OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet toparladım baya kadroyu ama daha eklemeler yapmak gerek. :D Rotasyonu daralttık süperstar almak için defans kalmadı takımda. :D
Kadro iyi bundan sonra yaptıkların hep bonus ama şu an kadro çok iyi haklısın bazen kadro daralıyor takımda iyi kadro uğraştırıyor :D

• Beğendim
Reactions: MEnes
Öyle oluyor zaten, Tagliafico bende 87'di 1 gün sonra bi baktım 100 olmuş pazarda. Tabi hemen almışlar, kim aldıysa artık. :A

Hiç belli olmaz United'da 6 tane var süperstar bende de yarın 6 tane olacak. :A 2 oyuncu sattım mı 7'ye gideceğim, sonrasına bakacağız... :A
Piyasayı çökerttiniz teker teker, yeter artık. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Rakiplerine gözdağı vermen gerekiyor aslında burada da, "iyi kadro" deyip geçiyorsun. :A
İlk haftalarda dostluk maçlarında rahatlıkla kazanıyordu takım ama şimdi dostluk maçlarında 3 ihtimalli sonuç çıkıyor hatta Arsenal Tottenham takımları dışında bazı takımlarda da dahi.o açıdan takımların daha iyi konumda bulunduğunu anlayabiliyoruz :A
Rakiplerin gözdağı konusunda da şunu söyleyebilirim çokta gözdağı sunacak kadar güçsüz takım yok :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
Transfer yasağı koyulabiliyor mu acaba? @Sherlock biliyordur, yönetici kendisi. Bir müddet sonra transfer olmasa, lig nasıl olacak, merak ediyorum. :A
Oyunun kötü noktası bu bence. Sürekli transfer pazarı olacağına kendi oyuncunu geliştirme ve belli dönemlerde transfer olması daha iyi olurdu. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and Turkuazz
İlk haftalarda dostluk maçlarında rahatlıkla kazanıyordu takım ama şimdi dostluk maçlarında 3 ihtimalli sonuç çıkıyor hatta Arsenal Tottenham takımları dışında bazı takımlarda da dahi.o açıdan takımların daha iyi konumda bulunduğunu anlayabiliyoruz :A
Rakiplerin gözdağı konusunda da şunu söyleyebilirim çokta gözdağı sunacak kadar güçsüz takım yok :A
İlk üç için bunu söylemesi kolay da, @Tolstoyevski ve benim, daha birçok takım gariban takımı. :A

Oyunun kötü noktası bu bence. Sürekli transfer pazarı olacağına kendi oyuncunu geliştirme ve belli dönemlerde transfer olması daha iyi olurdu. :A
@Sherlock konuyla ilgili bir açıklama bekliyoruz senden. Transfer piyasası kapanma gibi bir ihtimali var mı? Varsa çok iyi olur. Gerçi oyunun reklam izletme ve coin üzerinden para kazanma işlevi olduğu için transfer piyasasının kapanma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock
Transfer yasağı koyulabiliyor mu acaba? @Sherlock biliyordur, yönetici kendisi. Bir müddet sonra transfer olmasa, lig nasıl olacak, merak ediyorum. :A

Şimdi şöyle bir sıkıntı var, sövüyorum ediyorum ama ben de çok keyif alıyorum amansızca ve dur durak bilmeden transfer yapmaktan. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...