Merhaba Arkadaşlar

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet stalk yaptım biraz :d:
Benim de yurtdisinda yasamak gibi bir hayalim var (muhtemelen Amerika olur veya anadili ingilizce olan başka bir ülke) fakat bu anca üniversiteden sonra mümkün olabilir tabii.
Akrabanda falan mı kalıyorsun?

Stalk yaptıysan herkes hakkında az çok bilgi sahibisindir. :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun merak ettim. :F

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Arkadaşlar kusura bakmayın ama aserat ve kerem dışında pek kimseyi tanımıyorum )::
İsim olarak bildiğim kişiler var fakat ne izlerler, ne severler vs bilmiyorum. Kerem'i de yeni stalkladım zaten, yoksa onun da sadece kadın ve medyapım sevgisini biliyordum :lol:

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Arkadaşlar kusura bakmayın ama aserat ve kerem dışında pek kimseyi tanımıyorum )::
İsim olarak bildiğim kişiler var fakat ne izlerler, ne severler vs bilmiyorum. Kerem'i de yeni stalkladım zaten, yoksa onun da sadece kadın ve medyapım sevgisini biliyordum :lol:
@kerem gibi kalitesiz birinin izini sürmek mi? :A Bu dünyada yapılabilecek daha iyi işler var. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,327
Puanı
1,060
Yılardır forumdaymışında sanki bir merhaba diyeyim havasında giriş yapmışın valla, hoşgeldin foruma... Amaçların arasında olmasada şimdiden kalıcı rüzgarını savuruyorsun.
Aynı şehirdeyiz, geçicide olsa aynı şehirdeyiz. İzmit Merkez mi?

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yılardır forumdaymışında sanki bir merhaba diyeyim havasında giriş yapmışın valla, hoşgeldin foruma... Amaçların arasında olmasada şimdiden kalıcı rüzgarını savuruyorsun.
Aynı şehirdeyiz, geçicide olsa aynı şehirdeyiz. İzmit Merkez mi?
Bir süredir pazartesi ve salı günlerinin reyting yorumlarını okuyordum sadece, onun dışında forumda pek vakit geçirmedim.
İzmit dedim ama aslında İstanbul'a daha yakınım. Gebze'de oturuyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Herkesin forumu bir süre inceleyip katılma isteği olurdu ama birine cevap vermek için üye olmak iyiymiş. :A

Hoş geldin, umarım kalıcı olursun. Reyting konusunda da burda da güzel cevaplar vermişsin. :A Yasak Elma antilerini sayende daha da güzel çatlatırız artık. :Z

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Herkesin forumu bir süre inceleyip katılma isteği olurdu ama birine cevap vermek için üye olmak iyiymiş. :A

Hoş geldin, umarım kalıcı olursun. Reyting konusunda da burda da güzel cevaplar vermişsin. :A Yasak Elma antilerini sayende daha da güzel çatlatırız artık. :Z
Çatlatıcaz inşallah ;)

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Özgür and alperuz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Merhaba, ben de ilk kez buraya yazıyorum. Yorumları falan okuyordum kayıt olayım dedim.🤠

4 yıllık forum hayatım boyunca gördüğüm en karizmatik giriş budur herhalde :A Hoşgeldin aramıza :D @seramoney

@Aserat seni de kutlarım, böyle devam :A
Bir Yasak Elma'cı daha gelmiş. @Aserat sayende 1 taşla iki kuş olmuş :A
@seramoney hoş geldin diyelim

hey ziyaretçiler, sizde çıkıp çıkıp gelin, (FOX TV ve Yasak Elma tayfası terciğimizdir) Aserat ile baş etmeniz için çok kişiye ihtiyacımız var :A @Forumdash @Sherlock @kerem

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Aseratin hayranları bir bir foruma girecek 😂
Hoşgeldin @seramoney umarım asaretle kalmazsın herkesle iletişim kurarsın 🤣
Yeni üyeleri görmek güzel

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,327
Puanı
1,060
Bir süredir pazartesi ve salı günlerinin reyting yorumlarını okuyordum sadece, onun dışında forumda pek vakit geçirmedim.
İzmit dedim ama aslında İstanbul'a daha yakınım. Gebze'de oturuyorum.
Tekrar hoşgeldin, doğru İZmitle alakanız yoktur sizlerin, Pendik, Kartal vb. Önceliğiniz... 1.5 sene Çarşı Ykm, 9 ayda Center Cinemabonus geçmişim olduğu için iyi bilirim oraları. İyi forumlar dilerim, keyifli sohbetler.

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay