OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bütün futbolcuları değil dikkat ediyorsan forvet hattında Yada orta sahada zaten kadroda daha önce bulunan futbolcular yer almakta kadroda. Rashford,martial, de gea,pogba..
Bunun yanında şu anda bütçe sıfır para yok :A
İhtiyaç dışında aslında almıyoruz .zaten kalan sonradan transfer listesine atılıyor :A
Bütün oyuncuları değil aslında. Forvet hattında 5 oyuncu bulunuyor aslında doğal.her takımda forvet hattında 5 hatta daha fazla oyuncu bulunuyor.ayrıca Arsenal tottenham takımları da iyi transferler yaptı :A
Ben hiç istediğim
Tabii ki @Turkuazz transfer etmezse, bir diğer isim olan @secquin transfer eder, affetmez. Şaşırtmadı. :)
Senin istediğini bilmiyordum hiç kanka 😂 bilsem almazdım ama tam f/p oyuncusu o yüzden kaçırmak istemedim.Birde malum artık kaşiften de doğru düzgün oyuncu çıkmıyor 🙃

• İlginç
Reactions: Araf
Ben hiç istediğim

Senin istediğini bilmiyordum hiç kanka 😂 bilsem almazdım ama tam f/p oyuncusu o yüzden kaçırmak istemedim.Birde malum artık kaşiften de doğru düzgün oyuncu çıkmıyor 🙃
Konuya girip bakmıştın aslında da, dikkat etmedin sanırım. @Turkuazz'a söyledim, sen de üstüne alınabilirdin yani. :D

Ben konuya giriyorum ama her mesajı okumuyorum genelde.Görsem almazdım, alsam böyle söylemezdim.Bastırdım parayı aldım derdim 😂
Neyse, sağlık olsun. Bir de dostluk maçı gönderip gövde gösterisi yapmaya çalıştın, tam oldu. Bir de Milik'i oynattın. :D

Transfer etmek istediğim 100 güçlü Krychowiak, Milik var sende. Kaleciyi de unutmadım da neyse. Kaleci de 90'ı geçmiş şimdiden. Tek sorun Zidane. Gerçekte oynamayınca ütopya oluyor, gerçek dışı. :D

• Güldürdün
Reactions: secquin
Birincisi para yok, ikincisi çok yüksek bonservisle satmaya kalkıyorsun bütçene bütçe katmak için, gerek yok yani, sağ ol. :A

Birincisi para yok, ikincisi çok yüksek bonservisle satmaya kalkıyorsun bütçene bütçe katmak için, gerek yok yani, sağ ol. :A
İki oyuncuyu da biraz düşürdüm aslında satışta maksimum satış fiyatına yapmadım her oyuncuya bütçe şart bende de şu an yok bütçe,ayrıca bütçe bulununca almak istiyorsan pazarlık payı bulunuyor,hatta satıştaki öbür oyuncuların fiyatına da satabilirim :A

• Güldürdün
Neyse, sağlık olsun. Bir de dostluk maçı gönderip gövde gösterisi yapmaya çalıştın, tam oldu. Bir de Milik'i oynattın. :D

Transfer etmek istediğim 100 güçlü Krychowiak, Milik var sende. Kaleciyi de unutmadım da neyse. Kaleci de 90'ı geçmiş şimdiden. Tek sorun Zidane. Gerçekte oynamayınca ütopya oluyor, gerçek dışı. :D
Sesli güldüm kanka 😂😂😂

• Güldürdün
Barcelona yerine, Tottenham ile dostluk maçı yapabilirsin. Sonuç olarak orada Messi ve @MEnes var. :A

Kapitalizmin en büyük temsilcilerinden birisi olan Tottenham ve bu takımın teknik direktörü olan sayın adaşım @MEnes beni ziyadesiyle rahatsız ediyor. :A Kendilerini dostluk maçı vesilesiyle rezil etmek istemiyorum, ligimizin 11. haftasında zaten bunu yapacağım... :A

Kapitalizmin en büyük temsilcilerinden birisi olan Tottenham ve bu takımın teknik direktörü olan sayın adaşım @MEnes beni ziyadesiyle rahatsız ediyor. :A Kendilerini dostluk maçı vesilesiyle rezil etmek istemiyorum, ligimizin 11. haftasında zaten bunu yapacağım... :A
@MEnes: "Rezil edeyim derken, rezil olma da. 😎"

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Bugün kapitalizmin acı günü oldu o halde zira adamın takımında neredeyse 90’ın altında adam yokken bizim fakir ama mütevazi kulüpte 87-88’in üstünde adam yok ama paradan ziyade kalpten oynadıkları ve imzayı kağıda değil kalplere attıkları için bazen kapitalizme karşı direnmek mümkün oluyor ama hikayenin sonunda kazanan daima kapitalizm olacaktır :A

Biz de iyi fakir edebiyatı yaptık iki gündür ama gerçekten makaslar açılmış durumda :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock
2-1 yendim. 4-4-2 B, Forvet ileri diğerleri sabit, paslı oyun, baskı 81, ofansif 64, paslaşma 67, agresif, alan markajı. :A

Rotasyon yapıp yapmama konusunda emin değilim, @Tolstoyevski ile oynayacağımız final maçı öncesi Auba kardeşimi ve Bakayoko evladımı dinlendirmek istiyorum. :A

Bugün kapitalizmin acı günü oldu o halde zira adamın takımında neredeyse 90’ın altında adam yokken bizim fakir ama mütevazi kulüpte 87-88’in üstünde adam yok ama paradan ziyade kalpten oynadıkları ve imzayı kağıda değil kalplere attıkları için bazen kapitalizme karşı direnmek mümkün oluyor ama hikayenin sonunda kazanan daima kapitalizm olacaktır :A

Biz de iyi fakir edebiyatı yaptık iki gündür ama gerçekten makaslar açılmış durumda :A @MEnes

Birisinin kadro değeri 500 milyonu geçmiş, birisinin kadro değeri ise oralara doğru gidiyor. :A Ancak biz... Biz bu oyunu bozacağız, kapitalist düzenin gün sonunda kazanmasına izin vermeyeceğiz. :A Hep beraber bir peri masalı yazacağız... :A @MEnes @Turkuazz

Rotasyon yapıp yapmama konusunda emin değilim, @Tolstoyevski ile oynayacağımız final maçı öncesi Auba kardeşimi ve Bakayoko evladımı dinlendirmek istiyorum. :A
Keşke nasip olsa ama çok zor, karşımda Liverpool var ve bugün fena tokatlanacağım ama tüm kalbimle finalde Ajax’i destekliyor olacağız cimri Kloop’a karşı :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...