Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hızlan azıcık gereksiz şey. Ss 2. Bölüm @Çiğdem i şok edecek @Yiğitt i mutlu edecek sahneye gel :A
2 ve 3’ü izledim :A

2’de şok oldum cidden :F

Guzman uyurken Polo ve Ander fan fin fon peşine düştü :F Bu dizide kimin eli kimin cebinde belli değil :A

Yeni gelen kızın hikayesi tam Türk dizilerinin konusu :F Annesi okulda hademe kız da kendini zengin gösteriyor :F

3.bölümde maşallah herkes birisiyle fingirdedi :F Nadia ve Guzman öpüştü Çiğdem görse şoka girer :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
4.BÖLÜM

Son sahneye OHA dedim :A

Nadia’yı da kaybettik :A Guzman Nadia’anın ilki oldu Çiğdem nasıl izleyecek acaba :A

Dizinin en tehlikelisi Carla resmen :eek: Maşallah dizinin tüm erkeklerini elden geçirdi :F

Yeni gelen kızın sırrı ne zaman ortaya çıkacak acaba :A Feriha İspanya’da çok izleniyordu oradan araklamışlardır kesin :A

Son sahnede Nano geldi okula :Z Umarım ortaya çıkar Polo’nun cinayeti işlediği:A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
4.BÖLÜM

Son sahneye OHA dedim :A

Nadia’yı da kaybettik :A Guzman Nadia’anın ilki oldu Çiğdem nasıl izleyecek acaba :A

Dizinin en tehlikelisi Carla resmen :eek: Maşallah dizinin tüm erkeklerini elden geçirdi :F

Yeni gelen kızın sırrı ne zaman ortaya çıkacak acaba :A Feriha İspanya’da çok izleniyordu oradan araklamışlardır kesin :A

Son sahnede Nano geldi okula :Z Umarım ortaya çıkar Polo’nun cinayeti işlediği:A
Burda kal ben de 4 ü bitirdim gece tamamlarım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: kerem and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
Senin için üzülüyorum işte, inşallah Emoş izlerken intihar etmemiştir diye dua ediyorum. :A
EDozwREXYAAmzcX.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and kerem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x1

Sonunda başlayabildim, muhteşem başladı. :Z
Diziye yeni karakterler gelmiş. Lu'nun kardeşi daha doğrusu üvey kardeşi Valerio katılmış, değişik bir tip. Rebeca diye bir kız da katıldı, onu sevdim gibi.

Samuel'i pek sevmem ama kaybolmasına epey şaşırdım, ona ne yaptılar acep...

Polo'yu özlemişim. :bhr:

Christian tam her şeyi anlatacakken kaza yaptı, büyük ihtimal Carla'nın babasının işi. Christian sakat kalacak, ortamdan da uzklaştırıyorlar zaten. :(

Parti sahneleri epey güzeldi.

Nadia ve Omar'ın babası ölse, çok itici adam. İkisi de rahatlasa.

Başlangıç benden, devamını siz getirin lütfen. :bhr: 2. bölümü de bu gece izleyeceğim... @Çiğdem @Harunnn60