Merhaba Arkadaşlar

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Merhaba arkadaşlar. Foruma aseratın saçma yorumlarına dayanamayıp cevap vermek için üye olmuştum ama kalıcı da olabilirim, belli olmaz :)
Dizi izlemeyi ve dizi-reyting muhabbeti yapmayı seviyorum. Şuan yerli dizi olarak sadece yasak elmayı izliyorum (kadını da izliyordum bitti). Yabancı dizi olarak netflixten takip ettiğim diziler var. Dark, elite, 13rw, sex education, the haunting of hill house başlıca aklıma gelenler. Güncel olarak da you'yu izliyorum.
En sevdiğim türk dizisi yaprak dökümü, yabancı dizi ise friends (3.defa izliyorum düşünün :D)
Ayrıca Sertab Erener fanı sayılırım. Şarkılarına ve sesine bayılıyorum. Sanırım diyebileceklerim bu kadar. Kişisel soruları olan varsa özelden sorabilirler.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Sırf cevap yazmak için üye olmak ilginç, cevap verdin de ne oldu? Yinede hoşgeldin. :X

• Güldürdün
Reactions: Aserat

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
İstemsiz bir kahkaha attım. :A
Hoşgeldiniz. :D @seramoney
Aserat'a sürekli cevap vermeyi mi düşünüyorsunuz, yoksa genel bir konu mu açacak mısınız?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Aa konu aç dedim kaynaşmışsın bile. Aramıza yeni birini kazandırmış oldum böylece. :Z

Sanırım kayıp ikizim olabilirsin. Hatta herkes senin benim fake hesabim olduğunu bile düşünebilir. :F Kadın, Medyapım, Sertab Erener, YOU, Dark, Elite...

Neyse beni tanıyormuşsun zaten, merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. :D

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
HG... Kalıcı olman dileğiyle. Bir de haftaya itiraf yaparsın @Ahmed resimli filan:A

Efendim efendim :A:A:A

@kerem sertab'ı da seviyormuş:A
Keremle iyi anlaşıcaz gibi ama kendisi yasak elma yerine çukur izliyor sanırım. Kendisini bu yanlış yoldan dönmesini ve yasak elma izlemesini öneriyorum. Bu bataklığa beraber düşelim :lol: