ANKET | Hangi Dizi Hangi Dijital Platformda Ekrana Gelir?

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Avlu - Puhu Tv
Jet Sosyete - Puhu Tv ya da Blu Tv
Halka - Blu Tv

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Avlu - Puhu Tv
Halka - Blu Tv
Avlu Netflix’de olabilir ama ben Netflix’in bir uyarlama diziyi alacağını hiç sanmıyorum. Avlum hangi platforma gelirse onu zengin eder o kesin zaten . ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ .

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Halka o şekildeki gibi içi boş bir dizi sosyal medya gazına gelip alan site batmaya mahkumdur. :A

Avlu FOX'ta başlasaydı zirvede ve TV'de devam ederdi kendi kaybetti. :A

Jet Sosyete yaptığı sayısız kanal hatasını internette de devam ettirmezse FOXPlay'de olmalı. :A

• Olmamış
Reactions: batuhankaralar

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Halka hangisinde olursa onu izlerim gerisi leş zaten hele jet sosyete üstüne para verseler izlemem :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Halka o şekildeki gibi içi boş bir dizi sosyal medya gazına gelip alan site batmaya mahkumdur. :A

Jet Sosyete yaptığı sayısız kanal hatasını internette de devam ettirmezse FOXPlay'de olmalı. :A
Senin dediğine göre Hercai Türk televizyonlarının en kaliteli dizisi oluyor doğru mu anladım :A :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hangi platformlarda olurlar bilmem de Halka hangisinde olursa ona özel üye olurum. Jet Sosyete ücretsiz platformda olursa veya başka bir sebepten üye olduğum platforma gelirse izlerim. Avlu'yu hiçbir şekilde izlemem zaten 2 sezon oynamış şu ana kadar ortasından dalmaya gerek yok diziye :A
Oy vermişken aklıma geldi yeni sezonda seni de bekliyoruz çünkü sonradan bir aksilik olmazsa Puhu'da. :Z :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Avlu için star twitterdan finalde starda olacak imalı tweet atmadı mı?

Jet Sosyete netflix alırsa içerik geliştirmek için almiştir. Kalitesinden dolayı değil:A

Halka neden platforma geçiyor? Hala anlamiş değilim. Madem güzel bir dizi neden kanalla devam etmiyor?
Jet Sosyete - DigiTürk
Halka - Netflix
Avlu - BluTV
Avlu, BluTV'de devam edecektir. Jet Sosyete, PuhuTV'de devam edecek bence. Halka'nın açıkçası sezon finali adı altında final yaptığını düşünüyorum, devam etmeyecek gibi geliyor.
Hangi platformlarda olurlar bilmem de Halka hangisinde olursa ona özel üye olurum. Jet Sosyete ücretsiz platformda olursa veya başka bir sebepten üye olduğum platforma gelirse izlerim. Avlu'yu hiçbir şekilde izlemem zaten 2 sezon oynamış şu ana kadar ortasından dalmaya gerek yok diziye :A
Halka'da gına geldi be.. @Sherlock
Avlu ve Halka devam eder, Jet Sosyete de final zaten. :A
Avlu netflix veya blu tv ye geçebilir. Jet Sosyete ortada kalacakmış gibi hissediyorum. Halka'nın reytingleri diplerdeydi herhangi bi platforma geçer mi emin değilim ama umarım geçer. Tek sezonla kalmaması gereken bir iş.
Halka'nın reytinglerine bakılmaması gerekiyor, dizinin konusu kanalın izleyici kitlesine göre fazla karışık kaldığı için izlenmesi düşük kaldı. Dizinin potansiyel izleyici kitlesi de tam tersine TRT izlemiyor. Durum böyle olunca BluTV ya da bu sezon tekrar canlanacak olan Puhu'nun diziyi alacağını düşünüyorum.

Jet Sosyete ve Avlu'nun devam etmesi için ise herhangi bir sebebi yok. Muhtemelen finalsiz şekilde sona ereceklerdir.
Avlu - Puhu Tv
Halka - Blu Tv

Avlu -> BluTV
Jet Sosyete -> Digiturk
Halka -> Digiturk (?)
Senin dediğine göre Hercai Türk televizyonlarının en kaliteli dizisi oluyor doğru mu anladım :A :A
Hangi platformda olacaklarını bilemem ama Avlu’nun hangi platformda olmayacağını biliyorum :A

Hazır konuya gelmişken sonuçları söyleyelim. Avlu'ya Netflix, Jet Sosyete'ye Puhu diyenler kazandı. Halka ise ne yazık ki ortada kalan dizi oldu. :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Avlu’nun bölümleri puhu tv’den kaldırılmış, Netflix’te “The Yard” adıyla sayfa açılmış ama bölümler henüz yüklenmemiş. Büyük ihtimal Avlu Netflix’te devam eder.

Halka 50-60 dakikalık bölümlerle 2020’de TRT’de olacak açıklamaları geldi. Umarım güzel bir kadroyla yoluna devam eder.

Ranini’nin instagram açıklamalarına göre Jet Sosyete Puhu Tv’ye satılmış.