35.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Benim Enes'liğimi kimse dolduramaz... :A
Değil Enes'liğini, yerini kimse doldurmaz?
Onu öylesine dedim :A
Bu arada unutmadım, gelecek mesajlarına cevap. Gece şarjım çok azdı, müziği dinleyemedim ama bugün bir ara evde kimse kalmayacak. Kör karanlıkta dinleyenedim ama sessizlikle dinleyeceğim :A Zaten şuan bile akşam üstü gibi karanlık dışarısı :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Değil Enes'liğini, yerini kimse doldurmaz?
Onu öylesine dedim :A
Bu arada unutmadım, gelecek mesajlarına cevap. Gece şarjım çok azdı, müziği dinleyemedim ama bugün bir ara evde kimse kalmayacak. Kör karanlıkta dinleyenedim ama sessizlikle dinleyeceğim :A Zaten şuan bile akşam üstü gibi karanlık dışarısı :A
Dediğin doğru haklısın, kimse dolduramaz. :D

Gelsin bakalım bekliyorum. :A

Müzik için ise SHİNGEKİ NO KYOJİN destanının her müziği efsanedir. Normal müzikleri de çalan şarkılar da. Hatta bunu dinle başka bir tane daha atacağım o daha başka bir efsane. :A Ya da dur direk atayım onu dinlerken bunu da dinlersin. :A

Başka bir destan daha... Mümkünse altyazıları da okuyarak dinle. Seriyi ve ana karakterini özetliyor sözlerin anlamı...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Müzik için ise SHİNGEKİ NO KYOJİN destanının her müziği efsanedir. Normal müzikleri de çalan şarkılar da. Hatta bunu dinle başka bir tane daha atacağım o daha başka bir efsane. :A Ya da dur direk atayım onu dinlerken bunu da dinlersin. :A

Başka bir destan daha... Mümkünse altyazıları da okuyarak dinle. Seriyi ve ana karakterini özetliyor sözlerin anlamı...

Müziğinden ziyade destansı animeyi izlemesini önermek gerek ama müzikleri de tabi ki unutulmaz ?

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060

Kapakta Ä harfi varmış, bizim buraların harfi, daha da ilgimi çekti :A
Yeni bir hediye olmuş oldu teşekkürler :bhr:
Evdekileri şutlayayım hemen dinlerim :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kapakta Ä harfi varmış, bizim buraların harfi, daha da ilgimi çekti :A
Yeni bir hediye olmuş oldu teşekkürler :bhr:
Evdekileri şutlayayım hemen dinlerim :Z
Almanca şarkı zaten. Evet sizin oraların harflerinden sanırım. :A SNK ile ilgili hediye vermekten asla gocunmam, o yüzden gönül rahatlığıyla dinleyebilirsin. :D

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Animelere yaklaşımın konusunda vereceğin tepkiye güvenemedim, o yüzden girmedim o topa işte. :A
Seninle bir ara muhabbet olmuştu ve yine bir hediye zamanında ilk bölüme bakacağım demiştim ve hatta bakmıstımda ama sonra galiba o aralar yoğundum devamı gelmedi. Unuttum bile ne izlediğimi :A (ilk bununla başlanmalı dediğin anime)
yalnız aklima geldide küçüklüğümde isveç tv'de vardı anime ve ilgiyle izliyorduk ama hangisiydu onuda hatırlamıyorum :A Düşünebilirim aslında şans vermeyi ama beğenirmiyim bakacağız :A şuana kadar herkesin önerisine karşilık verdim ama misal Dark'ı beğenemedim biliyorsun :A @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Seninle bir ara muhabbet olmuştu ve yine bir hediye zamanında ilk bölüme bakacağım demiştim ve hatta bakmıstımda ama sonra galiba o aralar yoğundum devamı gelmedi. Unuttum bile ne izlediğimi :A (ilk bununla başlanmalı dediğin anime)
yalnız aklima geldide küçüklüğümde isveç tv'de vardı anime ve ilgiyle izliyorduk ama hangisiydu onuda hatırlamıyorum :A Düşünebilirim aslında şans vermeyi ama beğenirmiyim bakacağız :A şuana kadar herkesin önerisine karşilık verdim ama misal Dark'ı beğenemedim biliyorsun :A @Tolstoyevski

Bölümler 20 dakika olduğu için beğenmeme gibi bir ihtimalin zaten yok çünkü hikayesi muhteşem, hele ilk 2 bölüm, dramın bile en kaliteli hallerinden.. Dahası öpüşme sahnesi bile yok hatırladığım kadarıyla, yani su gibi akıp gidecektir Dark’in aksine :A

Dark demişken, Dark gibi şu an güncel olarak dünya üzerindeki en iyi diziyi, başyapıtı halen izlemedin mi? @MEnes ?? Şu kadarını söyleyeyim, Steins Gate’i seven birisinin Dark’i sevmeme ihtimali yok. Zaten alt tarafı topu topu 18 bölüm olduğu için, kaçırmanı tavsiye etmem çünkü yeni sezon başlamadan önce bir kez daha izlemek isteyeceksindir, öylesine muhteşem bir hikaye ?

