TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 16. Hafta Sonuçları

17. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. Öncelikle elendiğim için üzülmedim :X En çok yakındiğim şey vakitti. Yarişma vaktimi çok alıyordu. @kerem'e de teklif ettiği gün söylemiştim. Yarişmanın ortasından girip kimsenin keyfini kaçırma bir niyetim yoktu malasef. Bundan huzursuzlanan birçok kişi oldu. Buna sebep bir kaç kişiden düzenli olarak düşük puanlar aldim zaten:A Ben sandece güzel bi düşünce olduguna inandiğim bir etkinliğin bir parçası olmak için kabul etmiştim. Buna sebep düşük oy verdikleri için kızgın değilim onlara ;) @Çiğdem ile olan ortakliğima içten içe kızanlar da olup yine düşük verenler size de kızgın değilim. Ama bunu fark etmem üzdü sadece:(

Size aile fotomuzla veda edeyim :bhr:
indir-2.png

Yarişmayı artık böyle izlicem her hafta:A:A:A

giphy.gif

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk
Emeklerine sağlık, şüphesiz bu yarışmanın en büyük rengi oldun ve 9 hafta boyunca büyük renk kattın bu yarışmaya. Öncelikle teklifimi kabul edip beni kırmadığın için çok teşekkür ediyorum evet zaman çalıyor, özellikle de en çok benim. Ama sizlerle bu ortak noktada buluşup eğlenmek hepimizin hoşuna gidiyordur eminim. Gelecek sezon bacınla beraber en baştan aynı heyecana devam ediyoruz, hayırlısıyla. Her zaman değil yılda 1 kere bunu yapmaya değiyor bence. :bhr:

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık, şüphesiz bu yarışmanın en büyük rengi oldun ve 9 hafta boyunca büyük renk kattın bu yarışmaya. Öncelikle teklifimi kabul edip beni kırmadığın için çok teşekkür ederiyorum evet zaman çalıyor, özellikle de en çok benim. Ama sizlerle bu oetak noktada buluşup eğlenmek hepimizin hoşuna gidiyordur eminim. Gelecek sezon bacınla beraber en baştan aynı heyecana devam ediyoru, hayırlısıyla. Her zaman değil yılda 1 kere bunu yapmaya değiyor bence. :bhr:
evet ben de bana zaman ayırdıgın için ve desteklediğin için tşk ederim:bhr: Onca mızmızliğimi çektin :bhr: Evet eğlendim ama sana da dediğim gibi zaman alıyor ve gerçekten yorucu:( Şimdilik elenmişliğin verdiği bi kafa rahatlliği var üzerimde :X Şimdilik o düşünceden epey uzaktayım:X

• Güldürdün
Reactions: kerem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Yaş olarak kastettim birde hepsi admin yada emekli. Hepsi kaçın kurası.:A
Forumdash vardı bir tek o da gitti. :(

Geçmiş olsun, yarışmaya ilk dahil olduğunuzda heyecanlanmıştım gerçekten. İnşallah sizin anınızı yaşatacağım. :bhr: @Çiğdem @Forumdash Sonuç gecelerinde uğrarsınız inşallah yine. :(

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Çok üzüldüm yaa.:( @Forumdash çok kafanız karıştı. Keşke Erkin yada Yalın ile gelseydiniz sizde.:( Bi sonra ki sefere artık.:Z @Çiğdem 'de ortanca ile devam eder artık. Yada ufak torun ile:F

@bazinga şaşırttın. Tebrik ederim. Ben hiç sevmedim ama forum sevmiş. Bu yarışmada iyi nabız yokluyorsun:Z @xBUGRAx @Ahmed @mrt-06 garantidensiniz demiştim. Tebrikler.:bhr:
@dreamy Çeyrek finale çıktın. Bravo:D
Çeyrek finale daha var galiba ya. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
@bazinga hissetmiş olmalıyımki hem geçen hem de bugün 1 puanımın etkili olabileceğinden söz ettim. Geçen hafta gibi yine oylamam etki etmiş ve beraberlik kontenjanından puanı kapmışsın :A tebrikler. 4 puan verecektim ama son anda 5 puan karar kılmıştım.
@Ahmed @xBUGRAx @mrt-06 tebrikler final puanına 🤗
@dreamy sana 1 puan verdim ama oylama açıklamada oy verirken elenmeyecek diye not düşmüştüm.
@Forumdash geçmiş olsun :T:

Böylelikle sonradan dahil olan herkes elendi :eek:
@kerem eline sağlık 🤗 yine son ikilimden biri elendi. Sayı azalmasına rağmen tutturmuşum ilginç.
‘Hoşçakal’ sevdiğin bir parça değil miydi, sanki MS döneminde güzel şarkıymış falan demiştin. O yüzden puanın biraz hayal kırıklığı oldu. :( Son üç haftadır tutturamıyorsun elenenleri.. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Yok gelecek hafta çeyrek final işte. Çeyrek final ikili eleme olacak. Şuan Çeyrek finale kaldın.:A @kerem
Kerem’in bu mesajını yanlış anladım o zaman. İki kişi kalana kadar birer birer eleme olacak yazıyor sanki. :D

Yavaş yavaş yarışmamızın sonuna geliyoruz. Sadece 6 yarışmacımız kaldı ve bu gece elenecek olan yarışmacımızın ardından 17. haftadan itibaren kalan 5 yarışmacıyla beraber yolumuza devam edeceğiz. Yani gelecek haftadan sonra resmen finaller başlıyor olacak. Aslında yarı ve çeyrek finallerde 2'li elemeler yapıp rekabetin dozunu arttırmak istiyordum ama bu uzun maratonda finale 1 adım kalmışken 2 kişinin emeğini birden heba etmek istemediğim için finale kadar sadece tek tek elenerek yola devam edeceğimizi bildirmek istedim. Bütün yarışmacılarımıza başarılar, her zaman söylediğimiz gibi hakeden kazansın. :bhr:

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: alperuz

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
evet ben de bana zaman ayırdıgın için ve desteklediğin için tşk ederim:bhr: Onca mızmızliğimi çektin :bhr: Evet eğlendim ama sana da dediğim gibi zaman alıyor ve gerçekten yorucu:( Şimdilik elenmişliğin verdiği bi kafa rahatlliği var üzerimde :X Şimdilik o düşünceden epey uzaktayım:X
Gelecek sezon Haziran'a kadar yakın olursun inşallah. Sensiz olmuyor :Z @Çiğdem

• Harika
Reactions: Forumdash