Hangi Türk Yapımı Netflix Dizisi Favoriniz?

• Hakan Muhafız (The Protector)

Oy: 2 8.7%
  • Atiye (The Gift)

Oy: 14 60.9%
  • Aşk 101 (Love 101)

Oy: 5 21.7%
  • Rise of Empires: Ottoman

Oy: 2 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    23

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet. :eek:
Nerden biliyprsun. :eek:
İntikam dizisi zamanında Facebook’ta Beren Saat Fan Club sayfasını beğenmiştim orada yorumlaşmıştık. :F Sonra kendi admin olduğu sayfayı falan atmıştı bana oradan baya mesajlaşmıştık. :F Sete gideceğini falan söylemişti. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
İntikam dizisi zamanında Facebook’ta Beren Saat Fan Club sayfasını beğenmiştim orada yorumlaşmıştık. :F Sonra kendi admin olduğu sayfayı falan atmıştı bana oradan baya mesajlaşmıştık. :F Sete gideceğini falan söylemişti. :A
Evet İntikam setine gitmişti. Çok minnoş resmi var onunla. Hatta geçen mi önceki hafta foruma kayıt etdirdim. 15 dk sonra çıktı durmadı, aslında tam onluk ortam ama beğenmemiş. :A
kemal diye üye oldu birisi oydu. :D

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet İntikam setine gitmişti. Çok minnoş resmi var onunla. Hatta geçen mi önceki hafta foruma kayıt etdirdim. 15 dk sonra çıktı durmadı, aslında tam onluk ortam ama beğenmemiş. :A
kemal diye üye oldu birisi oydu. :D
Evet Beren’e sarılmış, elinde çiçek. :A Aaa bilseydim konuşurdum. :F Hatırlar mıydı acaba beni. :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Sinir Bozucu
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En iyi dizisi Aşk-ı Memnu olduğunu cidden düşünüyor musun? :A Tamam Beren var, tamam müzikleri de güzel. Ama daha iyileri illa ki vardır. :F

Düşünüyor musun diye sorman bile hata. En iyisi. Daha iyisi gelmedi. Bihter Ziyagil ve Firdevs Yöreoğlu gibi ikonu karakterler var. Dizi 10 yık önce bitti ama hala tekrarları ile listelerde. Oyuncular hala o dizinin ekmeğini yiyor. Dizinin en iyi yanı kesinlikle oyunculuklar ve senaryo.:bhr:

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Düşünüyor musun diye sorman bile hata. En iyisi. Daha iyisi gelmedi. Bihter Ziyagil ve Firdevs Yöreoğlu gibi ikonu karakterler var. Dizi 10 yık önce bitti ama hala tekrarları ile listelerde. Oyuncular hala o dizinin ekmeğini yiyor. Dizinin en iyi yanı kesinlikle oyunculuklar ve senaryo.:bhr:

Tamam, öyle olsun. :A

• Harika
Reactions: sokak sanati

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Protector çocuk işi gibi bir şey.

Ottoman dizisi prodüksiyon ve oyunculuk olarak iyi ancak senaryo olarakta bir o kadar kötü.

Aşk 101 dümdüz bir dizi. Sonu nereye bağlanacak belli değil.

Ama Atiye öyle mi? Mantık hataları olsa bile diğer üçünü çok rahat tokatlar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sorucam şimdi. Dünya çok küçükmüş. :A
Benim de hiç aklıma gelmezdi. :A Facebook’taki adına kadar hatırlıyorum. :A Yani sen arkadaşım falan deyince, onun da Azerbaycan’dan geldiğini bildiğim için o mu diye sorayım dedim ve cidden o çıktı. :bhr: :A

• Güldürdün

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Benim de hiç aklıma gelmezdi. :A Facebook’taki adına kadar hatırlıyorum. :A Yani sen arkadaşım falan deyince, onun da Azerbaycan’dan geldiğini bildiğim için o mu diye sorayım dedim ve cidden o çıktı. :bhr: :A
Hatta best friend'im öylesine bir arkadaşım bile değil yani. Baya güzel tesadüf oldu. :bhr: :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Atiye son dönemde izlediğim en sürükleyici dizilerdendi. Aşk 101'i daha izlemedim, izleyesim de yok ama konu itibariyle aynı klasmanın dizileri olmasına imkan yok.

Muhafız zaten büyük fiyasko saymaya bile gerek yok. Açık ara Atiye yani. :D
Sen bu forumda kalite anlayışı olan nadir insanlardansın. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet. 3.5 yıldır tanıyorum. :Z
@KemalVeyilug o da @kerem gibi Polo'cu girdiği an koyduğu avatara bak. :A
Bu arada sen Beren fanımıydın o dönemde. :eek:
Facebookta da adının Kemal Veyilug olduğunu yazacaktım ama emin olamadım. :A Aa Polo mu bari Ander olaydı. :F

Ben hala Beren’ciyim bilmiyor musun. :Z O zaman Beren ve Sedef eşitti bende. :A

• Güldürdün