Netflix Jessica Jones - 3. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03-B04-05

@Çiğdem @Harunnn60

Çok gelişmeler ama kötü adamımızı gördük:X
Kendsiini zeki olarak tanıtıyor. Aksiyondan cok zekaların konusacaği bölümler izleyecez demek(b) Bu arada Trish ile Jessica'nın alt yapısını hazırladı. Senin karşina senin gücünde birisi çıkar filan gibi muhabbetler döndü:A Belki onu Netflix'te değil de Disney+'da izleriz:A

Ahh sonlara güzelleşti birden:X

4.bölümde dediğim gibi planlarla düşman hedefe doğru ilerliyor Jessica'mmm ??? morgtan el alıp adamın evine atması müthişti:A Şimdi Hamburgecyi aldı:A

Hamburgercinin kardeşide kaldirim çiçeğğğee olmuş ama hiç umrunda değil:F

• Harika
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bazen de pancar motoru olması iyi oluyor yalnız :A Bak mesela Punisher'ın ilk sezonunu birkaç ayda falan anca tamamladık. 2. sezonu çıkalı kaç ay oldu hala daha izleyemedik. @Forumdash da bizle izlese böyle mi olurdu :A @Harunnn60
Tabi ki öyle olmazdı. Ben izlerdim siz hala şu zaman izlerdim der dururdunuz:A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03-B04-05

@Çiğdem @Harunnn60

Kendsiini zeki olarak tanıtıyor. Aksiyondan cok zekaların konusacaği bölümler izleyecez demek(b) Bu arada Trish ile Jessica'nın alt yapısını hazırladı. Senin karşina senin gücünde birisi çıkar filan gibi muhabbetler döndü:A Belki onu Netflix'te değil de Disney+'da izleriz:A

4.bölümde dediğim gibi planlarla düşman hedefe doğru ilerliyor Jessica'mmm ??? morgtan el alıp adamın evine atması müthişti:A Şimdi Hamburgecyi aldı:A

İyi gibi soğukkanlılığını beğendim ama daha yakından tanımalıyız tabi düşmanı crowleyede benziyor tip olarak :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03-B04-05

@Çiğdem @Harunnn60

5.Bölüm @Harunnn60 da bölümleri bekliyoruz :A :A :A
Katil adam bayılttı sanırım öldürmemiştir herhalde hamburgerci adamı :eek: kız kardeşinide sevmedim zaten sarısın ecünnü yeterince sinirlerimi bozuyor kahramanlık sözlerini duyunca bile insana bunaltı geliyor :( :( :(

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5.Bölüm @Harunnn60 da bölümleri bekliyoruz :A :A :A
Katil adam bayılttı sanırım öldürmemiştir herhalde hamburgerci adamı :eek: kız kardeşinide sevmedim zaten sarısın ecünnü yeterince sinirlerimi bozuyor kahramanlık sözlerini duyunca bile insana bunaltı geliyor :( :( :(
Yavaş bacım yavaş. Dizinin ciğerini sökeceksin:A Akşama benle 6.bölümü mü izliceksin? Şaşirmam :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03 - B06-07

Genel olarak bölümler zayıftı bence
Hamburgerci oğlanı kurtardı Jessicam daha da bişey olmadı:T:
Son sahnedeki güreş harikaydı:Z Hem zeka savaşı var hem de fiziksel savaş. Jessica'ya aşık olmamak elde değil???

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03 - B06-07

Genel olarak bölümler zayıftı bence
Hamburgerci oğlanı kurtardı Jessicam daha da bişey olmadı:T:
Son sahnedeki güreş harikaydı:Z Hem zeka savaşı var hem de fiziksel savaş. Jessica'ya aşık olmamak elde değil???
Pancar motoru bozualcak bu sıcakta az soğut :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx