En Favori Güzel Uluslararası (Yabancı Oyuncu) Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu konudaki bu 3. Kaos yanılmıyorsam :F
Bir kaç saat önce ben ve Dark ile başlayan üye arasında geçti ve @xdragxx mısırları alıp gelmişti. Sıra bende :A
Dark ile başlayan üye ne demek ya? :eek: @Sherlock çöz şu olayı ve beni aydınlat, kendimi boşlukta hissediyorum. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dark ile başlayan üye ne demek ya? :eek: @Sherlock çöz şu olayı ve beni aydınlat, kendimi boşlukta hissediyorum. :A
Sen yoksun burada, tanınmıyorsun Dosi hanım tarafından :A

maxresdefault.jpg

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben Kate Upton konusunda neyse de Selana Gomez konusunda sonuna kadar haklıyım sori ama dosi hanımın etkinliğine darbe vuruyormuşum gibi gözükmemek için susma kararı aldım...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

@Dosi hanım, etkinliğin ismi üzerine çok konuştuğun için sana karşı 'Tripsi Hanım' modunu açmış. :A Bunda aydınlatılmayı gerektiren pek bir şey yok, yormayın beni böyle küçük işlerle. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
@Dosi hanım, etkinliğin ismi üzerine çok konuştuğun için sana karşı 'Tripsi Hanım' modunu açmış. :A Bunda aydınlatılmayı gerektiren pek bir şey yok, yormayın beni böyle küçük işlerle. :A
Hissediyorum, çok daha derin bir mevzu. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,039
Puanı
1,060
Ben Kate Upton konusunda neyse de Selana Gomez konusunda sonuna kadar haklıyım sori ama dosi hanımın etkinliğine darbe vuruyormuşum gibi gözükmemek için susma kararı aldım...
O konuda ben de olması taraftarıydım ama sonra ortak karara vardık. Hak veriyorum yani tepkine 😊

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,039
Puanı
1,060
Hissediyorum, çok daha derin bir mevzu. :A
Geçen arkadaşımla aramı bozdun :) (bu kısım şaka)

Ama evet eskilerede dayanıyor. Benden haz etmediğini çok iyi biliyorum. Bu yüzdende senden uzak durmam daha uygun 😊 zamanında olan meselelerden dolayı önyargılarından dolayı ve sergilediğin tavırlardan dolayı samimiyetlik kurmama kararı aldım uzun süre önce 😊
Ama sıradan forum muhabbetleri edebiliriz.

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Geçen arkadaşımla aramı bozdun :) (bu kısım şaka)

Ama evet eskilerede dayanıyor. Benden haz etmediğini çok iyi biliyorum. Bu yüzdende senden uzak durmam daha uygun 😊 zamanında olan meselelerden dolayı önyargılarından dolayı ve sergilediğin tavırlardan dolayı samimiyetlik kurmama kararı aldım uzun süre önce 😊
Ama sıradan forum muhabbetleri edebiliriz.
Forum tarihinin en büyük trollü olmaya çalışıyorsun sanırım çünkü dışarıdan gören kişi bu mesajları ciddiye alır yoksa. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,039
Puanı
1,060
Forum tarihinin en büyük trollü olmaya çalışıyorsun sanırım çünkü dışarıdan gören kişi bu mesajları ciddiye alır yoksa. :A
Gayet ciddiyim halbuki :eek:
Neyse ben ne "düşmanlarla" arayı düzelttim. Seninle de düzelir elbet ama güvenmem :D

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,774
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@MasacRE ve @Sherlock daha hakimler ve bu durumun kritiğini birlikte yaptık. Ortak karar yani. Selena Gomez'de yanılmıyorsam olmayacak. Gerekli düzenlemeleri Masacre yapacak. Ben fazla hakim değilim. Mankenler ve Şarkıcıları da yapacağımız için bu isimler bir yerde yarıştırılacak 😊 @sokak sanati

Şarkıcı grubuna alırsanızda bana fark etmez ama kızın asıl mesleği oyunculuktur. Bu konuda Emmy ödülü dahi aldı. Yine de şarkı grubuna almak isterseniz karışmam ama şarkıcı olarak YouTube başarısı dışında bir etkinliği yok malesef. Varsasa Ben bilmiyorum:X

Vikide oyuncu gözüküyor. @Sherlock bunu sebep gösterip Kate Upten'ı elemiş.:D (Kate Upten'ın model olduğu konusunda hemfikirim bu arada. Sadece aynı yolla, dahil olması gerektiğini söylemek istedim.)

Konuma Amerika yapmadan baktım. O konuda aydınlatabilirsiniz beni.:D
2020-06-01 20.16.02.png

• Beğendim
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,039
Puanı
1,060
Onu ayarlarız ancak ben haddinden fazla öneriden bulunmuşum, senin de kendisini önermen gerekiyor. :A
Ben ekledim onları @bazinga önerdi sayarız :A bazinga'nın ayrıyetten önereceğini sanmıyorum.
Bu arada bazinga, Sherlock'a bu bölümde yetki verme durumu olmuyormu? Birlikte yürüteceğimiz için bir çok şeye müdahale etmesi gerekiyor. Anket olur başka şeyler olur.Benim mesajı bile editleyemiyormuş 😊

• Beğendim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...