TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 16. Hafta Sonuçları

17. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şarkı seçiminle yapamayınca haftanın konseptine yönelmişsin. Güzel taktik.:A
Hiç hatırlatma. :A O kadar emindim ki Güllerin İçinden ile elenmeyeceğime. :F Şimdi düşününce fena şarkı değildi ama keşke başka bir şey seçseydim diyorum. :A Bu konseptle yarışmayı çok isterdim ama en azından puanlarım diye düşünüp önerdim. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hiç hatırlatma. :A O kadar emindim ki Güllerin İçinden ile elenmeyeceğime. :F Şimdi düşününce fena şarkı değildi ama keşke başka bir şey seçseydim diyorum. :A Bu konseptle yarışmayı çok isterdim ama en azından puanlarım diye düşünüp önerdim. :A

Siyasi nedenlerden dolayı yoksa çok kötü değil şarkın. İki kere MFÖ şarkısı kullanıldı ikiside elendi.:(
Yarışmadan kopmamış oluyorsun ne güzel.:Z Çeyrek finalde benim sunduğum konsept yarışacak. Oy vermek isteyeceğinden emin değilim.:A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Siyasi nedenlerden dolayı yoksa çok kötü değil şarkın. İki kere MFÖ şarkısı kullanıldı ikiside elendi.:(
Yarışmadan kopmamış oluyorsun ne güzel.:Z Çeyrek finalde benim sunduğum konsept yarışacak. Oy vermek isteyeceğinden emin değilim.:A
Eskiden şarkıları çok sevilen grubun şu anda böyle olmasını ben de siyasi sebeplere bağlıyorum ama ön göremedim yarışmada. :( MS'de de kopmamıştım. :A Merak ettim ya çok kalmadı değil mi çeyrek finale? :A

• Beğendim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eskiden şarkıları çok sevilen grubun şu anda böyle olmasını ben de siyasi sebeplere bağlıyorum ama ön göremedim yarışmada. :( MS'de de kopmamıştım. :A Merak ettim ya çok kalmadı değil mi çeyrek finale? :A

Hiç kullanılmamış şarkılar kullanılacak. Bende tepkileri bekliyorum. Aşırı zor. :Z

Son 4 hafta kaldı.
17 hafta
Çeyrek
Yarı final
Final...

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hiç kullanılmamış şarkılar kullanılacak. Bende tepkileri bekliyorum. Aşırı zor. :Z

Son 4 hafta kaldı.
17 hafta
Çeyrek
Yarı final
Final...
Az kalmış senin konsepte. Bayağı merak ettim şimdi. :A Keşke MS'deki gibi çeyreğe kadar kalabilseydim. :( Artık bundan sonraki yarışmalarda duygusal davranmayacağım. :A Buray gibi hit peşinde koşacağım. :A :A

Bu arada avatar Beren olmuş. :bhr:

• Harika

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Az kalmış senin konsepte. Bayağı merak ettim şimdi. :A Keşke MS'deki gibi çeyreğe kadar kalabilseydim. :( Artık bundan sonraki yarışmalarda duygusal davranmayacağım. :A Buray gibi hit peşinde koşacağım. :A :A

Bu arada avatar Beren olmuş. :bhr:

Aynen. Biraz milletin gözü gönlü açılsın dedim. Her taraf survivor oldu. Özümüzü kaynetmeyelim:A

Duygusal davranma tabi ki. Yarışmada kazanmak hedef. Bak Buğra'ya hiç sevmediği Yalın il e yarıştı. Yalınayak diye dalga geçtiği günleri unutmadık.:A

• Güldürdün

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynen. Biraz milletin gözü gönlü açılsın dedim. Her taraf survivor oldu. Özümüzü kaynetmeyelim:A

Duygusal davranma tabi ki. Yarışmada kazanmak hedef. Bak Buğra'ya hiç sevmediği Yalın il e yarıştı. Yalınayak diye dalga geçtiği günleri unutmadık.:A
Bu mesajı okurken kendi avatarımla yüzleştim. :A :A

Ahmet Kaya ile elendiğim şarkıda da duygusal davranmıştım. :( Ben çok seviyorum diye çok bilindik sanmıştım ama forumda bilmeyen çıkmıştı Ayrılığın Hediyesi'ni. :F

• Güldürdün