2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | D Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,002
Puanı
1,060
Bana niye sinirleniyorsun anlamadım, çok gereksiz bir tepki verdin şu an. Ben toplu etiket yapıcam demedim, hatırlatmalarımı da yaptım zaten.

Ona bakarsak Aykut senin etiketinle Buray'a oy kullandı. Deniz Tolstoy'u çağırdı. Dark'ın da Feride'ye oy atmasıyla durum dengelendi. Bu gözle bakabiliriz olaya.
Dikkat etmemişim hatırlatmalarına özür dilerim o konuda.

@xdragxx oy kullanırken ben oyumu kullanmamıştım artı ben Sıla ve Buray arasında karar bile vermemiştim. Bunu sana defalarca belirtmiştim ve ben çok sonradan Buray avatarı ayarladım. Dark'a açık açık Feride'ye oy verilmesi istenmiş dikkatli bakarsan. eskici mesela. Yani Deniz'in Tolsu çağırması. Dark'a yapılan baskı benim yaptığım etiket ile hiç birbirine yakın durumlar değil :)
Edit: kontrol ettim ben Aykut'un oylamasından 1 saat 10 dakika sonra Buray'a oy verdiğimi belirtmişim.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

@xdragxx oy kullanırken ben oyumu kullanmamıştım artı ben Sıla ve Buray arasında karar bile vermemiştim. Bunu sana defalarca belirtmiştim ve ben çok sonradan Buray avatarı ayarladım. Dark'a açık açık Feride'ye oy verilmesi istenmiş dikkatli bakarsan. eskici mesela. Yani Deniz'in Tolsu çağırması. Dark'a yapılan baskı benim yaptığım etiket ile hiç birbirine yakın durumlar değil :)
Edit: kontrol ettim ben Aykut'un oylamasından 1 saat 10 dakika sonra Buray'a oy verdiğimi belirtmişim.
Ben Feride’ye oy vermesini falan istemedim onu da nereden çıkardın :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,002
Puanı
1,060

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Etseydin keşke. :A

Ben zaten Aykut'u Buray'a oy vermesi için çağırdığını söylemedim. Sonuç olarak senin etiketinle oy kullanmış oldu, etiket listesinde yoktu. Durumlar yakın olmayabilir ama sonuç olarak 3'ünün oyu da aynı değerde. :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
C84vtvYXcAEpikP.jpg

• Harika
Reactions: dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aa bitti resmen. Gözlerime inanamıyorum Sıla elendi :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...