'Her Yerde Sen' Final Yapıyor!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
2,306
1,292
194
İstanbul
FOX'un sevilen dizisi 'Her Yerde Sen' ekranlara veda ediyor!

Yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın, yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın üstlendiği; başrollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner ve Ayşe Tunaboylu gibi isimlerin yer aldığı dizi yeni gününde beklenen reytinglere ulaşamayınca 23. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

Yapımcı, tüm ekibe mesa atarak alınan final kararını bildirdi.

Her Yerde Sen, final bölümüyle 23 Kasım Cumartesi 20.00'da FOX'ta.

Kaynak : Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
51,627
32,425
1,061
İstanbul

Bu diziyle hiçbir derdim yoktu ama BAH sırf bu dizi için erken bitirilince fena kurulmuştum. 6 hafta bile kalamayacağını ta o gün demiştim ve kalamamasının yanında 3 reytingi bile geçemeyerek iyice rezil oldu. Kısacası BAH bitmiş haliyle bile FOX'a da kapakların en büyüğünü yaptı ki bunu görmek bile her şeye değer. Güle güle. :Z :Z :Z :oley:

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
1,140
764
115
İstanbul

Bu diziyle hiçbir derdim yoktu ama BAH sırf bu dizi için erken bitirilince fena kurulmuştum. 6 hafta bile kalamayacağını ta o gün demiştim ve kalamamasının yanında 3 reytingi bile geçemeyerek iyice rezil oldu. Kısacası BAH bitmiş haliyle bile FOX'a da kapakların en büyüğünü yaptı ki bunu görmek bile her şeye değer. Güle güle. :Z :Z :Z :oley:
Alper ziyagil benim 😂

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Konu Editörü
10 Aralık 2014
43,070
16,019
1,060

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
2,306
1,292
194
İstanbul
"Alınan final kararını yapımcı tüm ekibe mesaj atarak bildirdi." :A

En azından 4N1K dijitale geçmişti, FOX bu saçmalığa öyle bir şey yapamadı Allah'tan...