Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Akşama bakarım sabah kahvaltı yaparken izledim :A sonlar da belki sahne değişikliği olabilir o yüzden merak ediyorum :A
6.Video kumar sahnesi dısında çok boştu ama 7.videoda bol aksiyon bol olay var :A :A :A

Birde 1.oyunu kenara koyarsak 3.oyun hala favorilerimden çünkü inanılamz aksiyonluydu nefes alamıyorlardı bir olay bitiyor başka başlıyordu :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
6.Video kumar sahnesi dısında çok boştu ama 7.videoda bol aksiyon bol olay var :A :A :A

Birde 1.oyunu kenara koyarsak 3.oyun hala favorilerimden çünkü inanılamz aksiyonluydu nefes alamıyorlardı bir olay bitiyor başka başlıyordu :A :A :A
2.bölüm biraz durgundu evet , ama daha 2 bölüm var dur cnm :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm yer yer komik yer yer yine hareketliydi @Harunnn60 :A :A :A Bu sezonun en güzel yanıda şey öncekı bölümleri gösteriyorlar şapkalı kızın ağzından anlatıyorlar mesala oyunu oynayan adam dediki bu güzel dedi ben izlediğim yabancı dizileride unutuyorum dedi benim gibi :F :F :F
Arap çocuk kahve yapmış bir kahveyle kurtulacak güya :F Ama tahmin ettiğim gibi zombilerle ayırt edemiyor insnaları diyorkı kötü şeyleri kafasından vurmayı öğrettiniz diyor :F Piyanocu çocuk sinirime dokundu ama vlla o ecünnü kızıda sarısın oğlan öldürmüştü o da katildi ve o ecünnü kıza sarısın oğlan kadar üzülüp tepki göstermediler sankı sarısın oğlan uyuyorkan gidip onu öldürdük gibi davranıyorlar oda katildi burası biraz tutarsızdı oyunda :F Yüzü yanan arap çocuk bizim arap çocukla kaynastı zaten birbirlerine benziyorlar :A Arap çocukla konusurkan L i hatırladık :( Ama tanıtımda daha çok hatırlama sahnesi vardı onları bekliyoruz :( Şu orangutan kılıklı şişko kadında ne gıcık birey gözünü pörtletip carlıyor sürekli şununda kafasından vursa arap çocuk gözüme girebilir :A Oradan ayrılırkan piyanocu çocuk silahıda almak istiyor bizden oyunu oynayan adam sinirlendi :F Ormana gittik orda zombilere attımız adam ölmemiş bizi yakaladı ve şu ormanda terk ettiğimiz mal kadınla karşılaştık oyunu oynayan adam gülümsedi sevindi sonrada biz senle nasıl ayrılmıstık acaba diyor kadın ona hatırlatınca kafasına dank etti tekmeyi atmıştık :F :F :F Sarısın kız la piyanocu çocuk bizi kurtardı biz kaçarkan vuruldu arap çocuk oyunu oynayan adam Allahım bu nasıl oyun diyip duruyor :F Zombi çocukla karşılaştığımızda noluyor diye kafayı oynatıyordu zombi konusuyor sanıyor :F Bu arap çocukta yamyam gibi gerçekten okadar kurşun yiyip yine ölmedi ve hala zıkkımlammak peşinde açım diyor geberecen hala midesini düşünüyor dünyayı yedin ayoll :A :A :A zombi adam şimdi iyileştirir dedi banamı bıraktınız ağzınızı kırayım diyor :F Kurşun çıkarma sahnesinde :A

Kovuldumuz yere döndük oradakı bir kız ok atıyor zombi çocuğa :F Salak napıyorsun diyor oyunu oynayan adam ve zombi çocuğada sen niye maskeyle geliyorsun diyor :F Zombi çocuk giderken arkasından sevgilisinden ayrılan kızlar gibi üzüldü adını sayıkladı oyunu oynayan adam :A Ve kumar sahnesinde şapkalı kıza kimle sevişmek isterdin sorusu soruldu sanırım oyunu oynayan adam orangutan kadını seçti ama sonra soruyu anlayınca ben zombi çocukla sevişirdim diyor tövbe estafurrahı çekerek :F :F :F Bir oğlana orangutan kızı öp dedik yumruğu yedi :F Oralar komikti :A

