Netflix Stranger Things - 3. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O dizi fantastik değil diye biliyorum ben hatta bu izledimiz beyin yakan diziler kadar bile fantastikliği yok ben izlemedim de konu olarak biliyorum eğer karıştırmıyorsam :F :F :F @Forumdash
Konusu bu. Bu muymuş dediğin dizi?

Bundan tam 7 sene önce ortalardan kaybolan ve 7 yıldır nerede olduğu hakkında hiçbir fikir olmayan Prairie Johnson adındaki genç kız, bir köprüden atlayarak intihar etmeye kalkışmış fakat bu intihar başarılı olamamıştır. Şans eseri atlattığı bu olaydan sonra hastaneye kaldırılır ve doktorlar tarafından tedavi altına alınır.

Hastanede yıllardır görüşmediği ailesiyle karşılaşır. Ailesi Prairie ‘deki birçok değişiklik karşısında gördüklerine inanamazlar. Ortadan kaybolmadan önce gözleri kör olan genç kız, şuanda görebilmekte ve adının OA olduğunu iddia etmektedir. Bunların yanında Prairie ‘nin vücudunda ne olduğu pek seçilemeyen yara izleri bulunmaktadır.

Genç kız, ortada olmadığı 7 yıldan sonra bazılarının mucize olarak adlandırdığı bazılarının ise korku ile yaklaştığı biri haline gelmiştir. Prairie ‘nin yıllardır nerede olduğu merak edilmektedir. Ancak Prairie, hem FBI ‘a hem de ailesine ortadan kaybolduğu yıllarda başından geçen olayları anlatmamakta kararlıdır.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konusu bu. Bu muymuş dediğin dizi?

Bundan tam 7 sene önce ortalardan kaybolan ve 7 yıldır nerede olduğu hakkında hiçbir fikir olmayan Prairie Johnson adındaki genç kız, bir köprüden atlayarak intihar etmeye kalkışmış fakat bu intihar başarılı olamamıştır. Şans eseri atlattığı bu olaydan sonra hastaneye kaldırılır ve doktorlar tarafından tedavi altına alınır.

Hastanede yıllardır görüşmediği ailesiyle karşılaşır. Ailesi Prairie ‘deki birçok değişiklik karşısında gördüklerine inanamazlar. Ortadan kaybolmadan önce gözleri kör olan genç kız, şuanda görebilmekte ve adının OA olduğunu iddia etmektedir. Bunların yanında Prairie ‘nin vücudunda ne olduğu pek seçilemeyen yara izleri bulunmaktadır.

Genç kız, ortada olmadığı 7 yıldan sonra bazılarının mucize olarak adlandırdığı bazılarının ise korku ile yaklaştığı biri haline gelmiştir. Prairie ‘nin yıllardır nerede olduğu merak edilmektedir. Ancak Prairie, hem FBI ‘a hem de ailesine ortadan kaybolduğu yıllarda başından geçen olayları anlatmamakta kararlıdır.
Aaa bu sanırım evet bırakın destereyi işkenceyle bile böyle diziler izlemem tarihimde yok örnekleri :A :A :A

@Forumdash Abicimede izleme uyarısı yapıyorum forumda bununla birlikte 2 dizi daha var forumun en boş dizileri bunlar ve Forumdasah abicimde türüne uygun deil bu dizi ama belki böyle diziler izliyor olabilir bilemiyorum :A :A :A @Harunnn60

