OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eski savunma oyuncum Savic, 83 güçten 89 güce @emreemreu'nun takımına transfer oldu. Savunması da savunma ha, superstarlarla kurulu. İşim zor olacak. :D

Piyasadaki bütün futbolcuları özellikle alıyorsun değil mi sen? Transfer listesine bakıyorum, bütün futbolcuları Manchester United silip süpürmüş oluyor. İhtiyacın olmadığı halde alıyorsun nasıl bir bütçen varsa. :A
Bütün futbolcuları değil dikkat ediyorsan forvet hattında Yada orta sahada zaten kadroda daha önce bulunan futbolcular yer almakta kadroda. Rashford,martial, de gea,pogba..
Bunun yanında şu anda bütçe sıfır para yok :A
İhtiyaç dışında aslında almıyoruz .zaten kalan sonradan transfer listesine atılıyor :A
Bütün oyuncuları değil aslında. Forvet hattında 5 oyuncu bulunuyor aslında doğal.her takımda forvet hattında 5 hatta daha fazla oyuncu bulunuyor.ayrıca Arsenal tottenham takımları da iyi transferler yaptı :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
Bütün futbolcuları değil dikkat ediyorsan forvet hattında Yada orta sahada zaten kadroda daha önce bulunan futbolcular yer almakta kadroda. Rashford,martial, de gea,pogba..
Bunun yanında şu anda bütçe sıfır para yok :A
İhtiyaç dışında aslında almıyoruz .zaten kalan sonradan transfer listesine atılıyor :A
Bütün oyuncuları değil aslında. Forvet hattında 5 oyuncu bulunuyor aslında doğal.her takımda forvet hattında 5 hatta daha fazla oyuncu bulunuyor.ayrıca Arsenal tottenham takımları da iyi transferler yaptı :A
Arkadiusz Milik'i alma aman diyeyim, onu ben transfer edeceğim. Şimdiden söyleyeyim. Mertens ve Milik, Pes'te Napoli ile oynayıp birlikte oynatıyordum hep. Başta Immobile düşünüyordum da, Milik'i transfer edeceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz
Arkadiusz Milik'i alma aman diyeyim, onu ben transfer edeceğim. Şimdiden söyleyeyim. Mertens ve Milik, Pes'te Napoli ile oynayıp birlikte oynatıyordum hep. Başta Immobile düşünüyordum da, Milik'i transfer edeceğim. :A
Kadroda düşünmüyorum o oyuncuları bütçe karşılıyorsa alabilirsin tabi başkaları almazsa,bu arada sonradan aldığım kompany,banega,herrera,khedira oyuncularını yolluyorum düşünüyorsan transferini yapabilirsin :A

• Güldürdün
Milik'e bakayım 80 üstüyse kapayım :A

• Beğendim
Kadroda düşünmüyorum o oyuncuları bütçe karşılıyorsa alabilirsin tabi başkaları almazsa,bu arada sonradan aldığım kompany,banega,herrera,khedira oyuncularını yolluyorum düşünüyorsan transferini yapabilirsin :A
Aslında onları transfer etmek istemiştim de, olmadı. Özellikle Banega'yı ve Kompany'i transfer etmek istemiştim, olmadı. :A

• Beğendim
80 üstü de, başka transfer yap. :A
Para yok zaten :A
Ya ben futbolcuları bilmiyorum. Para olunca güçlerine bakıp transfer ediyorum. Kendi oyuncularımı tekrar transfer etsem farketmem herhalde :A
Bugünkü maçtan sonra köklü değişime gideceğim :A

• Güldürdün
Para yok zaten :A
Ya ben futbolcuları bilmiyorum. Para olunca güçlerine bakıp transfer ediyorum. Kendi oyuncularımı tekrar transfer etsem farketmem herhalde :A
Bugünkü maçtan sonra köklü değişime gideceğim :A
Mevkide önemli sol bek sağ stoperde sol stoperde oynayamaz verimi düşer@Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi
Transfer listesine alınmıyor şu an o oyuncular aradan bir maç yapılmalı maçtan sonra satışlarını açıklayacağız :A
Navas için benimde başıma o geldi:A 29a almıştım 42 civarı sattım ve bir kaç saat sonra yineime 29a aldım :F yine listeye koyamıyorum.1 maç geçmeli :A yine fiyat 42 :A

Yok aslında ondan değil hafta sonu etkinliği bulunuyor 6 futbolcu hafta sonu etkinliğinde transfer listesini yapabiliyorsun :A
Bende çıkan uyarı da bir maç yapmalıymışım o şartı söylüyor :A
Altı futbolcuya kadar çıkıyordu da, aynı anda, maç yapmadan da transfer listesine koyabiliyordun oyuncuyu diye hatırlıyorum. Belki sana özeldir bu olay, "yeter artık" diyordur. :A

• Güldürdün
Altı futbolcuya kadar çıkıyordu da, aynı anda, maç yapmadan da transfer listesine koyabiliyordun oyuncuyu diye hatırlıyorum. Belki sana özeldir bu olay, "yeter artık" diyordur. :A
Bilmiyorum bende uyarı çıkıyor çok uğraştım ama bir maç yapın diyor :A

• Güldürdün
Transfer piyasası an itibariyle bu şekilde...

PfirI6.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Araf
Bilmiyorum bende uyarı çıkıyor çok uğraştım ama bir maç yapın diyor :A
"Bir maç yap da, ondan sonra koyarsın, bu kadar açgözlü olma." diyor sanırım ve şu anda transfer piyasasının özeti de bu şekilde. Herkes açgözlü gibi saldırıyor, ben de dahilim buna tabii. Gerçi benim bütçem belli, fazla ileri gidemiyorum. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...