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Bölümler 20 dakika olduğu için beğenmeme gibi bir ihtimalin zaten yok çünkü hikayesi muhteşem, hele ilk 2 bölüm, dramın bile en kaliteli hallerinden.. Dahası öpüşme sahnesi bile yok hatırladığım kadarıyla, yani su gibi akıp gidecektir Dark’in aksine :A

Dark demişken, Dark gibi şu an güncel olarak dünya üzerindeki en iyi diziyi, başyapıtı halen izlemedin mi? @MEnes ?? Şu kadarını söyleyeyim, Steins Gate’i seven birisinin Dark’i sevmeme ihtimali yok. Zaten alt tarafı topu topu 18 bölüm olduğu için, kaçırmanı tavsiye etmem çünkü yeni sezon başlamadan önce bir kez daha izlemek isteyeceksindir, öylesine muhteşem bir hikaye ?
ismi ne bu animenin tam olarak? Tamam söz ilerleyem aylarda şans vereceğin. Şu Oscar falan bi geçsin. Ona da bakarım ne olacak. Zaten beğenirsem en az 5 bölüm izlerim günlük :A
YouTube'de varsa telefondan izlerim :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
ismi ne bu animenin tam olarak? Tamam söz ilerleyem aylarda şans vereceğin. Şu Oscar falan bi geçsin. Ona da bakarım ne olacak. Zaten beğenirsem en az 5 bölüm izlerim günlük :A
YouTube'de varsa telefondan izlerim :D

Attack on Titan ya da Shingeki no Kyojin olarak biliniyor ve yorumlara asla bakmaman lazım, çok spoiler veren tip ver keyfi kalmıyor sonra. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Dosi , daha uzun yıllar forumda olursun umarım. :bhr:

Benim sana hediyem en sevdiğim şarkı:
Dinledim şarkıyı ve beğendim tabiki. Bana en sevdiğin şarkıyı paylaşmış olmanda çok hoş :bhr:
Benim 'Kim Daha İyi Seslendiriyor' isimli bir etkinliğik var, belki görmüşsündür. Yeni bölünlere başladığimda bu şarkıya da yer verebilirim. Aynı şarkıyı yorumlayan yorumları oyluyoruz orada :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Tebrikler Zey nice mutlu, huzurlu, sağlıklı mesajların ve senelerin olsun. Forumda iyi ki tanımışım diyebileceğim az sayıda insandan birisin, biliyorsun zaten... Her daim keyif aldığım sohbetini, goygoyunu, göndermelerini, acımasızlıklarını ( :A ) ve tabi ki o muazzam sabrını(...) unutmayacağımdan emin olabilirsin. Birlikte daha nice mesajlarımız olsun. :)

Hediye seçiminde çok da başarılı olduğum söylenemez ancak bu efsanevi soundtrack iyi gider bence... Her ne kadar animeyi izlememiş de olsan bu sanat eserini dinleyebilirsin...

Öncelikle yazmış olduğun güzel sözlerin için çok teşekkürler. Seninle muhabete başladığımızdan beri her daim keyif alarak sohbetimiz oldu, dostluğunu, kişiliğini, fikirlerini beğendiğimi biliyorsin onun yanısıra eglenceli oluşun ve kendini sıvaman bile insana güzel geliyor :A Düşüncelerin karşılıklı olduğunuda biliyorum, verdiğim değerin karşılığını kat ve kat görüyorum ve büyüzden de bu arkadaşlık senelerdir devam etmekte.

Şarkılara gelince, ilki çok güzel çok beğendim. Hikayesi konusu etkileyici ve insana o duyguyu hisettiriyor. Tekrara tekrar dinleyebileceğim bir şarkı.

ikincisine gelince, bu tarz müzikler bizim burada da var, ve sadece müziği bile insanı derknliklere götürüyor ve bir yalnızlık hissi uyandırıyor :D
Kısacası hediyelerini beğendim ?

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
tebrikler @Dosi başarıların daim olsun :bhr::Z

bilal-sonses-ny8Z_cover.jpg.webp

050120201906014968326.jpg

1578401402130.jpeg

5d9eeaa066a97c2de1fab3de

images

AmusedThriftyCoral-size_restricted.gif

s-9874b3218ed38244cee8ccb73f57f364401d9b3a.gif

poyraz-karayel-sozleri-7.gif

fc008a73c87f0470f9837b590d02e163.gif

tumblr_nnh9wdrsUB1t9ilsqo4_500.gif

CloseMilkyGalapagosalbatross-max-1mb.gif

tumblr_pli0v6MtRO1txl5y6_400.gif

tumblr_pms4kfy7Vk1wygd7so1_400.gifv

DazzlingPleasedGrassspider-max-1mb.gif

15b962c9cb89ecc1431892633018.gif

SpectacularBlueBrownbear-size_restricted.gif

AccurateSardonicLaughingthrush-max-1mb.gif

yayinlandigi_yil_begeni_toplayan_trt_1_in_polisiye_dizisi_halka_2_yeni_sezonda_tekrar_baslayacak_mi_h532648_b417a.jpg

tumblr_pnzpmtUP3a1txl5y6_500.gif

tumblr_pnmpgjSxbJ1txl5y6_400.gif

tenor.gif

tumblr_pnmw8tnqLe1tju01zo2_500.gifv

b5511f0df994f3bf4348ebf24f13861e.gif

4cd43561-6b51-4652-8026-49042c825184.jpg

giphy.gif

tenor.gif

tenor.gif

stranger-things-gif3.gif

giphy.gif

original.gif

taylor-swift-gulme.gif

tenor.gif

tumblr_ntx8ymjAZx1uqnm4yo1_500.gifv

tumblr_ntt2f6ToQn1uqnm4yo1_400.gifv

AdoredDescriptiveAsianwaterbuffalo-size_restricted.gif

687474703a2f2f696d67732e73752f746d702f323031332d30392d31332f313337393034393639382d3430352e6a7067

giphy.gif

169-gif.66143

giphy.gif

UntidyFlakyGalago-size_restricted.gif

501446_1e72c.gif

tumblr_o08uhvPYgv1rluwe8o1_500.gifv

yall-in-caylak-olmasi_1947681.gif

giphy.gif

00ed7ea3401fe1605ecaffeca76dc7ec.gif

tenor.gif

Son düzenleme:
  • Harika