'Yasak Elma'da Şok Bir Ayrılık Daha!

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Kadın bitti diye yükseldiniz bir de kitlelerimiz bir değil dersiniz :A
Kadının kitlesi çok büyük olduğu için içinde her türden alıcı var ;)
Finaliyle bile son yılların rekorunu kırmış bir diziden bahsediyoruz. Muhteşem Yüzyıl, Fatmagül'ün Suçu Ne, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerin finalinden bile yüksek reyting aldı. Öyle efsanedir bizim dizimiz, di mi @kerem :d:

• Harika
Reactions: kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Finaliyle bile son yılların rekorunu kırmış bir diziden bahsediyoruz. Muhteşem Yüzyıl, Fatmagül'ün Suçu Ne, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerin finalinden bile yüksek reyting aldı. Öyle efsanedir bizim dizimiz, di mi @kerem :d:
Onlardan yüksek alması mümkün değil :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Onlardan yüksek alması mümkün değil :A
Canım istersen tek tek ss atabilirim, muhteşem yüzyıl finali 9.50 fatmagül'de 10-10.5 arası bir reyting almıştı. Öbgçz 8 bandında reyting almıştı.
Son yıllarda reytingleri düşmeden final yapan 2-3 diziden biri olduğu için 2011'den beri en yüksek final reytingini aldı kadın.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Neyse üşenmedim, senin icin sana bu dizilerin final reytinglerini atıyorum @serhatt
Kıskanıyorlar dizimizi @kerem efsane olduğumuzu kabullenemiyorlar :A
98238D31-2A5D-4263-8E8A-02C33A11770A.jpeg
774213F4-1A5F-4EA3-9A5B-E23ACBC37C4B.png
16150405-CAA1-43F1-BD75-195521842379.jpeg

• Harika

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Canım istersen tek tek ss atabilirim, muhteşem yüzyıl finali 9.50 fatmagül'de 10-10.5 arası bir reyting almıştı. Öbgçz 8 bandında reyting almıştı.
Son yıllarda reytingleri düşmeden final yapan 2-3 diziden biri olduğu için 2011'den beri en yüksek final reytingini aldı kadın.
Reyting ölçüm sistemi farklı olduğu için o dönemler daha yüksek almışlardır dedim yoksa bi artniyetim yok

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Reyting ölçüm sistemi farklı olduğu için o dönemler daha yüksek almışlardır dedim yoksa bi artniyetim yok
Bunlardan 1-2 yıl önce yayınlanan yaprak dökümü, aşk-ı memnu vs 20+ reytingle final yaptılar. Muhteşem Yüzyıl zamanında 15-16 reytingleri görüyordu fakat sonradan düştu. Sistemi bahane etmeye gerek yok bence :-)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Bunlardan 1-2 yıl önce yayınlanan yaprak dökümü, aşk-ı memnu vs 20+ reytingle final yaptılar. Muhteşem Yüzyıl zamanında 15-16 reytingleri görüyordu fakat sonradan düştu. Sistemi bahane etmeye gerek yok bence :-)
Bahane değil öyle olduğunu söyledim sadece :D

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Türk tv tarihi ne rekorlar gördü bu onların yanında çerez :A
Yaprak Dökümü finalinden beri en yüksek reyting alan final kadının diye biliyorum. Çok büyük başarı bence, Bu 9 yılda 200-300 tane dizi yapılmıştır ve biz bu diziler arasında en yüksek kapanışı yapan dizi olduk. Kıskanma bence başarımızı :Z

• Beğendim
Reactions: cookies

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Yaprak Dökümü finalinden beri en yüksek reyting alan final kadının diye biliyorum. Çok büyük başarı bence, Bu 9 yılda 200-300 tane dizi yapılmıştır ve biz bu diziler arasında en yüksek kapanışı yapan dizi olduk. Kıskanma bence başarımızı :Z
Hhahah yok be ne kıskancam allah versin :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Neyse üşenmedim, senin icin sana bu dizilerin final reytinglerini atıyorum @serhatt
Kıskanıyorlar dizimizi @kerem efsane olduğumuzu kabullenemiyorlar :AEkli dosyayı görüntüle 75380Ekli dosyayı görüntüle 75381Ekli dosyayı görüntüle 75382
Diyorum ya Türkiye'nin dizisi oldu 3 sezon boyunca, kimseye bir sey kanitlamak zorunda degilsin. Herkes biliyor zaten Kadin'in bir efsane oldugunu. :A

