Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Çifti Reklam Yüzü Oldu!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash az değil senin üstünden fotograf değiştirmemi tembihliyor. Demek ki o da sevmemiş Aytaç'ın o halini senin üstünden yürüyor ama bana göre tam bir işin sonuna gelmiş haz dolu yüz ifadesini andırdığı için cok iyi ve sexist bir fotograf. :A
Nefretim dizide :A İstersen gömdürtme bana şimdi :F @Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay Yapım olayını mı diyorsun? :A Ne bileyim belki ciddisindir, sektördeki silinip giden yapımcılardan biri olabilirsindir sonuçta seni ne kadar iyi tanıyorum ki? :A
Evet o olayı diyorum:X Evet tanımıyorsun ama nasıl bilebiliyorsun ben de o zaman ona şaşmiştim:A Yeri gelmişken üstünden bi geceyim dedim:A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir konuda görmüştüm zaten aynı konuda da yorumlaşmıştık o muhabbetin goygoy olmadığını anlamayacak ne var? :A Sen bu arada hakikaten ne iş yapıyorsun kimse bilmiyor mu forumda ya niye bu kadar saklıyorsun. FBİ'da çalışan bir gaysin de açığa mı çıkmamak istiyorsun. :A
Hayır o konuya gelip ilk yorumlaşmamdı sanırım :A Fantezin baya genişmiş :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sorgu odasına falan katıldın mı sen, katıldıysan bir ara derin inceleme yapayım orda. Böyle forumlarda konuştuğum kisilerin kim oldugunu bilmeyince cinsiyetinden bile emin olamıyorum. :A Çok geniş değil fantezi dünyam ama rengarenk diyebiliriz. :A Neyse bak yine meslek konusu havada kaldı. Yapımcı olmadığını anladık da nesin sen acaba ne olabilirsin? :A
Yok ben forumda etkinliğe katılmıyorum genelde:X Oylamalar hariç:A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sende lordly deme bana şimdi. Yeter artık forumda başka üye kaldı mı acaba bana benzetilmeyen cidden merak ediyorum. :A
Ben onla 2-3 post anacak konusmusumdur ki o zamanlar da forumdaki ilk yıllarım:A Daha tanıdık :A neyse şimdi terk edersin forumu filan ustune gelmıcem :A çıkmam gerek yarın devam ederiz:X iyi geceler

• Güldürdün