Merhaba Arkadaşlar

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
yeni gelen kişi ile düşüncemi dahada güçlendirdi ve benim mesajlarıma cevap vermeyerek dahada güçlendirdi. Çok bel bağlama derim ben :A @Forumdash
Ruh ikizin biz oluruz merak etme eğer derdin buysa :A :A
Benimkine de cevap vermedi. Bu onun fake üye olduğunu göstermez ki? :A

Çok sorguluyayıp kafanda kuruyorsun sen, akışına bırak zaten fake hesap ise kısa sürede anlaşılır. :A Ben fake olduğunu düşünmüyorum. :X @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hani fake üye diyordunuz @Forumdash'la, noldu? :A
ay yine mi sen :A :A
çünkü hatirlarmısin bilmem,üye olunan saniyelerde belli kişilerin profiline damlayan üyeler gördü bu gözler :A hatta forumdan resimlerde bile ekleme yapmıştım artı üye olup 0 mesajla yıllardır foruma girip sadece özel mesajda aktif olan üyeler var artı en yakın örneği vereyim. 2017 yazın sürgünüm forumu bıraktı ve birisi 2018'de üye olunur olunmaz sürgünüm'ün profiline 'nerdesin, özlettin' diye yazan oldu ki geçenlerde @Tolstoyevski bu mesaji farkedip birseyler yazdi üyeye ama ben o vakitte o kii ile zaten özelden konuştum ve verdiği cevap: ziyaretçi olarak forumu takip ediyordum, ordan biliyorum sürgünümü. Nekadarı gerçekcı? :A @Forumdash
Benimkine de cevap vermedi. Bu onun fake üye olduğunu göstermez ki? :A

Çok sorguluyayıp kafanda kuruyorsun sen, akışına bırak zaten fake hesap ise kısa sürede anlaşılır. :A Ben fake olduğunu düşünmüyorum. :X @Forumdash
Ben de @Forumdash gibi düşünüyorum eski kullanıcı olması bakımından, hatta %99 kesin gibi bir şey ama %1 bazen %99’a üstün gelebilir o yüzden kesin diye bir şey yok :A
Elbette fake olabilir sorun değil. Benim bunu dile getirmem sadece bizi kafalamaya calişmasi. Uzun süreden beridir böyle olaylar oluyor. Neden olmasın yine?

İsim vericem. @Silinmiş Üye ile da bu tur konusma yaptım kaç kere. Ben onunla hiç konusmadığım halde benim hakkımda (ayyapım ceo) olayını ağzından kaçirmişti:F Ona da dedim. Şüphelerim hala var. Ve olacak da.

Kendilerini farklı gösterip bize inandırmaya calişsalar da ben inanmıyorum. Nasıl ki ben 7 senedir tek bir nickle dolaşiyorsam, bu foruma zamanında uye olmuş insanlar da takılı kaldı. Geçmişini temizleyip yeni sayfa acıyorum moduna girip yeni hesaplar acıyorlar:F Lütfen orjinal hesaplarınıza geri dönün samimiyet artsın forumda yeniden:(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Elbette fake olabilir sorun değil. Benim bunu dile getirmem sadece bizi kafalamaya calişmasi. Uzun süreden beridir böyle olaylar oluyor. Neden olmasın yine?

İsim vericem. @Silinmiş Üye ile da bu tur konusma yaptım kaç kere. Ben onunla hiç konusmadığım halde benim hakkımda (ayyapım ceo) olayını ağzından kaçirmişti:F Ona da dedim. Şüphelerim hala var. Ve olacak da.

Kendilerini farklı gösterip bize inandırmaya calişsalar da ben inanmıyorum. Nasıl ki ben 7 senedir tek bir nickle dolaşiyorsam, bu foruma zamanında uye olmuş insanlar da takılı kaldı. Geçmişini temizleyip yeni sayfa acıyorum moduna girip yeni hesaplar acıyorlar:F Lütfen orjinal hesaplarınıza geri dönün samimiyet artsın forumda yeniden:(
Fake ise @Bully veya @bazinga bunu tespit eder zaten. :A

Yeni üyelere öcü gibiymiş yaklaşmanıza anlam veremiyorum, olmadığında bu sefer onlara karşı mahçup oluyorsunuz sonra. :A

Fake hesap açılmasına kendim anlam veremesem de herkes ikinci bir şansı hakeder bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İyide sen benim yorum yaptığım bir konuya yorum yapmıştın. Herhalde Ay Yapım'ın gerçk ceosu olmadığını anlayacak zekaya sahibim şükür. :A İnstagramım cep numaram olan kisiler var forumda, fake denilebilecek son kişi olurum. O yüzden hala şüphelerim var diyorsan da bir şey diyemem. :)

Kırmızı yer gerçekten güldürdü:F

Hayır asıl noktayı kaçırıyorsun. Senin telefon numaran başkasında olması demek bu bir ispat sayılmaz. Orjinal hesabındayken başkası seni tanıyormuydu? Numaran varmıydı? Sessiz sedasız takılıyordun. Bunları bilmiyoruz sonucta.

