Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
@Sherlock, @MEnes ve @Tolstoyevski olabilir. @Sherlock ve @MEnes kesinlikle olmalı. Hacivat ve Karagöz gibi ikili. Hani muhtemelen ikisinin atışmasını bile izlersin. :D

Yerli dizi karakteri olarak Mecnun Çınar olabilir, yabancı dizi karakteri olarak Yabancı dizi karakteri olarak Jake Peralta, Winston Bishop ya da küfür etmesinin insanı rahatlatmasından dolayı Jesse Pinkman olabilir.
Yaa arkadaşım hala formatı anlamadın önce kim sordu onu tahmin etsene :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
@Sherlock, @MEnes ve @Tolstoyevski olabilir. @Sherlock ve @MEnes kesinlikle olmalı. Hacivat ve Karagöz gibi ikili. Hani muhtemelen ikisinin atışmasını bile izlersin. :D

Yerli dizi karakteri olarak Mecnun Çınar olabilir, yabancı dizi karakteri olarak Yabancı dizi karakteri olarak Jake Peralta, Winston Bishop ya da küfür etmesinin insanı rahatlatmasından dolayı Jesse Pinkman olabilir.

Biz kafanı ütüleriz, yarı yolda uzak boşluğuna bırakırsın bizi. :A

Dizi karakteri olarak ben olsam Walter hocamı alırdım, oradaki maddelerden falan ilginç karışımlar yapardı. Biz de denerdik. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Adaşıma hak verdim bizi yanına alsaydın büyük ihtimal gideceğimiz yere gidemeden yolun üstünde aşağı atardın... :A Benim çenem öyle bir ortamda kolay kolay çekilmez gibi geliyor ama tabi goygoy için almak da mantıklı diyebiliriz. :A Winston Bishop'u herkes tanımaz ama onu almak gerçekten mantıklı be... :A Manyak ruh hastası herifle bir ortamda sıkılma ihtimalin yok yani. :A

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Öyle yaparsa eğer, bir anlamı kalmaz ki. :A

Bir sen, bir @Tolstoyevski, bir de @MEnes bu konuda göze batıyorsun. :D
Aslında ben de bir nevi o yüzden soru soramıyorum özelden çünkü direk ben olduğumun anlaşılma ihtimali çok yüksek oluyor. :A Ama süre bitmeden hem buradan hem de özelden soracağıma emin olabilirsin... :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Adaşıma hak verdim bizi yanına alsaydın büyük ihtimal gideceğimiz yere gidemeden yolun üstünde aşağı atardın... :A Benim çenem öyle bir ortamda kolay kolay çekilmez gibi geliyor ama tabi goygoy için almak da mantıklı diyebiliriz. :A Winston Bishop'u herkes tanımaz ama onu almak gerçekten mantıklı be... :A Manyak ruh hastası herifle bir ortamda sıkılma ihtimalin yok yani. :A
yiyin-birbirinizi-ete-para-vermeyin_1674678_m.png

Böyle izlerim sizi. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Aslında ben de bir nevi o yüzden soru soramıyorum özelden çünkü direk ben olduğumun anlaşılma ihtimali çok yüksek oluyor. :A Ama süre bitmeden hem buradan hem de özelden soracağıma emin olabilirsin... :A
Sen muhtemelen ortaya çıkarsın. @Tolstoyevski ve @Sherlock soru sordu çünkü.@Sherlock'un bir oy hakkı kalmış olabilir ama. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski