Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen öyle :Z İkisinin sahnelerini merakla bekliyorum. :A

Şu zombi çocuk, zombileri lily'nin mekanına çekecek gibi :A Bak o çocuğu sevdim umarım öyle bir şey olur :A
Zombileri kontrol ediyorum diyordu dizide de öyleydi yanı fısıldayanlar sadece maske takan insanlar değil zombileri yönlendiriyorlar dizide bunun açılımını yapmadılar pek şimdirik :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Zombileri kontrol ediyorum diyordu dizide de öyleydi yanı fısıldayanlar sadece maske takan insanlar değil zombileri yönlendiriyorlar dizide bunun açılımını yapmadılar pek şimdirik :A
Dizinin fısıldayanları işleyişini beğenmedim , ilk bölümler iyiydi ama kadın biraz bozdu burada haklısın :A Burada daha ilgi çekici. şimdi biz biliyoruz ama oynayan adam çok şaşırdı mesela. :A Birde bu çocuk fısıldayanlardan ayrılmış, bir guruba saldırdılar dediler , daryl'nin grubunu mu kast etti acaba, gönderme olabilir diziye :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizinin fısıldayanları işleyişini beğenmedim , ilk bölümler iyiydi ama kadın biraz bozdu burada haklısın :A Burada daha ilgi çekici. şimdi biz biliyoruz ama oynayan adam çok şaşırdı mesela. :A Birde bu çocuk fısıldayanlardan ayrılmış, bir guruba saldırdılar dediler , daryl'nin grubunu mu kast etti acaba, gönderme olabilir diziye :A
Kadınla adam ne zaman başbaşa kalsa kadın adamı dinliyo napalım diyor adam ona yapacağı şeyi anlatıyor benim bildiğim lider odur yanı :A :A :A

Olabilir zaten aynı zamanlarda çekildiler Daryın oku var bu arada şapkalı kızda :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Kadınla adam ne zaman başbaşa kalsa kadın adamı dinliyo napalım diyor adam ona yapacağı şeyi anlatıyor benim bildiğim lider odur yanı :A :A :A

Olabilir zaten aynı zamanlarda çekildiler Daryın oku var bu arada şapkalı kızda :A
Evet :A Adam daha korkunç o olmalıydı :A

Ya bugün çalışırken oynayan adamın komik benzetmesi aklıma geliyor :F Bu zombi çocuk gleen olabilir diyor :F diziden o kadar kopmuş ki :F :F aklıma geldikçe gülüyorum :F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet :A Adam daha korkunç o olmalıydı :A

Ya bugün çalışırken oynayan adamın komik benzetmesi aklıma geliyor :F Bu zombi çocuk gleen olabilir diyor :F diziden o kadar kopmuş ki :F :F aklıma geldikçe gülüyorum :F
Gleni çoktan gördünde tanımadın diye yorum yap :F :F :F

Birde Glen yetişkin bir adam yanı biliyormu bilmiyorumda :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
#10yearschallenge tanımına en iyi uyan bu. :X @Çiğdem @MasacRE @Forumdash
JUFWix.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Bunu iyi ki ormanda bırakmısız :F Ama acaba bırakmasaydık ozamanda böyle mi düşman olarak gelecekti yine :A :A :A
O zaman şöyle oluyor sanırım video da izledim , lee çok iyi bir adamdı , herkesi korurdu diyor , bu dünya için çok fazla iyiydi diyor :A ama tabi çocukları istediği için şapkalı kızla düşman oluyorlar yinede , sadece ilk karşılaşmaların da diyalog farklılığı var , çok bir değişiklik yok yani :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman şöyle oluyor sanırım video da izledim , lee çok iyi bir adamdı , herkesi korurdu diyor , bu dünya için çok fazla iyiydi diyor :A ama tabi çocukları istediği için şapkalı kızla düşman oluyorlar yinede , sadece ilk karşılaşmaların da diyalog farklılığı var , çok bir değişiklik yok yani :A
Mayası kötü yanı zaten en gıcık kaptığım buydu babasıylada oyunu oynayan adam uğraşırdı çok :F

• Güldürdün

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin