Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Araf
1) seni seven ve çok sevdiğin bir kız var ama kızın ailesi bu işe kesinlikle razı değil. Hiç bir şekilde ikna olmuyorlar ve kızına ya biz ya o çocuk diyorlar. Bu durumda ne yapardın?

2) seni seven ve çok sevdiğin bir kız var ama SENiN Ailen bu işe kesinlikle razı değil. Hiç bir şekilde ikna olmuyorlar ve SANA, ya biz ya o diyorlar. Bu durumda ne yapardın?

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
@Araf
1) seni seven ve çok sevdiğin bir kız var ama kızın ailesi bu işe kesinlikle razı değil. Hiç bir şekilde ikna olmuyorlar ve kızına ya biz ya o çocuk diyorlar. Bu durumda ne yapardın?

2) seni seven ve çok sevdiğin bir kız var ama SENiN Ailen bu işe kesinlikle razı değil. Hiç bir şekilde ikna olmuyorlar ve SANA, ya biz ya o diyorlar. Bu durumda ne yapardın?
İki durumda da nabza göre şerbet dağıtırdım. Hangi taraf haklıysa, ona göre karar verirdim.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
C2t7d89XAAA79TV.jpg

"Derler derler." :A

Aşkın gözü kördür tabii, bilemeyiz. Şu anda bu kafadayım, ayrı konu. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
C2t7d89XAAA79TV.jpg

"Derler derler." :A

Aşkın gözü kördür tabii, bilemeyiz. Şu anda bu kafadayım, ayrı konu. :D
Yapmasan da yaptı derler... :A

Konu hakkında ben de öyle düşünüyorum. Birisine sırılsıklam kara sevdaya tutulsam bile eğer ailemle arasında tercih yapmam gerekse kalbime gömer ve ailemi seçerim. Ancak ailenin böyle bir tercihe bırakmasından dolayı da aileden de kaçınılmaz olarak uzaklaşır insan, içe kapanır ve kalpteki acı yaşanır... :D

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu odaya girersem belki ozaman cevap veririm. Şimdilik hakkı kullanmayayım :A
Bir yerden cevap bekliyorum ona göre birşeyler derim :A @Aserat
Şu profil resmini ne zaman değiştireceksin sen yazdığında ben yazdım sanıyorum :A :mad:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Yapmasan da yaptı derler... :A

Konu hakkında ben de öyle düşünüyorum. Birisine sırılsıklam kara sevdaya tutulsam bile eğer ailemle arasında tercih yapmam gerekse kalbime gömer ve ailemi seçerim. Ancak ailenin böyle bir tercihe bırakmasından dolayı da aileden de kaçınılmaz olarak uzaklaşır insan, içe kapanır ve kalpteki acı yaşanır... :D
Şu an için öyle düşünüyoruz da, aile her şeyden nem kapıyorsa, o zaman işler değişebilir. Sonuç olarak onlar da alışacaklar; ya sevecekler ya da sevmeyecekler. Karşı karşıya kalmayacağımız için, şu an için sadece "aile" der geçeriz ama karşılaşırsak belki de işler değişecek, bilemeyiz. :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şu an için öyle düşünüyoruz da, aile her şeyden nem kapıyorsa, o zaman işler değişebilir. Sonuç olarak onlar da alışacaklar; ya sevecekler ya da sevmeyecekler. Karşı karşıya kalmayacağımız için, şu an için sadece "aile" der geçeriz ama karşılaşırsak belki de işler değişecek, bilemeyiz. :D
Kimi aile vardır evlatlarının düşüncesine ve tercihinden ziyade kendilerini önemser ve biraz bencilce yapılardadırlar haliyle, inat bakımından. Kimileri ise tam tersi. Bu konuda içim rahat zira yanıp tutuştuğum insana karşı onlar da saygı duyacaktır, aynısı büyük ihtimalle sende de olur o yüzden aslında hiç yaşanmayacak sorular üzerine terliyoruz. :D Sadece eşcinsel evliliğe karşı çıkarlardı doğal olarak, ki o konuda da hiçbir zaman öyle bir durum söz konusu olmayacağı için mesele yok. :D

Buradan kaynaklanan esas soru:

Kızın eşcinsel olsaydı ve bir başka kadınla evlenmek isteseydi, tepkin ne olurdu?

• Beğendim