Yine aksiyon başladı ormanda bıraktığımız mal kadın saldırdı ve savasmaya başladık oyunu oynayan yine panik durumda Allahım yarabbim bu naısl oyun ne oluyor :F Kolu olmayan adamı öldüremedik gitti sen bir gebersene diyor :F Köpek gelip ona saldırıp bizi korudu bu arada yanan zombiler sahneside gerlirimli harkeetliydi mal kadın bir oğlanı öldürdü ve biz piyanocu çocuğu değilde sarısın kızı kurtardık piyanocu çocuk bizi kurtardığı halde ama ölmedi sanırım kaçırdılar ve kolsuz adamı bağladık bitti :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Yorumladım bende bakarsın cnm :A 6.Video boş geçti ama 7.video dolu doluydu mal kadın batırdı ortalığı :( :( :(
o çocuğu nasıl öldürdü öyle gözünü kırpmadan?

Birde bu kadar düşman olunacak ne var sonuçta clemi tanıyorsuni sırf lee 'ye olan öfkesini ondan çıkarıyor , birde lee seni görse utanır dedi mal mıdır nedir ya :A Bak ben seviyordum ama gıcık olmaya başladım şuan :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o çocuğu nasıl öldürdü öyle gözünü kırpmadan?

Birde bu kadar düşman olunacak ne var sonuçta clemi tanıyorsuni sırf lee 'ye olan öfkesini ondan çıkarıyor , birde lee seni görse utanır dedi mal mıdır nedir ya :A Bak ben seviyordum ama gıcık olmaya başladım şuan :A
Aaa mal kadın oldunu kabul ettin sonunda :A :A :A Bu kötü birisi değildi ki bende anlamadım zaten 1.sezonda o kişiyi suçlayarakta haklıydı yanı kötü birisi değildi anlamadım bende :F Ama maldı yanı orada hemfikirim :A :A :A

Piyanocu çocuğa noldu acaba :(

• İlginç

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Aaa mal kadın oldunu kabul ettin sonunda :A :A :A Bu kötü birisi değildi ki bende anlamadım zaten 1.sezonda o kişiyi suçlayarakta haklıydı yanı kötü birisi değildi anlamadım bende :F Ama maldı yanı orada hemfikirim :A :A :A

Piyanocu çocuğa noldu acaba :(
Aslında Cleme düşman değil ( son sahnede vursa vururdu ama vurmadı ) tek isteği çocukları almak , ama bu bölüm sonu düşman olmuştur artık. baya kötü şey yaşandı.

Ben Louis 'i kurtardım, violet kaçırıldı :( siz louis çi değil miydiniz ?????

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında Cleme düşman değil ( son sahnede vursa vururdu ama vurmadı ) tek isteği çocukları almak , ama bu bölüm sonu düşman olmuştur artık. baya kötü şey yaşandı.

Ben Louis 'i kurtardım, violet kaçırıldı :( siz louis çi değil miydiniz ?????
Aaa adam beni şaşırtmıştı sende şaşırttın tabi sen olumlu anlamda çünkü o ecünnüyü kurtarmazdım ben :F Son 2 sezondur ecünnülere yöneldi adam :F

Ama senin için iyi olmuş şimdi iki senaryoyuda izliceksin :A :A :A

Bu arada mal kadını vurma seçeneklerini kullanmadık sende kullanamdın sanırım :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Aaa adam beni şaşırtmıştı sende şaşırttın tabi sen olumlu anlamda çünkü o ecünnüyü kurtarmazdım ben :F Son 2 sezondur ecünnülere yöneldi adam :F

Ama senin için iyi olmuş şimdi iki senaryoyuda izliceksin :A :A :A

Bu arada mal kadını vurma seçeneklerini kullanmadık sende kullanamdın sanırım :A
Hayır kullanmadım bir ok attım onda da sekti zaten adam da attı :F Vurma seçeneğinde vursa da öleceğini düşünmüyorum, ( Yaralanır yada vururken başka bişi olur ) oyun belli bir senaryosu var öyle ana karakterleri pat diye hemen öldürmüyor , violet , loius , lilly , aj ve clem son bölümü görür diğerlerini bilemem :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır kullanmadım bir ok attım onda da sekti zaten adam da attı :F Vurma seçeneğinde vursa da öleceğini düşünmüyorum, ( Yaralanır yada vururken başka bişi olur ) oyun belli bir senaryosu var öyle ana karakterleri pat diye hemen öldürmüyor , violet , loius , lilly , aj ve clem son bölümü görür diğerlerini bilemem :A
Zombi çocuk yardımımıza kosucak gibi piyanocu çocuk gitsin o gelsin oyunu oynayan adamda zatens evişme sorusunda zombi çocuğu seçti :A :A :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Zombi çocuk yardımımıza kosucak gibi piyanocu çocuk gitsin o gelsin oyunu oynayan adamda zatens evişme sorusunda zombi çocuğu seçti :A :A :A
Ben onla evlenirim dedim. :F