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
TWD filan 2 güne bitir işte:X Gitmeden bi etkinlik daha yapalım. Benim de elim gitmiyor izlemeye ama ekibe bi kişi daha katıldı. @Yiğitt le aynı sezonu aynı zamanda hiç izlemedim:F 2.sezona geçince izlicez:Z @MasacRE
Benim de buna gelene kadar izleyebileceğim bir sürü dizi var ama beraber izleyelim diye ona göre seçmeye çalışıyorum @Çiğdem ille de fantastik dediği için ama onları da beğenmiyor hanımefendi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz bizi bıraktınız sıra bizde :A @Çiğdem
Siz o zamanları @MasacRE yoktuda @Forumdash @Harunnn60 da hatırlamaz @destere ile çok kavgamız oluyordu bu yabancı takıntım yüzünden :F neyi öneriyorsa bakmıyordum çünkü o dönemde destere fantastik dizi neye benziyor bilmiyordu bile ona dedim ki seni fantastik tutkunu yapacam iddaya girdik 2015 den sonra özellikle kendisi bulup bana önermeye başladı adamı değiştirdim :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa evet @Forumdash ile siz onu izleyin bizde @Harunnn60 ile oyunu paylaşım yapmış oluruz :A :A :A

Yabancı dizilerde 1 tane bile izlemedim yanı o türleri 1 kıstasımda şu final yapan dizileride dünyanın en iyi diziside olsa bakmıyorum eskiden final yapmısları :A :A :A

Ve bu diziyi ben @Forumdash ın seviceğine inanmıyorum yorumunu gözetlicem onun :A :A :A
Dizi final yapmadı onu nereden çıkardın :A Aman neyse izlemeyelim boşver, kim ne istiyorsa onu izlesin.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Siz o zamanları @MasacRE yoktuda @Forumdash @Harunnn60 da hatırlamaz @destere ile çok kavgamız oluyordu bu yabancı takıntım yüzünden :F neyi öneriyorsa bakmıyordum çünkü o dönemde destere fantastik dizi neye benziyor bilmiyordu bile ona dedim ki seni fantastik tutkunu yapacam iddaya girdik 2015 den sonra özellikle kendisi bulup bana önermeye başladı adamı değiştirdim :A :A :A
Niye hatırlamayalım cnm ya. :A @Forumdash ı hadi yaşlı da ben gencim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Niye hatırlamayalım cnm ya. :A @Forumdash ı hadi yaşlı da ben gencim :A
Sende çok yoktun o dönemler net sıkıntıları falan :F Adamın fantastik dizi 1 tane bile izlemiyordu benden sonra izlemeye basladı ona ilerde böyle olucaksın demiştim laflarımız duruyor zaten geçmişe bakar bulurum bir ara :A :A :A @MasacRE @Forumdash

Aaa bu arada o diziyi demiyorum 2005 de bitti mesala final yaptı dünyanın en iyi diziside olsa bakmıyorum @MasacRE yabancı dizi kıstaslarımı dedim :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sende çok yoktun o dönemler net sıkıntıları falan :F Adamın fantastik dizi 1 tane bile izlemiyordu benden sonra izlemeye basladı ona ilerde böyle olucaksın demiştim laflarımız duruyor zaten geçmişe bakar bulurum bir ara :A :A :A @MasacRE @Forumdash

Aaa bu arada o diziyi demiyorum 2005 de bitti mesala final yaptı dünyanın en iyi diziside olsa bakmıyorum @MasacRE yabancı dizi kıstaslarımı dedim :A :A :A
Daredevil, Jessica filan bunları ben zorlatarak izledim destere ye yalnız :A Yine kendine pay biçtin daha çok ama neyse :A @Forumdash hatırlar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben ikna edemem biliyorsun onu ikna edecek tek bir şey var :A

85887.jpg
hogatha bu söylediğimiz diziye başlıyoruz :) @Çiğdem
Hala buna gülüyorum :F :F :F @Forumdash @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daredevil, Jessica filan bunları ben zorlatarak izledim destere ye yalnız :A Yine kendine pay biçtin daha çok ama neyse :A @Forumdash hatırlar :A
Onlardan önce zemini hazırlayan bendim :F İddamız bile vardı fanatstik dizileri sen bulup getiricen bana diye :F 2014 de yabancı diziye ben adım attırmıştım rahmetliyi :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60