Hangi Türk Yapımı Netflix Dizisi Favoriniz?

• Hakan Muhafız (The Protector)

Oy: 2 8.7%
  • Atiye (The Gift)

Oy: 14 60.9%
  • Aşk 101 (Love 101)

Oy: 5 21.7%
  • Rise of Empires: Ottoman

Oy: 2 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    23

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hangi Türk yapımı Netflix dizisi favoriniz?

n4HgUd.jpg

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı ve 3. sezon bölümleriyle izleyici ile buluşan 'Hakan Muhafız'mı? Beren Saat ve Mehmet Günsür'ü buluşturan 'Atiye'mi? Cem Yiğit Üzümoğlu ve Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı belgesel dizisi Rise Of Empires: Ottoman'mı? Yayınlandığı ilk günden sosyal medyada gündem olmaya devam eden gençlik dizisi 'Aşk 101'mi favoriniz?​

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
The Protector 1 bölümde bıraktığım bir işdi.

Atiye ve Aşk 101 ikisi de güzeldi, zaten çok farklı işler olduğu için aralarında seçim etmek zor. Ama daha samimi bir iş olan ve en ömemlisi oyunculukların çok iyi olduğu Aşk 101 daha öne çıkıyor benim için. Atiye özellikle oyunculuk olarak bir tık geriye düşüyordu ve gizemli olacağız diye bazı şeyler biraz zorlama gelmişdi bana.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aslında Atiye de iyi ama hissettirdiği duygular ve Atiye'nin aksine tüm kadronun çok iyi oynaması nedeniyle Aşk 101 daha önde. Yavaş yavaş dizilerin kalitesi artıyor ki sonraki projeleri (Berkun Oya dizisi, 50 Metrekare, Şimdiki Aklım Olsaydı, Fatma vs.) daha da umut verici.

Şıklarda Rise of Empires da olabilirdi. Belgesel tarafı da var ama dizi olarak geçiyor o da. :) @Emre Ozansoy

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aşk 101

Aslında Atiye de iyi ama hissettirdiği duygular ve Atiye'nin aksine tüm kadronun çok iyi oynaması nedeniyle daha önde. Yavaş yavaş dizilerin kalitesi artıyor ki sonraki projeleri daha da umut verici.

Şıklarfa Rise of Empires da olsaydı keşke. Belgesel tarafı da var ama dizi olarak geçiyor o da. :) @Emre Ozansoy

Belgesel gibi izlenim verdiği için eklemedim. :( Düzenlesem oylarda bir sorun olur mu anketi?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Atiye ve Aşk 101 ikisi de güzeldi, zaten çok farklı işler olduğu için aralarında seçim etmek zor. Ama daha samimi bir iş olan ve en ömemlisi oyunculukların çok iyi olduğu Aşk 101 daha öne çıkıyor benim için. Atiye özellikle oyunculuk olarak bir tık geriye düşüyordu ve gizemli olacağız diye bazı şeyler biraz zorlama gelmişdi bana.
Sen degil miydin dublaj izliyorum ve yarim saat sonra kapattim diyen..

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Baskı hissetmeni istemem ama oyunu değiştirebilirsin. Yoksa yolacagim seni :A Atiye'nin 2. Sezonunu daha çok merak ettiğini biliyorum.:bhr:

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Açıkçası AŞK101 ve ATİYE izledim; diğer 2 sininde sadece 1.bölümlerini.

Ben AŞK101 dedim...Belkide şuan en taze aklımda o olduğu için ama ATİYE çok farklı bir konu ve tür o nedenle; %50 % 50 demem lazım kendi adıma.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sen degil miydin dublaj izliyorum ve yarim saat sonra kapattim diyen..
Ayol dizi konusunda yazdım ya. Bir arkadaşımın baskısı ile devam etdim. 2. bölümden sonra sardı diye. :A
Çok iyi değil ama samimi güzel iş, ilk bölüm çok kötü olsa da. :A