Ben aslında Louis'e ısındım ama öyle aşk olsun istemiyorum, bilmiyorum violet'te iyi ama her ikisi ile aşk yaşamak zorunda mıyız? birde hep ikisi arasında kararsız kalıyorum., louis bu bölüm pişman oldu sana marlon konusunda çıkıştım dedi ama ben unutamıyorum yine de o anı, violet beni hep korudu ama oda işte .. sonuçta clem'in 3.sezondur cinsel tercihlerini görmedik bir anda violet ile yapmak saçma geliyor..

yinede gönlüm louis dedim oda violet'e üzüldüm :( oynayan adam da ani karar verdi bilinçli yaptığını düşünmüyorum gerçi louis biz kurtardı ama geçmişte de arkamızda durmadı dedi oda benim gibi düşünüyor. :)

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben onla evlenirim dedim. :F

Ben aslında Louis'e ısındım ama öyle aşk olsun istemiyorum, bilmiyorum violet'te iyi ama her ikisi ile aşk yaşamak zorunda mıyız? birde hep ikisi arasında kararsız kalıyorum., louis bu bölüm pişman oldu sana marlon konusunda çıkıştım dedi ama ben unutamıyorum yine de o anı, violet beni hep korudu ama oda işte .. sonuçta clem'in 3.sezondur cinsel tercihlerini görmedik bir anda violet ile yapmak saçma geliyor..

yinede gönlüm louis dedim oda violet'e üzüldüm :( oynayan adam da ani karar verdi bilinçli yaptığını düşünmüyorum gerçi louis biz kurtardı ama geçmişte de arkamızda durmadı dedi oda benim gibi düşünüyor. :)
O sarısından bahsetmiyormuyuz kız değilmi o nasıl aşk yaşıcaklar cnm :F

Birde evlenme sorusumuydu o :F Oyunu oynayan adam sevişme olarak çeviri yaptı hayalde kuruyordu hatta zombi çocukla :F :F :F

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
O sarısından bahsetmiyormuyuz kız değilmi o nasıl aşk yaşıcaklar cnm :F

Birde evlenme sorusumuydu o :F Oyunu oynayan adam sevişme olarak çeviri yaptı hayalde kuruyordu hatta zombi çocukla :F :F :F
O zombi çocuğa ısındım ben evet adam ile ona yakın bir şey dedim :F

Evet o sarışın kız :A Ben arkadaş kalalım dedim tamam dedi yani bir sorun olmadı allahtan :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zombi çocuğa ısındım ben evet adam ile ona yakın bir şey dedim :F

Evet o sarışın kız :A Ben arkadaş kalalım dedim tamam dedi yani bir sorun olmadı allahtan :A
Maske basındaykan yaslı adam gibi görünmüyormu hatta konusmasıda öyleydi ben biraz ürktüm genc olarak görünce :A :A :A

Escinselliği burya bari sokmasınlar aman :F

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Maske basındaykan yaslı adam gibi görünmüyormu hatta konusmasıda öyleydi ben biraz ürktüm genc olarak görünce :A :A :A

Escinselliği burya bari sokmasınlar aman :F
Zombi dizisinde bana saçma geliyor :F neyse ki sarışın kız triplere girmedi :A Clem'i fazla aşk meselelerine sokmasınlar ana konu hayatta kalma biz öyle sevdik :A Ben sezon başı aşk istiyordum ama şuan bilmiyorum louis ile de yapmayabilirim , bakalım 3.bölümde sempatik olursa belki :A

3.Fragmanı izledim şimdi? :A Bak kim geliyor. :Z

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zombi dizisinde bana saçma geliyor :F neyse ki sarışın kız triplere girmedi :A Clem'i fazla aşk meselelerine sokmasınlar ana konu hayatta kalma biz öyle sevdik :A Ben sezon başı aşk istiyordum ama şuan bilmiyorum louis ile de yapmayabilirim , bakalım 3.bölümde sempatik olursa belki :A

3.Fragmanı izledim şimdi? :A Bak kim geliyor. :Z
Oooo sonunda ayoll hep bu sahneyi bekledik :Z :Z :Z

• Harika