Yani demem şu; Ben de yeni bir hesap acarim. Nasılsa beni kimse bilmıyor tanımıyor. Bu sefer kendimi ifşalarım kimse de bu forumdash demez:X ANlatmak istediğim bu
Senin numaranı herkese dağitman bişeyi ispat etmez. Bu arada sadece senlik değil durum genel olarak yorumluyorum.Sen sadece belirtebileceğim en net örnksin :X

• Güldürdün
Reactions: blacklion

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Anlamadım ben niye 1-2 üye ısrarla benim fake olduğumu ıspatlamaya çalışıyorlar ki. Yani biraz olaylı bir giriş yaptığım için mi bu düşünce?
Fake değilim arkadaşlar, gerçekten bu benim forumdaki ilk hesabım. Niye insanlara fake muamalesi yapıyorsunuz anlamıyorum. Çok saçma geliyor bana bu forumda fake hesap açmak. Hiçbir mantığı yok yani?

• Beğendim
Reactions: Angelica and kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fake ise @Bully veya @bazinga bunu tespit eder zaten. :A

Yeni üyelere öcü gibiymiş yaklaşmanıza anlam veremiyorum, olmadığında bu sefer onlara karşı mahçup oluyorsunuz sonra. :A

Fake hesap açılmasına kendim anlam veremesem de herkes ikinci bir şansı hakeder bence. :A
Evet bu benim ayıbım gerçek biriyse:X İP konusu sağlam bi olay değil buradan gelme lütfen:F ip'e güvenme:F Almanyadan bağlanabilirim şuan :F

• Güldürdün
Reactions: kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Anlamadım ben niye 1-2 üye ısrarla benim fake olduğumu ıspatlamaya çalışıyorlar ki. Yani biraz olaylı bir giriş yaptığım için mi bu düşünce?
Fake değilim arkadaşlar, gerçekten bu benim forumdaki ilk hesabım. Niye insanlara fake muamalesi yapıyorsunuz anlamıyorum. Çok saçma geliyor bana bu forumda fake hesap açmak. Hiçbir mantığı yok yani?
Delirimcem yemin olsun:F Senlik olay değil. İstersen 10 hesap acabilirsin.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Kendini ispatlamak zorunda değilsin, açıklama yapmana gerek yok. Şüpheleri olanlar zamanla anlayacaklardır zaten. :X

Yeni nickin hayırlı olsun, çok karışık duruyor. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Evet bu benim ayıbım gerçek biriyse:X İP konusu sağlam bi olay değil buradan gelme lütfen:F ip'e güvenme:F Almanyadan bağlanabilirim şuan :F
O zaman bu forumdaki bir üye neden fake hesap açıp IP değiştirip foruma mesaj yazmaya başlar? Kim neden yapsın böyle bir işsizliği? :X

Demek ki bu forumda senin tanıdığın çok kötü kalpli insanlar var ve sen onlardan şüpheleniyorsun? :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kendini ispatlamak zorunda değilsin, açıklama yapmana gerek yok. Şüpheleri olanlar zamanla anlayacaklardır zaten. :X

Yeni nickin hayırlı olsun, çok karışık duruyor. :A
Friends dizisinden çok sevdiğim bir karakter :lol:
Kullanıcı adım phoebe fakat iconumda farklı bir karakter olan rachel var, garip bir durum :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O zaman bu forumdaki bir üye neden fake hesap açıp IP değiştirip foruma mesaj yazmaya başlar? Kim neden yapsın böyle bir işsizliği? :X

Demek ki bu forumda senin tanıdığın çok kötü kalpli insanlar var ve sen onlardan şüpheleniyorsun? :F
Ne diyebileceğimi şaşırdım valla böyle şeylerle ugraşacak kadar kafasını sıyıran var mı bilmiyorum. Bu tavrın geçmişte böyle bir olay mı oldu diye yoksa genel olarak mı böyle düşünüyorsun? Neyse burda daha önce üye olan biri niye yeniden hesap açar? Ya da ben neden yeni hesap açmaya ihtiyaç duyayım? Değisik bir düşünce tarzın var, sen iyi senaryo yazarsın ama onu anladım. Buralarda harcanma. :A
İkiniz de aynı soruyu sorduysanız kendimi iyi şekilde acıklamişim:F

Sebepler sayardım ama ağir konusmuş gibi olurum zaten arkadaş her mesajı kendine bağlıyor :F

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: blacklion and kerem