyulmamış, 2,3 ve 4.itiraflarda doğruca konuk üye harici üyeler hakkında onların iradesi dışında ifadelerde bulunulmuş. Bu da eski itiraflardaki kaosu fitilleyen durumlardan biri. Anonim olunmaması fark etmiyor, çünkü irade dışı bir yorum daha doğrusu ifadeler mevcut. Sadece konuk üyelere ya da iradesiyle isminin geçmesini onaylayan üyelerin olduğu bir format düşünmüştüm, yoksa o durum güncellemesinde karşı çıktığımı hatırlarsın ve fikrimde halen aynıyım.

@mrt-06 beni konuk alsa, sorulacak olan sorular:
1. Neden uzun yazıyorsun?
2. Neden bu kadar uzatıyorsun?
3. Eskiden neden bu kadar ciddiydin, çenen niye açıldı?

Gibi gibi sorular gelirdi. @Yiğitt'in soruları forum içi magazin. :A
Ben forumun kaos isimlerinden biriyim, haliyle böyle sorular geldi. Benim gibi @Dosi konuk olsa daha ağırları gelirmiş. :A

• İlginç
Reactions: Araf
Bu konu üzerinde karşı tarafa söz hakkı doğan birçok itiraf var o itirafları hiç beğenmedim.

• Olmamış
Reactions: mrt-06
Ben forumun kaos isimlerinden biriyim, haliyle böyle sorular geldi. Benim gibi @Dosi konuk olsa daha ağırları gelirmiş. :A
Aktif olan, forum içinde kendini gösteren isimler genelde ağır itiraflar alır. Ağır itiraf almayacak isimler kimler? Bana göre @Emre Ozansoy bir, @The_Erinch iki. Bu ikili, pozitif bir ikili. Olumsuz yorum alacaklarını sanmıyorum. @Tolstoyevski'yi de ekleyebiliriz bu listeye. :D

Program adına eline sağlık. @mrt-06 Öncelikle lütfen şahsi algılama, yeni formatta sadece konuk olan üyelere dair itiraflar geleceği söylenmişti ve çok da güzel duruyordu. Ama bahsedilen formata tam olarak uyulmamış, 2,3 ve 4.itiraflarda doğruca konuk üye harici üyeler hakkında onların iradesi dışında ifadelerde bulunulmuş. Bu da eski itiraflardaki kaosu fitilleyen durumlardan biri. Anonim olunmaması fark etmiyor, çünkü irade dışı bir yorum daha doğrusu ifadeler mevcut. Sadece konuk üyelere ya da iradesiyle isminin geçmesini onaylayan üyelerin olduğu bir format düşünmüştüm, yoksa o durum güncellemesinde karşı çıktığımı hatırlarsın ve fikrimde halen aynıyım.
Bu konu üzerinde karşı tarafa söz hakkı doğan birçok itiraf var o itirafları hiç beğenmedim.
Yetkili biri bu iki adamı bu konudan banlasın. :A Kaos düşmanlarına bu konuda yer yok. :A

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski
Ben geçen hafta belirtim, bu forum üyeleri arasında olan bir program haliyle 3.kişiler de olur. O yüzden rahatsız olan var ise bana bildirdikleri durumda anında kaldırılacak dedim. Ayrıca 2,3,4'de ne gibi bir "fitne" "kaos" durumu var? Gerçekten merak ediyorum.

• Güldürdün
  • Beğendim
İsteyen herkes cevap verebilir yanıtlarıma, ben zaten bu yazdıklarımı çoğunun yüzüne de söyledim. Ben dışında kimseyi hedef almamış sorular zaten. :D
Ya yüzüne söyleyip söylememen değil mesela. Ben de gördüm 2-3 yerde dediğini. Aynı konuları ısıtıp ısıtıp defalarca kez dile getirmen yanlış karşı tarafı tahrik ediyor bu davranışların.