TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 16. Hafta Sonuçları

17. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben gerçekten Sezen Aksu şarkısının Yalından düşük oy alıp elenmesini kesinlikle anlamıyorum.

@xBUGRAx burada bana gönül koyabilir ama bu benim düşüncemdir.

Elenmenize şaşırdığım gibi üzüldümde..

Bu yarışma boyunca asla forumun zevkini çözemedim..Zaten çözemedende bitecek yarışma..

Kattığınız keyif için teşekkürler.

Yaşasın Kaset Kardeşliği..

Yaşlı Balıktan Sevgiler. 🤗
Teşekkürler tum desteğin için :bhr: Gerçekten senin de müzik zevkin geniş. Bunları forumda paylaşmanı isterim yada yarişmanı :bhr: Yarişma içinde kendimizi çok tekrarladiğimizi düşünsem de (@kerem bilir:A) geniş yelpazenle yarişmanın seyrini değiştirirsin. Tabi benim gibi forum kitlesine uymak için çabalamazsan:(

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Teşekkürler tum desteğin için :bhr: Gerçekten senin de müzik zevkin geniş. Bunları forumda paylaşmanı isterim yada yarişmanı :bhr: Yarişma içinde kendimizi çok tekrarladiğimizi düşünsem de (@kerem bilir:A) geniş yelpazenle yarişmanın seyrini değiştirirsin. Tabi benim gibi forum kitlesine uymak için çabalamazsan:(
Tahminim ilk turda elenirim Yaşlı Kurt..
Ezberlenmiş bir format,kemik bir kadro var.

Ama teşekkür ediyorum naif cümlelerin için... 🤗

• Beğendim
Reactions: Forumdash

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşte Sabar ruhu :bhr: @MEnes 6 puan harika bir yere gitmiş :bhr:
Evet ben de oylarımı kullandıktan sonra bunun farkına vardım diyebilirim... :A
5 puan çok iyi, teşükkürler. :Z @MEnes
5 puan şu ortamda gerçekten iyi puan, önemli değil. :A
Yaparım arada öyle şeyler... :A
@serhatt çok teşekkürler. :Z

@MEnes @MasacRE günün hayal kırıklığısınız. Sizin gibi sanat sever insanlara yakışmadı...
Sanatın şu denli yoğun olduğu ve yarışmacı sayısının az olduğu bir dönemde yapacak bir şey yok, bunlar olabilitesi olan durumlar...
Her zamanki işimiz ne bekliyordun yoldaşım... :A
Önemli değil kardo sanat için yaptık ne yaptıysak... :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
Puan durumunda Yalın ve Şebnem Ferah'ın puanları güncellendi. Yanlış anlaşılma için özür dilerim, sanırım hesap makinesindeki tuşlara yanlış basmışım ki 1-2 puan fazladan saymış olsa gerek. Diğerlerinin puan durumları doğru zaten. :D

@Ahmed @bazinga @xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @Forumdash

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: sokak sanati

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
Gelecek sezon aynı şarkılar kullanılamayacağı için daha da eğlenceli olacak. O zaman beraber yarışırsınız belki. :Z @The_Erinch

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,402
Puanı
1,060
Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. Öncelikle elendiğim için üzülmedim :X En çok yakındiğim şey vakitti. Yarişma vaktimi çok alıyordu. @kerem'e de teklif ettiği gün söylemiştim. Yarişmanın ortasından girip kimsenin keyfini kaçırma bir niyetim yoktu malasef. Bundan huzursuzlanan birçok kişi oldu. Buna sebep bir kaç kişiden düzenli olarak düşük puanlar aldim zaten:A Ben sandece güzel bi düşünce olduguna inandiğim bir etkinliğin bir parçası olmak için kabul etmiştim. Buna sebep düşük oy verdikleri için kızgın değilim onlara ;) @Çiğdem ile olan ortakliğima içten içe kızanlar da olup yine düşük verenler size de kızgın değilim. Ama bunu fark etmem üzdü sadece:(

Size aile fotomuzla veda edeyim :bhr:
indir-2.png

Yarişmayı artık böyle izlicem her hafta:A:A:A

giphy.gif

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk
Üzüldüm canım :( Elimden geldiğince iyi puan vermeye çalıştım...

• Harika