OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı oyuncular kadronun oyuncuları geliştirilip yıldızlaştılar bazıları da transfer yapıldı :D pogba çok sinirli bir maçta rakip takım oyuncusuna saldırmış 5 maç ceza almıştı o açıdan risklidir :A
benim maça kadar ceza alırmı acaba @Turkuazz

• Beğendim
Reactions: Turkuazz
Mesele orta düzeydeki takımla zirveye oynamak. İyi takımla zirveye oynamak çok zor değil, çünkü iyi takım. :A
İyi takım az çok zaten iyi oyuncular barındırıyor kadroda sonra bazı oyuncular alınca da kadro iyi oranda sağlanıyor.aslında orta düzey takım çalıştırmak daha iyi rekabet açısından ama bu defa öbür takımlarla yarışmak zor.maçlar oynanınca transfer kilitli kalsaydı yada transfer yapmak sınırlansaydı. (5 günde bir) Biraz daha rekabetli ihtimal yapılabilir :D

• Güldürdün
Reactions: Araf
Ya transfer listesine baktım @MEnes en yıldızları yüksek mevlalardan satın alıyor :T: biz 20 üstü verince içimiz acısın o gidiyor 3 katını verip alıyor :T: @Araf
Adamın 2 futbolcuya verdiği para benim tüm kadromun toplam değeri 😱 @Tolstoyevski @Sherlock
Adalet mi bu :T

Kapitalizm bunların ruhlarını ele geçirmiş Dosi hanım, durmadan para harcıyorlar. :A @MEnes @Turkuazz

CSs1YL.gif

1haftaya kalmaz çok değişiklik yaşanacak klüpte başkan herkesin biletini kesebilirsin emrini verdi AliArkisa

Ucuza kapadık ya. :D
Bende gücü 83'tü, tekrar transfer etmeyi de düşünmüştüm gücü yüksekken ama tekrar transfer etmek istemedim. Takımda kalmaya devam etseydi, muhtemelen 84 ya da 85'ten yukarı zor çıkardı. Takımdan zor da olsa yolladım, gücü 89'a çıktı. :D

Arkadiusz Milik'i alma aman diyeyim, onu ben transfer edeceğim. Şimdiden söyleyeyim. Mertens ve Milik, Pes'te Napoli ile oynayıp birlikte oynatıyordum hep. Başta Immobile düşünüyordum da, Milik'i transfer edeceğim. :A
Tabii ki @Turkuazz transfer etmezse, bir diğer isim olan @secquin transfer eder, affetmez. Şaşırtmadı. :)

• Güldürdün
Reactions: secquin and Dosi
Bende gücü 83'tü, tekrar transfer etmeyi de düşünmüştüm gücü yüksekken ama tekrar transfer etmek istemedim. Takımda kalmaya devam etseydi, muhtemelen 84 ya da 85'ten yukarı zor çıkardı. Takımdan zor da olsa yolladım, gücü 89'a çıktı. :D

Bana da kaşif Benzema'yı getirdi. Gücü 86'ydı. Param yetmedi, alamadım. Aradan 2 gün geçti, adamın gücü 103 olarak transfer listesindeydi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...