Hangi Türk Yapımı Netflix Dizisi Favoriniz?

• Hakan Muhafız (The Protector)

Oy: 2 8.7%
  • Atiye (The Gift)

Oy: 14 60.9%
  • Aşk 101 (Love 101)

Oy: 5 21.7%
  • Rise of Empires: Ottoman

Oy: 2 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    23

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi sayfasında yorumumdada yazdım. Aynı düşünceye sahiptim taki izleyene kadar. Ama dürüst olmam lazım; bol bol vaktim vardı izledim..belkide önyargımın kurbanı olup;vaktim olmasaydı bakmayabilirdimde.

Aynen abi. :) Keşke herkes ön yargılarını bir kenara bırakıp izlese. İzledikten sonra yorumunu yapsa.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Atiye uzun zamandır izlediğim en akıcı yerli dizilerden biriydi. Özellikle “dijitale yapıyoruz yabancı dizi havasında olsun, cool olsun, ağır aksın” kafasıyla yapılan işler varken Atiye’nin her bölüm sonunu heyecanla bitirmesi ve bir sonraki bölümü açtırma isteği çok güzel bir detaydı. Aynı zamanda çok güzel bir şekilde sezonu noktaladılar ve belli ki çok farklı bir noktaya evriliyor hikaye.

Hakan Muhafız, ortalama bir ilk sezon, rezalet bir ikinci sezon ve fazlasıyla toparlanmış bir üçüncü sezonla karşımıza çıksa bile çok eksiği olan bir ‘ilk iş’.

Aşk 101 de Atiye gibi akıcı bir işti. Ama ben sezon finalinde pek beklediğimi bulamamıştım. Yani en azından Atiye gibi birkaç soru işaretini cevaplayıp yeni soru işaretleri eklenmesini isterdim ama Aşk 101’de hiçbir soru cevaplanmadı. Yine de keyif alarak izledim tabi.

Cevabım ATİYE. :bhr: