'Her Yerde Sen' Final Yapıyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un sevilen dizisi 'Her Yerde Sen' ekranlara veda ediyor!

1560345138678-png.68638

Yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın, yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın üstlendiği; başrollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner ve Ayşe Tunaboylu gibi isimlerin yer aldığı dizi yeni gününde beklenen reytinglere ulaşamayınca 23. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

Yapımcı, tüm ekibe mesaj atarak alınan final kararını bildirdi.

Her Yerde Sen, final bölümüyle 23 Kasım Cumartesi 20.00'da FOX'ta.

Kaynak : Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Bu diziyle hiçbir derdim yoktu ama BAH sırf bu dizi için erken bitirilince fena kurulmuştum. 6 hafta bile kalamayacağını ta o gün demiştim ve kalamamasının yanında 3 reytingi bile geçemeyerek iyice rezil oldu. Kısacası BAH bitmiş haliyle bile FOX'a da kapakların en büyüğünü yaptı ki bunu görmek bile her şeye değer. Güle güle. :Z :Z :Z :oley:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700

Bu diziyle hiçbir derdim yoktu ama BAH sırf bu dizi için erken bitirilince fena kurulmuştum. 6 hafta bile kalamayacağını ta o gün demiştim ve kalamamasının yanında 3 reytingi bile geçemeyerek iyice rezil oldu. Kısacası BAH bitmiş haliyle bile FOX'a da kapakların en büyüğünü yaptı ki bunu görmek bile her şeye değer. Güle güle. :Z :Z :Z :oley:
Alper ziyagil benim ?

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: cookies and alperuz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,538
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
"Alınan final kararını yapımcı tüm ekibe mesaj atarak bildirdi." :A

En azından 4N1K dijitale geçmişti, FOX bu saçmalığa öyle bir şey yapamadı Allah'tan...

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yıldız'a mı yaş farkı yokmuş aralarında ama Yıldız 53 kilo Furkan Andıç 88 kilo boy 190
Eda BOY 168 ÇOK KISA VE YILDIZ ENDERDEN DAHA ZAYIFMIŞ
Nette yazanlar doğru olmuyo ya Eda hem kilo aldı son zamanlarda ve boylar hep sallamasyon oluyo genelde pek itibar etme ?