2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | D Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi üçünü de dinledim tek tek. Herhangi bir sebepten dolayı değil, sadece vicdani olarak içimi rahatlatmak için. Etkinlikte çok fazla şarkı olduğu ve pop olduğu için hiçbir zaman dinlemeden oy kullanmama, kullandığımda da söylememe rağmen dinlemiş gibi yapmadım. Hatta ayıp olmasın diye bir önceki turlarda ismine göre oy vermek caiz midir diye takılmışlığım bile vardı. Yoksa sessizce oy verip giderdim, ortamlarda kim bilecek. Herkes, etkinlikteki bütün şarkıları tek tek tamamen dinleyip oy verdiyse o zaman bu tepkide herkes haklı. Diğer türlü ben sadece gerçeği söylediğim için pot kırmış oldum, özür diliiyorum.

Üç şarkıya gelirsek, içlerinde en az hitap eden Feride oldu çünkü o müzik tarzı şahsi zevkim gereği gerçekten hiç hitap etmiyor, uzak kaldı. İçlerinde müzikal olarak en iyisi Buray'dı, ancak sözler bakımından en iyi şarkı Sıla'nınkiydi ya da bana daha çok hitap etti. Bu yüzden oyum tescilli olarak Sıla'nın. Bu gereksiz kaosa henüz kahvaltı bile etmemişken neden olduğum için tekrardan kusura bakmayın...

@denizz19 @Bully @Araf @Dosi

Deniz sen niye sevindin. Adam başka şarkıya oy versin demiş. Sıla hariç. Sıla'dan bir oy eksilmiş olacak yani:F
Bunu mu anladın o mesajımdan :A

Anlatmak istediğim, oyunu geri alma şansı yok, başka şarkıya oy vermesi zaten doğru değil. Mecbur kalacak böyle. :D Olmuşla ölmüşe çare yok. :A

Şimdi üçünü de dinledim tek tek. Herhangi bir sebepten dolayı değil, sadece vicdani olarak içimi rahatlatmak için. Etkinlikte çok fazla şarkı olduğu ve pop olduğu için hiçbir zaman dinlemeden oy kullanmama rağmen dinlemiş gibi yapmadım. Hatta ayıp olmasın diye bir önceki turlarda ismine göre oy vermek caiz midir diye takılmışlığım bile vardı. Yoksa sessizce oy verip giderdim, ortamlarda kim bilecek. Herkes, etkinlikteki bütün şarkıları tek tek tamamen dinleyip oy verdiyse o zaman bu tepkide herkes haklı. Diğer türlü ben sadece gerçeği söylediğim için pot kırmış oldum, özür diliiyorum.

Üç şarkıya gelirsek, içlerinde en az hitap eden Feride oldu çünkü o müzik tarzı şahsi zevkim gereği gerçekten hiç hitap etmiyor, uzak kaldı. İçlerinde müzikal olarak en iyisi Buray'dı, ancak sözler bakımından en iyi şarkı Sıla'nınkiydi ya da bana daha çok hitap etti. Bu yüzden oyum tescilli olarak Sıla'nın. Bu gereksiz kaosa henüz kahvaltı bile etmişken neden olduğum için tekrardan kusura bakmayın...

Çok özel bir detaysın :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Şimdi üçünü de dinledim tek tek. Herhangi bir sebepten dolayı değil, sadece vicdani olarak içimi rahatlatmak için. Etkinlikte çok fazla şarkı olduğu ve pop olduğu için hiçbir zaman dinlemeden oy kullanmama, kullandığımda da söylememe rağmen dinlemiş gibi yapmadım. Hatta ayıp olmasın diye bir önceki turlarda ismine göre oy vermek caiz midir diye takılmışlığım bile vardı. Yoksa sessizce oy verip giderdim, ortamlarda kim bilecek. Herkes, etkinlikteki bütün şarkıları tek tek tamamen dinleyip oy verdiyse o zaman bu tepkide herkes haklı. Diğer türlü ben sadece gerçeği söylediğim için pot kırmış oldum, özür diliiyorum.

Üç şarkıya gelirsek, içlerinde en az hitap eden Feride oldu çünkü o müzik tarzı şahsi zevkim gereği gerçekten hiç hitap etmiyor, uzak kaldı. İçlerinde müzikal olarak en iyisi Buray'dı, ancak sözler bakımından en iyi şarkı Sıla'nınkiydi ya da bana daha çok hitap etti. Bu yüzden oyum tescilli olarak Sıla'nın. Bu gereksiz kaosa henüz kahvaltı bile etmişken neden olduğum için tekrardan kusura bakmayın...

Yorumlu oy görmek daha iyi oluyor. :)

Üç şarkıya gelirsek, içlerinde en az hitap eden Feride oldu çünkü o müzik tarzı şahsi zevkim gereği gerçekten hiç hitap etmiyor, uzak kaldı. İçlerinde müzikal olarak en iyisi Buray'dı, ancak sözler bakımından en iyi şarkı Sıla'nınkiydi ya da bana daha çok hitap etti. Bu yüzden oyum tescilli olarak Sıla'nın. Bu gereksiz kaosa henüz kahvaltı bile etmemişken neden olduğum için tekrardan kusura bakmayın...

Teşekkürler açıklaman için. :D Canın saolsun, problem yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Bunu mu anladın o mesajımdan :A

Anlatmak istediğim, oyunu geri alma şansı yok, başka şarkıya oy vermesi zaten doğru değil. Mecbur kalacak böyle. :D Olmuşla ölmüşe çare yok. :A

Neden Türkçeyi en iyi kullanan üye kısmını kimse seni yazmıyor anla artık. @pompy daha iyi ifade ediyor kendini:A
Bu arada zatn beklenen sıva yapılmış. Gerek kalmadı oy değiştirmeye:F

• Güldürdün
Reactions: Bully
Feride Hilal Akın resmi varsa yolla, yapalım. :Z
Avatarımdaki görselin orijinali. :A

61BD2186-E0F4-4790-9C21-834A588C52B4.jpeg

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy
Deniz sen niye sevindin. Adam başka şarkıya oy versin demiş. Sıla hariç. Sıla'dan bir oy eksilmiş olacak yani:F
Neden Türkçeyi en iyi kullanan üye kısmını kimse seni yazmıyor anla artık. @pompy daha iyi ifade ediyor kendini:A
Bu arada zatn beklenen sıva yapılmış. Gerek kalmadı oy değiştirmeye:F
Türkçem gayet iyi, sen anlamak istediğin gibi anlamışsın. :A

Zorla başka şarkıya oy mu verdirtecektim adama. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
Arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyun ben Sıla’yı da çok severim Buray’ı da çok severim hatta Şuray’ı da çok severim ama bu şarkılar arasında turu geçmesi gereken kişi kesinlikle Feride Hilal’dir :A

Arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyun ben Sıla’yı da çok severim Buray’ı da çok severim hatta Şuray’ı da çok severim ama bu şarkılar arasında turu geçmesi gereken kişi kesinlikle Feride Hilal’dir :A
Evet hem klip hem şarkı olarak bu gruptan çıkması gereken açık ara Feride Hilal Akın’dır. :D

Diğer şarkıları da zamanında evet çok dinledim ama kalite farkı bariz bence. Umarım turu atlamayı başarır. :Z #FerideHilalAkınYarıFinale

• Harika
Reactions: eskici
Yine durum eşitlendi. Nasıl bir rekabetse bu. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...