Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Çifti Reklam Yüzü Oldu!

Ben üstteki alıntıda Kıvanç'ı övdugunu anlamadim, daha yeni jeton düştü. Çıtayı yükseltti falan derken benim icin diyorsun sandım. :A Kıskanmam ben adam evli, hetero ve olgun sayılabilecek yaşta, o beni kıskansın. Bekar, hayatımın baharında genç bir yağız delikanlı olarak. :A
Çıtayı yükseltti derken @cookies e diyorum ayoll sizlerden Kıvanca kadar yükselmiş :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: blacklion
Aynen Söz'de oynamıştı Çiğdem, ne olarak oynadı bilmiyorum ama oynadığını biliyorum. :A @Çiğdem tam senlik yani aksiyon dizisi neticede nasıl kaçırdın bu tatlıyı anlamadım. :A
şunu avatara olarak koy beğenir :A @Çiğdem
376f6a4b26b448eef7d627853c2d870b.jpg

O benim aşkım, Aytaç'ım, Şaşmaz'ım. ? @Forumdash görüyor musun Çiğdem ecünnüsü benim aşkıma ne diyor? :(
Bacımın söz dzisinde oynamıyormuydu bu herif? Tanıyamamiştir. Evet aslnda kalı biraz bacım ama tanıyınca lafından döneceği için hiç savunamam:A @Çiğdem
Aynen Söz'de oynamıştı Çiğdem, ne olarak oynadı bilmiyorum ama oynadığını biliyorum. :A @Çiğdem tam senlik yani aksiyon dizisi neticede nasıl kaçırdın bu tatlıyı anlamadım. :A
şunu avatara olarak koy beğenir :A @Çiğdem
376f6a4b26b448eef7d627853c2d870b.jpg
Ohaa ayoll çaylak nasıl oluyor bu adam @Yiğitt in favorisiydi bende severdim :bhr: :bhr: :bhr:

Avatarla hiçbir ilgisi yok adamın bu @Silinmiş Üye 40 yılın başı adam akıllı birini sevmiş onuda gitmiş kendi zibidilerine çevilerek fotoşokmu yapmıs napmıssa çocuk insanlıktan çıkmış 😱😱😱

@Forumdash az değil senin üstünden fotograf değiştirmemi tembihliyor. Demek ki o da sevmemiş Aytaç'ın o halini senin üstünden yürüyor ama bana göre tam bir işin sonuna gelmiş haz dolu yüz ifadesini andırdığı için cok iyi ve sexist bir fotograf. :A
Senle her gece 5 çocuk yapalım :bhr: Aytaçı falan boşver benle ilgilen :A

@Forumdash az değil senin üstünden fotograf değiştirmemi tembihliyor. Demek ki o da sevmemiş Aytaç'ın o halini senin üstünden yürüyor ama bana göre tam bir işin sonuna gelmiş haz dolu yüz ifadesini andırdığı için cok iyi ve sexist bir fotograf. :A
Benim verdiğim foto şeker komasını dengeler:A normale dönersiniz :A
O foto olmasa tanıyamazdım :A Burada uzaylılar kaçırmısta üzerinde oynamıslar gibi duruyor :A :A :A