'Her Yerde Sen' Final Yapıyor!

ozgur2113

Moderatör
28 Aralık 2011
17,625
13,431
859

Bu diziyle hiçbir derdim yoktu ama BAH sırf bu dizi için erken bitirilince fena kurulmuştum. 6 hafta bile kalamayacağını ta o gün demiştim ve kalamamasının yanında 3 reytingi bile geçemeyerek iyice rezil oldu. Kısacası BAH bitmiş haliyle bile FOX'a da kapakların en büyüğünü yaptı ki bunu görmek bile her şeye değer. Güle güle. :Z :Z :Z :oley:
BAH bu dizi için değil Ferhat ile Şirin için bitti aslında. :A Ferhat ile Şirin Cuma olacağı için HYS’ye şans verdiler sadece. :A

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
588
463
64
23
Romantik komedi furyası kolay kolay bitecek gibi görünmüyor, her sene 1 tanesi en az uzun omurlu olabiliyor. Geçen sezon Erkenci Kuş'tu bu sezon Afili Aşk. Yani kanallarin amaci artik yazi iyi gecirip o tek devam eden dizi olabilmesi ve sezonu rahat geçirme istegi ama dizi bütçesinde küçülmeye giden kanallar artik eskiden oldugu gibi cok sayida dizi yapmiyorlar. Bu yuzden bu sezon 3 tane vardı galiba. Maximum 13 bölüm iyi ve izlenebilir oluyorlar bence 23 bolum bile çok çok fazla bu türdeki diziler için.

• Beğendim
Reactions: anniegrant

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,025
42,203
1,061
Ankara
Üzüldüm, desteklediğim işlerden biriydi. Keşke yeni yılı görebilseydi ya da Aralık sonu da bitebilirdi. Neyse, tüm ekibin emeklerine sağlık. Yolları açık olsun...

soo

Favori Üye
29 Eylül 2012
1,189
892
214
Cumartesi günü 3 reyting bile alamıyordu. Final kararı almakta haklılar. Bir Aile Hikayesi'nin ahı tuttu diyesim var ama neyse, geçmiş olsun.

• Beğendim
Reactions: Aserat