Final yaptigindan beri bir bosluk olustu Sali aksamlari bende, cok tatsiz tuzsuz geciyor. Vakit bulursam bölümlerin sahnelerine bakarim bi. :D

• Beğendim
Reactions: cookies

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Diyorum ya Türkiye'nin dizisi oldu 3 sezon boyunca, kimseye bir sey kanitlamak zorunda degilsin. Herkes biliyor zaten Kadin'in bir efsane oldugunu. :A

Final yaptigindan beri bir bosluk olustu Sali aksamlari bende, cok tatsiz tuzsuz geciyor. Vakit bulursam bölümlerin sahnelerine bakarim bi. :D
Yaprak Dökümü tavsiye ederim izlemediysen, türkiye'nin en iyi dizisiydi bence :lol:
Eski izlemek istemiyorsan yasak elmaya başla :X

• Beğendim
  • Harika
Reactions: kerem and alperuz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Yaprak Dökümü tavsiye ederim izlemediysen, türkiye'nin en iyi dizisiydi bence :lol:
Eski izlemek istemiyorsan yasak elmaya başla :X
Yaprak Dökümünün antisiydim. Hiç sevmezdim, zaten sakız gibi uzattılar diziyi. :A

Yasak Elma kaçıncı bölüme gelmiş bu saatten sonra çok geç başlayamam ama şunu bil Şevval Sam ne yapıyorsa doğru yapıyordur. Ben hep o kadının tarafındayım. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Yaprak Dökümünün antisiydim. Hiç sevmezdim, zaten sakız gibi uzattılar diziyi. :A

Yasak Elma kaçıncı bölüme gelmiş bu saatten sonra çok geç başlayamam ama şunu bil Şevval Sam ne yapıyorsa doğru yapıyordur. Ben hep o kadının tarafındayım. :A
Aaa yaprak dökümünün antisi misin? Bu hiç olmadı işte )::
Evet uzattılar dizi ama uzatmasınlar da ne yapsınlar yahu, 4.sezonda bile 20 küsür reytinglerle rekor kırıyordu dizi.
İlk 2 sezon efsane, tek geçerim. 3-4'de fena değildi ama 5.sezon beğenmiyorum.
Antisiyim derken diziye maruz kalıp sevmiyor muydun? Yoksa hiç izlemedin mi?

• Beğendim

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559

Yasak elmaya gelirsem ilk sezonu ve 3.sezonu izle o zaman sadece, 33 bölüm yapıyor :D
2.sezon bir ara çok saçmalamişlardı zaten. Zirve sezon 3.sezondur benim için.

• Harika
Reactions: alperuz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Aaa yaprak dökümünün antisi misin? Bu hiç olmadı işte )::
Evet uzattılar dizi ama uzatmasınlar da ne yapsınlar yahu, 4.sezonda bile 20 küsür reytinglerle rekor kırıyordu dizi.
İlk 2 sezon efsane, tek geçerim. 3-4'de fena değildi ama 5.sezon beğenmiyorum.
Antisiyim derken diziye maruz kalıp sevmiyor muydun? Yoksa hiç izlemedin mi?
Diziye maruz kalıyordum sürekli. Bizim akrabalar çok izliyordu o yüzden görünce ilgimi çekmiyordu. Baya uzattılar da, biteli 10 yıl olacak zaten neredeyse.

Yasak elmaya gelirsem ilk sezonu ve 3.sezonu izle o zaman sadece, 33 bölüm yapıyor :D
2.sezon bir ara çok saçmalamişlardı zaten. Zirve sezon 3.sezondur benim için.
Öğretmen dizisini izleyeceğim yakında, haberin olsun. :A