En Favori Güzel Uluslararası (Yabancı Oyuncu) Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Katılmıyoruuuuuuuuuuum. Kate Upton'ın imdb'de sayfası bile bulunmaktadır ve ayrıca kendisi 3 filmde rol almıştır. O zaman başlığı uluslarası onlarca filmde oynayan yabancı oyuncular yapınız.

• Üzücü
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Katılmıyoruuuuuuuuuuum. Kate Upton'ın imdb'de sayfası bile bulunmaktadır ve ayrıca kendisi 3 filmde rol almıştır. O zaman başlığı uluslarası onlarca filmde oynayan yabancı oyuncular yapınız.
Ya Kate Upton ileride mankenlerle beraber yarışacak işte. Şimdi burada yarışsaydı orada olamayacaktı zaten. En doğrusu asıl birinci mesleğini kabul etmek ve o da Kate Upton için mankenlik :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hadi konuk oyunu olup 1-2 dakika oynasa ok diyecem ama kadın bildiğin bir filmde oynamış ve baya baya başrol lütfen hatandan dön Sherlock.

1591028078105.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlginç. Benim bir mesajım müdahale yapılmıştı, o da yeşil moddu ondan sende yapabilirsin sandım :S
Benim zamanımda her modun kendisine özel bölümü olurdu. Atıyorum benimki spor ve konu dışıydı ve buradaki konulara istediğim gibi müdahale edebilirdim fakat reyting konularından müdahale yetkim yoktu. :A
Fakat süper mod olunca istediğin her yere müdahale edebiliyorsun :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya Kate Upton ileride mankenlerle beraber yarışacak işte. Şimdi burada yarışsaydı orada olamayacaktı zaten. En doğrusu asıl birinci mesleğini kabul etmek ve o da Kate Upton için mankenlik :D
Eee kadın hem oyuncu hem manken ikisinde de yarışabilir banane arkadaş :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Öyle haksız olur tek mesleği olan isimlere :A Jüri heyeti olarak kararımızı verdik, Kate Upton zamanı gelince Adriana Lima, Miranda Kerr, Barbara Palvin gibi isimlere karşı savaşını verecektir :A @Dosi @Sherlock
Eee Sherlock oyuncu olarak gözükse ok demişti alın size vikipedi :A
Dilini ne yaparsan yap model ve oyuncu diyor yani :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Sitemim dosi hanıma değildir Sherlock bey büyük bir yanılgı içindedir.
@MasacRE ve @Sherlock daha hakimler ve bu durumun kritiğini birlikte yaptık. Ortak karar yani. Selena Gomez'de yanılmıyorsam olmayacak. Gerekli düzenlemeleri Masacre yapacak. Ben fazla hakim değilim. Mankenler ve Şarkıcıları da yapacağımız için bu isimler bir yerde yarıştırılacak 😊 @sokak sanati

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Eee Sherlock oyuncu olarak gözükse ok demişti alın size vikipedi :A
Dilini ne yaparsan yap model ve oyuncu diyor yani :A
@MasacRE ve @Sherlock daha hakimler ve bu durumun kritiğini birlikte yaptık. Ortak karar yani. Selena Gomez'de yanılmıyorsam olmayacak. Gerekli düzenlemeleri Masacre yapacak. Ben fazla hakim değilim. Mankenler ve Şarkıcıları da yapacağımız için bu isimler bir yerde yarıştırılacak 😊 @sokak sanati

Yahu kıstası nasıl yaptığımızı açıkladık, ortada soru işareti oluşturacak herhangi bir şey yok. :A Bütün mankenlerin oynadığı dizi ve filmler araştırsan bulabilirsin zaten. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yahu kıstası nasıl yaptığımızı açıkladık, ortada soru işareti oluşturacak herhangi bir şey yok. :A Bütün mankenlerin oynadığı dizi ve filmler araştırsan bulabilirsin zaten. :D
He sen anlattın ben anlamadım yani? :A Konuyla ilgili ilk mesajında oyuncu yazsa ekleyecektik demişsin ben sana imdb sayfasını, vikipediyi attım bariz bir şekilde oyuncu yazıyor işte?

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
He sen anlattın ben anlamadım yani? :A Konuyla ilgili ilk mesajında oyuncu yazsa ekleyecektik demişsin ben sana imdb sayfasını, vikipediyi attım bariz bir şekilde oyuncu yazıyor işte?

Estağfurullah. :A Oralarda öyle yazıyor olabilir, bizim esas aldığımız yer belli. Onu demek istiyorum. :A IMDb'de Barbara Palvin de 'actress' olarak gözüküyor, peki soruyorum sana bu kadın aktris mi manken mi? :A Kate Upton'ı burada yarıştırmak mı daha mantıklı, mankenlerin arasında mı? Ana mesleği önemli. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...