En Favori Güzel Uluslararası (Yabancı Oyuncu) Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zorunlu Açıklama:

Merhabalar,

Yanlış anlaşılmaları düzeltmek adına bir açıklama gereği hissettik. Bu etkinlik kapsamında ana mesleği oyunculuk olan güzelleri oyluyoruz, dolayısıyla bu kategorinin dışarısında kalan tercihleriniz geçersiz sayılacaktır. Örnek vermek gerekirse; bir manken, birkaç dizi veya filmde konuk oyuncu olarak yer aldıysa onu değerlendirmeye almamız mümkün değil. Bir şarkıcı, birkaç dizi veya filmde oyunculuk deneyimi de yaşadıysa onu değerlendirmeye almamız mümkün değil. Bu yüzden önereceğiniz kişinin ana mesleğinin oyuncu olmasına dikkat edin.

Peki bunun ayrımını nasıl yapıyoruz veya siz nasıl yapabilirsiniz?

Google aracılığı ile bunun ayrımını gerçekleştirmeniz son derece kolay ve mümkün. Önereceğiniz kişinin ismini Google'a yazdığınız zaman sağ tarafta bu kişinin ana mesleği çıkacaktır.

Örneğin 'Kate Upton' yazdığınız zaman karşınıza şöyle bir sonuç çıkacak:

Ekli dosyayı görüntüle 84711

Burada 'actress' yazsaydı kendisini dahil edebiliridik ancak model olduğu için kendisini alamıyoruz.

Önemli Not: Google'ın konumunu Amerika olarak değiştirmeniz önemli, Türkiye konumundan girdiğiniz zaman pek sağlıklı sonuçlar elde edemiyorsunuz.

Merak etmeyin, ilerleyen aylarda mankenler ve şarkıcılar için ayrı bir etkinlik yapılacak.

Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz...

@eskici @Özgür @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @Turkuazz @Dosi @Tolstoyevski @alperuz @Silinmiş Üye @mrt-06 @Forumdash @S.G.A.T. @xdragxx @EnveR @Bully @bazinga @xemrexxx @destere @Yiğitt @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @Fks14 @Maskeli Fedai @Harunnn60 @Aserat @Angelica @BesaleT @serhatt @Billy Kane @pompy @Çiğdem @denizz19 @takas @sokak sanati @emreemreu @Araf @kerem @cookies @XanTier @HeisenBerg @haluk792 @Ahmed @-KADİR- @DarkLegenD @MasacRE @Hachiko @BuraK @Since2011 @GunesinOglu @papuleoo @YıldırıM @kerem @Titanium @dreamy @Mr.At @mesmeso61 @tolgab @yigit_00 @Tzira @Jonsnow @Canol @soo @adventurous @anniegrant @offensive @kerim yavuz @Emin Özaltun @armandos @emrecnn @The_Erinch @12.Adam @DR @Emre Ozansoy @Gizmen @ozmoturk @-potterhead- @ömer karataş @MayısKralı @bero @hayret bi şey @AteşBöceği @Zeyno45 ve herkes...
Kimse kusura bakmasın da Kate Upton yarışmaya dahil olsa ne olur, dahil olmasa ne olur. :A :F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Estağfurullah. :A Oralarda öyle yazıyor olabilir, bizim esas aldığımız yer belli. Onu demek istiyorum. :A IMDb'de Barbara Palvin de 'actress' olarak gözüküyor, peki soruyorum sana bu kadın aktris mi manken mi? :A Kate Upton'ı burada yarıştırmak mı daha mantıklı, mankenlerin arasında mı? Ana mesleği önemli. :D
Ben de diyorum ki bu tarz kişiler iki yerde de yarışabilir nolacak? :A He 1-2 dakika rol oynayan kişi girsin ankete de demiyorum bak kadın filmde oynamış hem de başrol imdb'de 120k kişi oy kullanmış o filme :A
Hadi yine Kate Upton'ı bir nebze anlarım. Ama Selena Gomez kararınızı lütfen gözden geçirin. Yanlış anlaşılmasın Selana Gomez fanı falan değilim ama bu kadın listedeki birçok kişiden 5-10 gömlek üstte bir oyuncu ve asıl yükselişi oyunculuğu sayesinde. Bu kadın hem burda hem şarkıcılarda çok rahat yarışır yani kusura bakmayın bunu da açıklayamazsınız. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nee Selana Gomez olmayacak mı beyler kafanız mı güzel @MasacRE @Sherlock :A
Dediğimiz gibi herkes tek bir kategoride yarışabileceği için Google Amerika'dan ilk çıkan sonucu esas aldık. Burada da Selena Gomez'e şarkıcılık düşüyor :A
uS0GM.png

• Üzücü
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Estağfurullah. :A Oralarda öyle yazıyor olabilir, bizim esas aldığımız yer belli. Onu demek istiyorum. :A IMDb'de Barbara Palvin de 'actress' olarak gözüküyor, peki soruyorum sana bu kadın aktris mi manken mi? :A Kate Upton'ı burada yarıştırmak mı daha mantıklı, mankenlerin arasında mı? Ana mesleği önemli. :D
Barbara Palvin'e kıyak geçsek hiç fena olmaz. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dediğimiz gibi herkes tek bir kategoride yarışabileceği için Google Amerika'dan ilk çıkan sonucu esas aldık. Burada da Selena Gomez'e şarkıcılık düşüyor :A
uS0GM.png
Ya neymiş bu Google Amerika Allah aşkına şu kızın oynadığı dizi filmlere bakın tek kıstas bu mudur yani? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya neymiş bu Google Amerika Allah aşkına şu kızın oynadığı dizi filmlere bakın tek kıstas bu mudur yani? :A
Yahu oynamıyor mu dedik sana, biz de biliyoruz oynadığını :A Ona bakarsan kızın milyonlarca dinlenen şarkıları var onlar ne olacak :A O yüzden yarışabileceği tek kategoriyi belirlemek için bu yöntemi kullanıyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yahu oynamıyor mu dedik sana, biz de biliyoruz oynadığını :A Ona bakarsan kızın milyonlarca dinlenen şarkıları var onlar ne olacak :A O yüzden yarışabileceği tek kategoriyi belirlemek için bu yöntemi kullanıyoruz :A
Bak Kate Uptonu geçtim artık :A Selana Gomez gibi kariyeri olan 5 kişi sayamayız zaten :D Bu kadının başarısını iki kategoride yarıştırarak versek fena olmaz yani onu diyorum :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Tam olarak kendisinin sayılmaz ama 2.4 milyar izlenmiş klibi var. Bu kadını tanıyanlar ve bilenler şarkıcı olarak mı, oyuncu olarak mı biliyorlar... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bak Kate Uptonu geçtim artık :A Selana Gomez gibi kariyeri olan 5 kişi sayamayız zaten :D Bu kadının başarısını iki kategoride yarıştırarak versek fena olmaz yani onu diyorum :A
Başarısını şarkıcılara karşı göstersin, iki kategoride birden yarışmaya kimsenin hakkı yok :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...