OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim orta sahalarla bir derdimiz var. Ne zaman orta saha oyuncuları transfer listesine gelse, transfer listesindeki orta saha oyuncuları birden yok oluyor. :)

@Tolstoyevski @Sherlock sizinle gurur duyuyorum... Size verdiğim emekleri boşa çıkarmadınız. :bhr: :A

İlk aşama tamam, finalle aramızda yalnızca bir basamak kaldı... :A @Tolstoyevski

RBL.jpg

Ajax.jpeg

Birisinin kadro değeri 500 milyonu geçmiş, birisinin kadro değeri ise oralara doğru gidiyor. :A Ancak biz... Biz bu oyunu bozacağız, kapitalist düzenin gün sonunda kazanmasına izin vermeyeceğiz. :A Hep beraber bir peri masalı yazacağız... :A @MEnes @Turkuazz
Birisinin kadro değeri 500 milyonu geçmiş, birisinin kadro değeri ise oralara doğru gidiyor. :A Ancak biz... Biz bu oyunu bozacağız, kapitalist düzenin gün sonunda kazanmasına izin vermeyeceğiz. :A Hep beraber bir peri masalı yazacağız... :A @MEnes @Turkuazz
Öbür rakip takımların bazıları da çok aşağı kalır yanı yok aslında takımlar güçleniyor yarış kızışıyor :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Böyle diyorsun ama zirveden de inmiyorsun. :A Biz kendi aramızda kaybediyoruz puanları. :A
Daha önce forumda yada oyun içinde osm oynadım orta düzey takımlarla oynuyordum ilk defa kurada kadro açısından iyi takım çıktı :A
Bi ara osm de oynadığım ligde takımların kadrolarında en pahalı oyuncu 2m ş fiyatına.aslında başka bir lig turnuvası yapılırsa o tarz bir ligde bi ara oynayalım :A
@Araf @sokak sanati

Daha önce forumda yada oyun içinde osm oynadım orta düzey takımlarla oynuyordum ilk defa kurada kadro açısından iyi takım çıktı :A
Bi ara osm de oynadığım ligde takımların kadrolarında en pahalı oyuncu 2m ş fiyatına.aslında başka bir lig turnuvası yapılırsa o tarz bir ligde bi ara oynayalım :A
@Araf @sokak sanati
TFF 1. Lig yapacaktık işte, daha iyiydi. Çok büyük yıldızlar çıkmazdı ortaya. Kolay kolay pahalı transfer de yapılamazdı. :D

• Beğendim
Reactions: Turkuazz
@Araf @sokak sanati

Sen öteki konuda yapman gerekeni yap bekliyorum:A
Senle maç ne zaman benim bu arada:A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...